Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dneska jsem koukal, zdali neni na stamu ve slevě. Už to snad ten můj HW utáhne a co se za ty roky z ARMA2 vyklubalo?:
    mod remakující první operaci flashpoint i s autentickými ostrovy a funkční kampaní
    Project Reality - snad TOP co se dnešního MP týče
    ACE mod
    Iron Front
    .... *14*
    • Už zase někdo propaguje PR? Proč to všude cpete ....
  • Lawliet
    Jooooo GOOL :D!!!!
    • Jen aby to neotočili *4*
      • Lawliet
        jestli nám všechny nevystřílej ..tak doufám že ne
        • Lawliet
          Second one??!!
          • To už asi neotočíme *13*
            • Lawliet
              Kdo dnes nevěřil po prvním gólu že vyhrajeme?
        • Já to říkal už nám dávaj na frak - a ještě v naší přesilovce *16*
          • Lawliet
            mm .... hlavně že Laco si dokáže vyjet!
      • problém se sítovým kodem se řešil právě pro Mod Project reality, tak snad za ten rok zvládli všechno vychytat
        • joooo gool
          jen aby to neotočili
          log(lag) ooooj

          já už jsem dneska trošku mimo
  • No, každý soudný člověk musí uznat, že po grafické stránce to vypadá naprosto fantasticky. To, že to bude trpět Armovskými bugy je jiná věc....kéž by to bylo vyladěné...Takové men of war mixnuté Armou. Krása.
  • Lawliet
    Týjo dal bych si OP flashpoint z WWII!
  • FeebeEWN
    bugfest ala ArmA 2 ale z druhé světové... na sandboxové hraní bitev a podobně dobrý
    • Však si hrej lineární CoD, kde není problém odchytat bugy, protože přesně víš, co se bude s hráčem dít celých 5 hodin herní doby *3*
      • Tak by mohli dát veřejný beta test takovýchto rozsáhlých her aby vychytali takový ty největší bugy.
      • Buď trochu objektivní. Arma byla jedna z nejvíce zabugovaných her, co jsem kdy viděl. Opravdu otřesné. A ten engine... bože, těžko se hledá horší.
        • Můnuskujte, jak chcete, ale mám naprostou pravdu. Arma 2 byl zabugovaný a technicky naprosto nedoladěný titul... Kdo tvrdí opak, je naprosto neobjektivní a zcela zaslepený.
          • říká fanatický skyshitomagor? oo, jen tak dál, příště už snad dáš i tu o červené karkulace...
      • rancor1223
        Ale pár let/her opakovat pořád jedny a ty samé chyby to se smí, že?
        • U Skyrimu to nikomu nevadilo.
          • StanleyCZ, jdeš zpět do savu a problém vyřešen. Jednoduché. U Army 2 jakýkoli návrat do savu nepomůže, protože Arma je už v jádru technicky špatně udělaná hra. Kdyby si ty **** raději koupili nějaký engine a marně se nesnažili vyvíjet vlastní, který stojí za nic.
          • rancor1223
            Já teda nevím, ale Skyrim se po vydání dal bez problémů dohrát. To se o jakékoli Armě říci nedá.
            • no nevím ale s ARMOU jsem v životě problemy neměl max HW rázu(slabá grafika,malo RAM)
            • No, tak si měl štěstí. Mě se bugl jeden z příběhových dráčků (Konkrétně ten, co ho musíte lapit do pasti) a hra nešla dohrát.
          • Jaký chyby se opakují pořád dokola u Skyrimu, potažmo TES her. Chci nejméně tři. Děkuji.
            • "zde odkaz na článek Hellboye", nebudu to hledat, je jich tam zrovna přes 100 a to je jen začátek
      • Mechwarrior_bw
        +1
      • Tak tak, naprosto přesné.
    • rancor1223
      Tsss... Tady se takové věci říkat nesmí! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit