Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bugfest?? vůbec hraju armu každej den a bugů je tam mín než v nějakým BF3
    • Dobrej fór,že v ArmA 2 je míň bugů než v BF3 *1* *1* *1*
      • V Armě aspoň nejsou žádné 2d stromy
      • No hele jako taky si troufám tvrdit že Arma s nejnovějším patche 1.60 má méně bugů než BF3 *2*
  • Tikov
    Mimochodem dle jednoho ze screenů to vypadá, že na seskakování z tanku je animace!
  • Moc tomu neverím, ale pokiaľ z toho nebude vo finále príliš cítiť Arma, tak tomu dám šancu...
  • kdo chce vidět jak se správně hraje Arma ať si najde na youtube Channel CHKilroy.
    • jaky video
      • jakýkoliv!
  • Doufám že mě tahle hra nepojede na 15+- na jakýkoliv detaily jako v Arma 2. Sice mám notebook ale na BF3 frčím průměrně 30fps medium/high. Takže jsem zvědav co se z tohohle vyklube.
  • Tikov
    Vypadá to až překvapivě dobře. U helem bohužel očividně užili jako předlohu ČSLA kus, použili poválečné granátové sumky, služební opasek 32 u tankisty je zapnutý na špatnou stranu a pěchota je nosí nízko a některé další věci se mi ne úplně pozdávají, ale jo- v rámci herního průmyslu to je docela slušný výkon.
  • To, čo sa v článku píše v súvislosti s Armou o realistickom chovaní techniky je dobrý vtip...
  • FeebeEWN
    CoD nehraju. Akorát v poslední době Diablo III. Ale ty mínusy mě svým způsobem těší :)
    • GlaDOS
      Počkej, za to že hraješ Diablo 3 tě tu taky zmínuskují. To se tu nesmí hrát :D
      • Nikdo tě litovat nebude ;D
      • FeebeEWN
        :D
  • Konečně jiný prostředí s té doby než normandie to působí docela svěže a vypadá to absolutně fantasticky.
  • Hmm to je dilema ... u Flashpointu vyšlo několik modifikací z WW2 zdarma, ale žádná nebyla dotažena do hratelné podoby . Tady to vypadá taky na totální konverzi tak doufám , že to nebude jen větší DLC ale na Armě II nezávislá hra ....
    • koukal jsi vůbec na oficiální stránky? Se soudem bych počkal na recenzi
      • Četl jsem prewiev na tiscali ;) ..... chceš říci , že opoměli vůbec nějakou důležitou informaci ? ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit