Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • souhlasím s tebou :) ..jen bych chtěl oponovat tím, že když v reálu na někoho z velký dálky pošleš dávku, taky nepoznáš jestli ji dostal nebo ne... buďto se zvedne, nebo ne...
  • Jack1947
    Tak ty bugy co, jsou notoricky známé zasekávání ve dveřích, létajicí tanky z bakelitu atp... netcode by taky chtěl upravu a ta dohlednost nepřátel kdy vás vidí a vy je ne. Identifikace zásahů je na mizivé urovni, nevíte zdali jste picly nepřítele dokud nepřestane střílet a vy k němu nedoběhnete.
    Myslím že je zbytečné dál pokračovat... bylo by to jen nošením dříví do lesa. Tvou gratulaci přijímám ale nebylo třeba. *3*
  • Coffin.Corner
    Protože Krym, nebo Falklandy... *3*
  • Výborně, tady někdo dokáže strčit celý QA oddělení BI do kapsy v jednom komentu. Gratuluju! *1* Pokud se rozpovídáš, co za bugy máš na mysli, určitě ti budeme všichni vděční *3*
  • Ano. Spojenci tehdy nechali "vyhladovět" většinu přístavů (napadá mně jen tak z hlavy Calais a Dunkerque a další v Bretaňi) - byla to jejich strategie, jak se vyhnout "zbytečnému" boji - obsazen byl Cherbourg, a na Normanských plážích se vyskytovaly přístavy Mulberry.

    Kromě toho, Guernsey a Jersey až takový strategický význam neměly - těžce opevňovány byly spíš proto, že se jednalo o jedinou část Britského území pod Německou kontrolou - čili podobná situace, jako když Hitler zadržoval Me-262 Schwalbe, dokud z nich neudělali JaBo.

    Na druhou stranu Limnos by mohl být poměrně dobrou předsunutou základnou (zvýšení doletu letadel díky letecké základně, námořní síly by mohly na hlídkách i bojových operacích vydržet "déle" díky bližší námořní základně...) - a pokud bys takovou nechal v rukou nepřítele, je možné, že se ti nepodaří je vyhladovět (viz Malta během zmiňované druhé světové války), a naopak budou HODNĚ velkým trnem v boku.
  • Než vyladily dvojku, tak to trvalo určitě déle, než rok.. *3*
  • Mezi francii a britanii je par takovych pidiostrovu. Za valky je skopcaci obsadili ... a zacali je mohutne opevnovat. Ve finale v boji o nej nepad ani jedinej vystrel ... proc by proboha mele nekdo dobejvat nejakej trapnej ostrov?
  • zajímavé, když se mluvilo o zadržení těch kluků z Bohemky, padala slova o tom jaký má ten ostrov nedozírný strategický význam, jak je to poslední obranná linie před Tureckem atd, jak jsou místní základny sledovány satelity 24/7 a když jsou kluci doma, je z něj zase bezvýznamná díra *4*
  • Shaker
    Ma to porad stejny mouchy, ktery se tahnou uz od Flashpointu, neni to spatna hra, to ne, ale porad mnohem radsi hraju dvojku nez trojku.
  • A zkoušels ty vůbec v Armě Zeuse? Možná bys změnil názor.
  • Vozidla na sobě mají hitpointy, který jsou logicky rozmístěný přibližně podle skutečnosti a to, že se na nich zahrají jen dvě animace mě opravdu netrápí... a sandbox Arma samozřejmě je, ať už je poškození řešeno jakkoliv.
  • Walldstein
    Když vidím ty palce dolů tak nikdo nepochopil tvou kouzelnou ironii.. *1*
  • oni jsou možná dobrí v simulovani pechotniho boje a techniky janže tohle pusobi spiš jako boj ve "vakuu". chybí jim strategický pohled na bojište (pochopitelne, protože nikoho z dustojniku v timu nemeli a nekonzultovali, max. možna nejaky vojín co dral boty v terenu)
    valka o takovou diru pokud vubec, by se vedla uplne jinak - hlavne s pouzitím letectva nebo lodstva.
    když chteli udelat simulaci pechoty, meli si najmout konzultanta a vybrat scenar, kde by se pechota i realne nasazovala
  • Bacha Čelo, to tu ani neříkej, umlátí tě mínusama...
  • Jack1947
    No ještě by mohli naučit tvůrce opravit konečně bugy co se táhnou napříč celou sérií a bude to fantastické. *3*
  • Mno vis ... mozna drobnost, ale vhledem k tomu kolik let to od flashpointu je ... to jen svedci o tom, jak moc na to doslova serou. Takovych veci je tam totiz neurekom.

    A jestli zoves vojenskym sandboxem neco, co pozkozeni vozidel resi ubyvanim HP nekolika malo casti a to jeste zpusobem zdravy/poskozeny/mrtvy... tak to je hodne smutny, protoze i arkady to zvladaji lip. A kdyz pak slysim pindy na tema narocna AI, pricemz AI bud pusobi jako terminator, predator a robokop skrizenej dohromady ... a o minutu jinde zase jako pepek vyskoc po lobotomii ...
  • Inquisitor
    Já to nekritizuju, jenom mě to praštilo do očí, protože Flashpointa jsem nahrál neskutečně hodin. Další díly už jsem moc nehrál, tak proto.
  • celoush
    Dámy a pánové... tak nějak takto si představuje Hurvínek válku *5*
  • Tvý starosti na hlavu vývojářů :-). Animace křoví je snad to poslední, co hráče ve vojenským sandboxu štve. Ale jasně, dá se to udělat líp.
  • Jo, a ještě pár roků spokojeně hrát bude :) Parádní hra...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit