Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Hmm, jen se bojím té komunity... 4v4 nebo kolik? takže někdo bude noob a hned to schytá nebo se mu nepovede a už bude zle, bude tam ranked rozbitý systém plný trolůů a blbců co záměrně kazí hru... pokud není tak časem příjde to je jasné...

    To je ovšem 95% moba her, např jsem nedávno přes vyhledávání (2 dny zpět našel) lidi co ač třeba někdo nadával ale pak se omluvil mi pomohli mít hezkou hru a tak to má být... i když prohrajete zachovat chladnou hlavu ale v random tohle bude celkem nic moc... uvidíme.
    • v ranked co záměrně kazí hru? V jake hře jste se s tím setkal? pár blbcu se vždycky najde ale to je normalni.
      • Jack1947
        Říká se tomu Matchmaking nemusí záměrně jen třeba jsou to nižší ranky/divize a ty by si s nimi spárován být neměl atp... ještě že tam je ta funkce -look for the group-... no i když...
    • Asharak
      Stačí si najít kamarády *3*
      • Jack1947
        Nojo, asi záleží na době... ted jsem měl nějaké trotly co mně pozvali aby pak leavnuli hru takže jsme hráli 3v5... no a prohráli.
        • Get a life
          • Jack1947
            To řiká místní hnisavá nemoc konzolí? *7*

            Nooo , ááá měl sem i jednu docela dobrou hru. Sice jsem musel mutnout nějakého rusa který nadával nejdříve azbukou a potom hezky anglicky. ( Axxaxaxax - jojo vyhráli jsme). Takže dailies mám splněné *3* Pro dnes.
  • species
    PROC dostava clanky na blizzard hry psat Adam Homola? Sak je to objektivni jak dejepis za komousu.
    • A ten dějepis za komoušů byl méně objektivní než ten dějepis za demokratů? Buď jste hlupák nebo naiva. Nevím co je horší Pane Druhu, nebo Pane Soudruhu?
      • species
        hele ja nevim, nejsem recenzent ani herni zurnalista, proste jen jako bezny uzivatel vim ze kdyz zde vidim clanek o blizzardu a u toho Adam Homola tak to ani nectu pac obsah vypada vzdy takto - 10/10, must buy, blizzard reinvented spoon again.
      • "Dějepis" byl samozřejmě za komoušů silně pod vlivem marxistické ideologie a ta sama o sobě nepřispívala "objektivitě" a hlavně relevantnímu vědeckému přístupu, protože všechno muselo odpovídat marxistickému světonázoru. Jinak "dějepis" není objektivní nikdy a v žádné době, to je jasný. *3*
      • a ty chceš říct že je teď dějepis méně objektivní? Soudruhu zaspal jste dobu nebo jsi bezmozek
        • Nic takového jsem přeci nenapsal... Máte problém správně dekódovat informaci a osočujete někoho jako bezmozka?
    • Overwatch
      Ahoj, moc tvé výtce nerozumím:

      1. Půlka článku je od Aleše, kterému se Overwatch taky líbí.

      2. Samozřejmě že to je subjektivní, stejně jako každá recenze.

      3. Nemá asi moc smysl posílat na hru někoho, koho to nezajímá, nic o ní neví a třeba ho nebaví ani ten žánr.

      4. Co tomu chceš v téhle fázi vytýkat? Málo obsahu? Samozřejmě že tam nebylo všechno, byla to jen krátká ochutnávka části alfa verze. Bugy? Žádných jsme si nevšimli a i kdyby, je to rozpracovaná alfa verze. To co tam bylo se nám jednoduše hrálo fakt dobře.
    • Zrzzek
      Tenhle článek je vlastně dialog Adama Homoly a Aleše Smutného... Sem na games psal sice recenzi Heroes of the Storm Adam, ale do zase do Levelu někdo jiný (už nevím kdo)...
    • nightborne
      Přesně, ať to píše někdo, kdo je nemá rád, jejich hry sou mu volný a moc se v nich nevyzná, to bude lepší =D!
      • Jack1947
        Jde o to že ten člověk je fanboy nebo není jak to říct moc subjektivní a stejně jako v recenzi promítá vlastním pocity nad realitu a prožitky protože má rád hru... odpustí ale pak k tomu příjde jiný a už je problém.
        • nightborne
          Jasně, ale pořád je lepší si poslechnout názor od někoho, kdo je do hry zapálenej, protože je jasný, že do ní pak i víc vidí...

          Dám hypotetickej příklad - nechal bys psát třeba článek o Diablu nebo Warcraftu Pavla Dobrovskýho, jehož pisatelskej um sice absolutně respektuju, ale sám párkrát řek, že to nejsou úplně věci pro něj? Já si to osobně radši přečtu od Adama nebo Aleše =).
          • Jack1947
            Jenže tak to většina her a to myslím ta drtivá nemá... aspon ne tady na games... proto je to nic moc...
  • Aspoň to bude free takže někoho to chytí. Stokrát lepší než ty každoroční blafy od EA fifa nhl battle cod atd...
  • Overwatch bude fajn. Blizzard je naštěstí jedna z mála firem, jejichž hry nejsou plné majoritních bugů v den vydání, o své hry se starají a mají je slušně vypilované, vymazlené a dobře udělané. Osobně si této firmy cením, protože mi přijde, že ti lidi ví, co znamená slovo zákazník (i když nemůžou vyhovět všem dle jejich individuálních potřeb). Na to, jaká je to korporace, tak ji osobně dávám na 1. místo, společně asi s Rockstar games. Na trhu jsou mnohem větší...ehm...lehké ženy, které naslibují hory doly a skutek utek a jen se ždímou peníze - viz třeba Activision. Ale Blizzard? Ten si to umí pohlídat a věřím, že Overwatch bude hodně v klidu.
    • Majoritní je většinový, major by tady bylo zásadní.
    • Já jen, že, ehmm, víš o tom že Blizard neni Blizzard ale Activision Blizzard? :) http://www.activisionblizzard.com/
      • Asharak
        A co s tím? *7*
    • kkING
      no treba zrovna diablo 3 v dobe vydani ?? ale je fakt, ze slo o pretizene servery a hra sama o sobe, tak spatna nebyla, ale co je treba ocenit, tak jak se blizzard stara o diablo i kdyz z nej uz zadne penize nema.
      Overwatch me zrovna nelaka. prijde mi to spis jak first person moba, nez klasicka strilecka, ktere bych dal prednost. ovsem uspech bude mit urcite :-) uz jen to, ze se spousti ze stejneho klienta jako vsechny blizzardi hry ji zarucuje spoustu hracu, kteri to aspon zkusi a o zbytek se postara hype
  • zaty
    Celkem se na to těším, protože Blizzard má vzácnou schopnost vzít nějaký herní model, osekat z něj zbytečnosti a udělat hru hratelnou pro casualy (já) tak nolifery. Aktuálně sice od Blizz nic nehraju, protože na WoW nemám čas, moba mě nebaví, karty si raději dám MTG s kamarády a SC mě nikdy moc nebral, tak se třeba zadaří s Overwatch.
    • jo treba diablo 3, fakt "super" hra :/ Blizz podle me dobrou hru neudelali desetiletí, akorat maj z nějakýho duvodu mezi lidma furt auro skvelý firmy, nechapu proc
  • škoda že zrušili tu mmo část. pvp ve wowku mne vždycky bavilo ale jen proto že jsem si mohl vylevelovat a poradne vybavit charakter a pak školit nooby. Tady když bude mít každej stejny level a vybavu tak to bude nuda. Muj nazor. Samozrejme Homola jako pravej blizzardi fanboj to bude videt jinak... *6*
    • zaty
      Takových jako ty jsem ve WoW potkal. Školení noobu ve vyfarmeném equipu, ale když narazili na kvalitnější soupeře, leavovali BG. Kvalita hráče se naplno projeví právě ve chvíli, kdy mají všichni stejné podmínky a ne, když je to závsilé na tom, kolik má kdo času na to farmit equip.
      • nightborne
        Od toho jsou ale nicméně arény, kde má stejně každej full arena gear... (nebo alespoň byly, draenor jsem poněkud nehrál). Přiznám nicméně poněkud provinile, že do random bg jsem si taky chodil spíš spravovat náladu na čerstvě dingnutejch zoufalcích *1*
        • v arene byli taky rozdily
          • nightborne
            Jo, ve skillu, ne v gearu =). Teda, pokud samozřejmě počítám rating 1800+, na těch nižších ratingách nebyl zas takovej problém narazit i na experty v quest gearu =)).
            • nightborne
              Jo, takže myslíš ekvivalent ostrostřelců, který ti v counteru, když zbydeš sám proti pěti, vběhnou do zad, když střílíš po někom jinym, z metru pustěj full auto a pak tě ponižujou do chatu? Mhm, ty mám taky výjimečně rád.
            • Asharak
              Ne, měl jsem na mysli lidi, kteří tam jdou, zabíjí ostatní a přitom se smějí jak ibmecilové a být tam all chat tak píšou ez rekt noob *4* Jinak o gear mě vůbec nejde :)
            • nightborne
              Asharaku, takže když sem měl na postavě full arena a chtěl jsem si zajít bgčko na relax, tak jsem měl sportovně převlíknout zpátky do honor gearu =D?
            • arena není nic pro mne protože je to vyrovnany 2na 2 nebo 3na 3 atd. ja mel radši v bg 10 na jednoho nebo když jsem farmili cintorín kde se respawnovali noobove. to byla zabava *2*
            • Asharak
              Stačí brát BG jako trénink, prostor kde je možné vyzkoušet něco nebo trochu poskillit proti ruznym classam ^^ ez, jestli tam někdo chodí ve full arena gearu aby si spravil naladu pak je mi ho i lito, že mu asi dost nakládají zase ti lepší :D
      • s dobrym skillem mužeš porazit i nafarmeneho hrdinu takže je to jen vymluva
        • Jestli beres model jako wow, kde vsechno co postava je dela gear, tak ne neporazis. Kdyz mas proste gear, tak muzes si u toho honit a stejne toho cloveka zabijes jak nic.
          • já se nestačím divit, vy ste to snad nikdy nehráli (??), nebo v tom musíte být fakt špatný, nechci se tu chlubit skillem, ale wow je podle mě právě zářným příkladem, kde se dá i s low gearem udělat pořádnej bordel, záleží mnohem víc na classe/talentech, než na equipu, ten je až druhej. Za low enháče se dá parádně sundávat nagearovanej arms/fury/retri přes frost shock co rootuje, za frost (a na cata Arcane!) maga je toho vic, musi se to umět. To, že dají hráčům prostor vybrat si, jakej equip budou v pvp nosit je nejlepší tah, jakej blizzard kdy v pvp udělal. představte si, že by to bylo jak v GW2 - vlezete do BG a je z toho v podstatě FPS *15* - mačkáte 5 abilit, equip máte všichni stejnej, ale pozor...můžete si změnit skin..chce se mi blít. *11* čím víc možností, tím dýl se to dá hrát a vymýšlet nový kombinace. pamatujete na TBC na hybrid shamany? talenty na třetiny v ele/enha/resto. a na arena tournamentu tahali přes 2300 rate.. opakuju na Arena TOurnamentu. kde jinde tohle je?
        • nightborne
          bych tě chtěl vidět, jak bys šel v bg gearu proti full aréně a NĚCO mu udělal *1*
  • fallanga
    Moc jsem se o hru nezajímal, ale Adamův popis ve Fight Clubu ve mne probudil zájem. Uvidím co z toho vyjde, třeba to bude první online FPS, které mě fakt chytne.
  • "Já mám momentálně jako číslo jedna kovboje McCreeho, který mi přijde příjemně vyvážený a lehký k naučení. A navíc mi hrozně evokuje Red Dead Redemption :)" Adam

    Tvl mám dost McReedy je ve hře nyní trošku overkill díky jeho dostřelu ala sniperka z revolveru a sec. modu... fakt bezva hláška o vyváženosti.. :))) Adam haha.. RDR evokuje z jakého důvodu? Je to cowboy?? *5* jste machři kucíí..
    • sry.. to psal Aleš né Adam.. omlouvám se ;)
  • Blizzard vždy kopíroval a vykrádal s umem, ale tohle se mě sakra nelíbí.
    • blizzard uz skoro 13 let dela jen stylizovane hry a nekteri lidi si na to porad nezvykli, fascinujici
      • kde se bavím o stylizaci???
  • kdyby to nevypadalo jako namalované fixou, tak by to šlo i hrát a dívat se na to.
    je řada na dalším UT

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit