Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hra je plná bugů
  • Prosím prosím, kdy bude recenze na tuto hru? A bude vůbec? Na steamu už je to ke koupi asi za 27 ojro. Na youtube jsem našel nějaké gameplay videa s komentářema a nehodnotěj to špatně. Chválej třeba realističnost tankových bitev, kritika však padla na zvuky. Zbraně tu zněj jak plivátka.

    http://www.youtube.com/watch?v=i1prfOG91pw
  • No Wehrmacht je jasná volba obzvláště když je tam Konig Tiger
  • distribuce u nás??
    • Steam je celosvetovy, ne?
      • hmm
    • asi nebude?
  • jste asi neslyšeli o hře red orchestra co?
    • Syšel,hrál,nebavilo... *10*
    • Vítš, proč tam nebude čeština? Protože pro české buzna-detičky se ji neoplatí dělat...
      • a ty jsi která národnostní buzna??
  • Tak nato se těšim....Her z 2.světový neni nikdy dost...kor když tam bude kampan za nácky muhaha :))
    • XorxoxTalarius
      Tak tak ... jako mam rad kdyz je hra z druhe svetove a muzes hrat za obe strany ... :) Treba co si pamatuju tak kdyz jsi rusko v Pazner Generalovy dobyl na zlatou medaily, tak jsi pak mel invazi do USA :D To teprve byla psina :D
  • lepší je wowko..
  • vojtas562
    AT už je pátek *14* musíme tu komunistickou hordu zastavit ! Do 1000 leté říše nepronikne ani jeden sovět ! O to se sám postarám muj vudče *15* *5*
    • Říkáš, že když do Ruska, tak jedině s Wermachtem, jo? *1*
      • nezapomen na teplé spodní prádlo
    • a já ti zapíchnu rudou vlajku do tvé ještě teplé zadnice :-P

      jsem zvědavý na MP....ono vůbec. ARMA lze pojmout jako boj malého počtu jednotek, ale jak zvládne náš HW masivní počty jednotek téhle hry?

      Jinak hra nebude vyžadovat ARMU2 (nevím, zdali to v článku vyšlo) - samostatně spustitelná
  • Hmmm je to FAMO není to ... co ty hebrejské znaky na chladiči *3*
  • Akorát asi jediná věc, co mě přijde taková nemastná neslaná, je ozvučení, což mi přijde jako docela škoda vzhledem k tomu, že u akcí tohoto typu to je setsakra důležitý.
    • No to tie zvuky tam ani mne moc nesedia... rovnaké ako v Arme 2 a pritom tam boli úplne iné zbrane, modernejšie ako budú sem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit