Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne nezahral spis nedohral .... asi se citis jako kral kdyz hrajes hry podobneho razeni preji ti aby ti Buddha nadelil do pristiho zivota do foroty lepsi vkus
  • Nesmysl
  • Sakra, kde jsi přišel na to že kazím diskuzi a nemyslím to vážně? Já bych si třeba ani to vykopávkový ufo nezahrál a to i takový CoD mi nabídne víc zábavy.
  • Mozna proto ze toho nabizeji vice nebo alespon stejne jako ty dnesni hry kterym jde o to jen dobre prodat... bohuzel (cest vyjimkam) musite kazit kazdou diskuzi? Budte vy dva radi ze jste se narodili nedavno protoze nevim co byste tehdy hrali...
  • Možná to bude tím že ty moderní hry jsou jen slabí odvar těch starých
  • až budeš starej dědek, tvoji fagani se ti zase budou smát, že se vracíš k takovým vykopávkám jako Portal, Skyrim nebo Zaklínač... mysli
  • Úvodni obrázek z obálky Score č. 7. Sladká nostalgie...
  • To je sice možný, ale i tak to byla jedna z tich těžších her co sem za poslední dobu hrál. Například Mass Effect 3 na nejtěžší obtížnost sem si dával v pohodě a to by člověk s mým skillem neměl *1*
  • Jo, jo, nic lepšího v žánru není. Hraju teď na Dolphinu, ale i na Kostce :)
  • Uplně to vidím. Cartoon grafika a milin barviček *11*
  • Malleth
    ICO a Shadow of Colossus v 3D a hlavně Okami rozhodně patří dneska k tomu nejzajímavějšímu. Obzvlášť Okami ten facelift prospěl.
    Na druhou stranu osobně bych byl rád kdyby se tvůrci remaků nebáli a do fungování těch her trochu zasáhli a opravili tak některý chyby.
  • Ten remake je hlavne totalni ostuda, stejně jako třeba jagged alliance back in action
  • Robotron3
    Remaky, rebooty, nebo jak se tomu všemu říká mi vůbec nevadí. Ani ty komerční nepovažuji za nic nekalého, prostě když je publikum, proč to těm lidem nedat. Co mi jen vadí je, že když se dělají ty remaky, rebooty a restarty, tak se často dává přepracované hře, nebo i pokračování uplně ten samý název. Jako Tomb Raider, X-Com Enemy Unknown, NFS Most Wanted... A to mi příde dost na prd. Vytváří to zmatek.
  • přesně
  • Proč proboha hrát starý škaredý šity, když dnes vycházejí tuny libovejch pařbiček
  • Bethesda zachránila umírající sérii skvělou hrou, ale někteří pořád nedokážou překousnout, že to byl trochu jiný přístup. Navíc díky tomu vyšlo ještě lepší New Vegas, které vrátilo černý humor a nekonečné možnosti rozhodování. Kdyby to zůstalo na Interplay, měl bys teď tak akorát betu Van Buren.
  • zde video https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2PTgkZmfWPo ta grafika je i ve verzi win http://translate.google.cz/translate?sl=auto&tl=cs&js=n&prev=_t&hl=cs&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.openttd.org%2Fen%2F&act=url
  • eeeee
    No tak zrovna xcom enemy unknown je priklad, kdy bych dal prednost hd remake s tim aby nikdo nesahal na hratelnost, ktera byla vynikajici. Misto toho jsme dostali cosi, co sice vyhovuje mase dnesnich konzumnich hracu, ale z vybrane lahudky se staly pomeje.
  • fotka z opetttd je hodne stara takhle uz nevypada ..novinka ma 32 bit grafiku a je uplne jina clanek je sit horkou jehlou z neznalosti her
  • rancor1223
    Souhlas s tím XCOMem, hrozná hra. A to jsem v jednu chvíli opravdu věřil, že se to povede.
    Jakožto nezasažený 1. ani 2. Falloutem jsem si Fallout 3 skvěle užil a ještě mnohem víc New Vegas (jedna z nejlepších her co jsem hrál). Ale lidi co staré Fallouty milovali to asi nepotěšilo...

    A k těm remakům; já ani nechci aby vylepšovali (= měnili) grafiku, natož zvuky. Já jen chci aby mi hra běžela na moderních systémech (a HW), nic víc, nic míň. Jak dlouho potrvá než si DOSboxovou verzi Enemy Unknown nezahraji? Takový Theme Hospital už má pár problémů na Win7. Případně nějaké tabletové porty, ale se zachováním všech funkcí. No, neříkejte, že by UFO EU nebylo na tabletu skvělé i při stávajícím designu?! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit