Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Republic Commando..... Nejednomu ukápne slza. Dost dobře možná nejlepší střílečka vůbec. (Ok ještě Half - Life) *15*
  • Trol.diskuzni
    Tak ale jednou máte na webu recenzi na danou hru, tak si za ní stůjte... Pokud s ní nesouhlasíte, tak ji stáhněte (klidně včetně veškerého obsahu, který vznikl za dob staré redakce).
  • Overwatch
    Máš recht. Ach, kde jsou ty časy starých LucasArts...
  • Overwatch
    Žádný protimluv. To není moje recenze. Že to "Mart" před čtyřmi lety ohodnotil šestkou, je jen jeho názor. Není to nic, s čím by musela souhlasit celá (navíc dnes úplně jiná) redakce.
  • JohnyTheZik
    EDIT: Koukam, ze si protimluvu vsimnul uz nekdo pode mnou.. :D
  • nice :D
  • Shaker
    ze by meli Aztekove nakonec pravdu?
  • kubi-wan
    Dark Forces!
  • DavRed
    Tak přátelé... A takto zanikají hry...

    "Najednou si prý už vývojáři nepovídali s lidmi, kteří jsou zapálení do her, ale s “psychopaty,” kteří trvali na tom, aby byl u všech rozhovorů přítomen právník."

    Tak ale z tohoto se mi chce už vážně ale blít...
  • uz tu konecne hodte novinku ze EA koupilo CD Project...................................................AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA............................
  • PreidaQ
    "Jejich PS3 exkluzivní střílečka Haze byla těžce podprůměrná"

    Recenze Tiscali Games: "Lehce nadprůměrná FPS"

    Trochu protimluv, nezdá se vám? *7*

    Edit: Páni redaktoři už by si měli konečně ujasnit, kde začíná hranice mezi špatnými a dobrými hrami.
  • Asharak
    Aneb Vávrův článek v praxi *4*
  • Trol.diskuzni
    To zas bude mít Petr radost, až si pročte tuto diskuzi... *5*
  • To nemohu posoudit. Konverze na PC byla dost nic moc a v mém případě šlo o naprosto nehratelnou věc. I tak je to ale oproti síle tehdejšího impéria LucasArts velké nic :(
  • Korporátní klasika. A takhle to chodí úplně běžně. Vítejte v reálném životě...
  • jindra.veliky
    proste klasicka pohadka = nenazrany manazer ve vedeni ktery rozumi leda ho*vnu pohrbil hru a podporil sr*cku *12* *16*
  • Alex81
    Jedi knight!
  • Pro mě numero uno je Jedi Outcast !
  • Overwatch
    Lucidity bylo parádní.
  • Trol.diskuzni
    Jedi Academy!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit