Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, tovizejo ... mokry sny uz nakou dobu nemam ... (vzhledem k rozmrdanosti diskusi se to vlozi vi buh kam).
  • Pokiaľ sa chcete zaregistrovať a ako bonus získať naviac 5000 herných kreditov, použite link

    https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-YHTC-CDW6
  • chris roberts by si mel hlavne vzit nejake pomocne hodiny aby ho naučili artikulaci nebo si vybrat ten horkej brambor z huby. Vubec mu neni rozumet jak huhla. Možna je to tím jak je tlustej. predtim tam meli takovou hezkou ženu ta byla lepší
    • Bobe. Jsi d€bil..
    • TheGGG
      to je typická známka strachu a nervů... tuší, že ho brzo budou ti nejivkové co mu poslali prachy hnát vidlema...
      • Nebudeš tomu věřit ale já ho vidlema nepoženu. Naopak! Podruhé jsem mu přispěl a nevylučují to ani v budoucnu. Je to člověk s jasnou vizí-snem a podařilo se mu sehnat prostředky na její realizaci. Borec. Hele a i kdyby chtěl s prachama zmizet, já se za přispěných 70$ v alfě skvělé bavil a nahrál víc hodin než v finální verzi Aaa hry za stejnou cenu.
      • Spíš to vypadá že nemáš peníze na PC potřebnej k rozjetí SC
    • Blue.Shark
      Možná to zkus znova a líp. Jednou se to určitě povede.
      • nesrozumitelne artikuluje a mne to vytáčí, chceš rict že to není pravda?
        • Podle přízvuku je to brit, takže v cajku. Věř mi, že na brita má zatraceně srozumitelnej a krásnej přízvuk. Kdyby tam stál nějakej maník z Manchesteru nebo severního Londýna, tak pochytíš tak 10% příteli. Nehledě na skoty nebo Iry, to je úplně jinej příběh. :-)
        • Blue.Shark
          Pravda začíná a končí u tvrzení, že tě to vytáčí.
        • Ravenshot
          Je to vývojář a ne profesionální speaker. Lidi obvykle nemají talent na všechno :) Navíc vyrůstal v Manchasteru, což u něj i jeho bratra jde dost poznat.
  • No, alespoň ten Squadron 42 bych na konzolích uvítal (pokud to bude aspoň trochu dobrý). Scifi her není nikdy dost.
    Nejsou nějaký novinky o konzolových verzích?
    • konzole maju uplne nah0vn0 zelezo.. takze tam si mozete hrat akurat nejake arkady alebo auticka :]]
    • Radkaa
      Nevím co je to za hru, ale podle obrázků a náhodného přeskakování videa bych řekla, že kdyby to ta krabička spustila, tak se uškvaří už při načítání. *15*
      • Mě to běhá jak hodinky na vysoké detaily. GeForce 970. Ovšem běží to i na levnějších kartách. Procesor Intel i5 3,4 MHz. Načítání z běžného disku je vcelku OK, ale SSD jen prospěje. V době vydání budou ceny karet zase o něco níž. Ale zkrátka, ultimátní gamesa si žádá ultimátní HW.
      • Nevím, no, co jsem koukal na YT, tak ta hra jede i na slabších kompech, takže bych to s tou HW náročností taky nepřeháněl.
    • walltar
      Zatím se s konzolovýma verzema nepočítá... Co bude v budoucnu, těžko říct.

      Já si myslím, že malá šance na vypuštění SC na konzolích existuje... ale bude hodně záležet kolik nových technologií do toho nacpou. A určitě by to bylo až po vypuštění SQ-42, protože na tohle nebudou používat peníze od backerů. Imho, by ale byli sami proti sobě, kdyby neudělali konzolové verze aspoň pro SQ-42. Přece jenom by to mohlo být celkem hodně peněz, které by mohli použít na další díly.
    • eStar
      Žádná konzolová verze nebude. Chris Roberts o tom mluvil už před nějakou dobou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit