Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Docela mi to zkazilo tu docela fajn soul písničku. Absolutně vůbec se to tam nehodí
  • Ten trailer mne navnadil na openworld sandbox hru z vesmiru. Tak premyslim ze bych si koupil elite dangerous nebo no man sky.
  • mikezz
    Moc sa teším. Postavy mi prídu fajn a som moc rád, že hra nie je open world. Je ich strašne moc a žiadnu som za poslednú dobu nedohral. Chýba mi len ikonická hudba od Jacka Walla & Sama Hulicka. O kúpe rozhodnú herní kritici, ktorým verím.
  • Dalsi super hra pro TheGGG...nic pro me. Skoda, na novy stary ME jsem se vazne tesil, ale jeden DA:I mi uplne stacil a hrat cool ME pro pubertaky...dekuji.
  • mozete cakat 8/10 a vasnivy fight club
    • Fordzy
      To chce pozvat Vávru do fightclubu a poslechnout si jeho hodinový proslov o špatných faciálkách. *15*
  • Takže abych to shnrnul - Přistát můžete jen na sedmi planetách, které budete prozkoumávat stylem open-world a postupně v nich budovat základny a posílat tam své lidi. Zárověn získáváte suroviny, abyste mohli upgradovat svoji mateřskou základnu a postupně probouzet lidi a rozšiřovat tak řady svých stoupenců ve třech hlavních oblastech, konkrétně armáda, výzkum a obchod. Zároveň máte několik parťáků, včetně ženské, co v hierarchii slouží jako vaše pravá ruka, velkého drsného bojovníka a holku, co ráda "vtipkuje". A pokud se potvrdí pár zvěstí, tak bojujete proti prastarému zlu. *7*

    Jinak řečeno, Andromeda je doslova jen přelakovaný Dragon Age Inquistion. Jako že jedna ku jedné všechny věci co představili jako hlavní lákadla jsou recyklované. I ten slavný dialogue wheel je styl Dragon Age, místo Mass Effect. A upřímně Inquistion zas taková pecka nebyla. Nová galaxie, nová hra - to chápu. 100% vše při starém je blbost, ale proč mi místo něčeho opravdu nového servírují jen jinou jejich hru? To si toho nikdo nevšiml, nebo prostě teď budou všechny hry od Bioware dělané tímhle stylem?
    • Magister_Peditum
      Ano ani to "prastaré zlo" zatím v předprodejní kampani není nijak zvlášť využívané. Bojím se, aby se z toho nevyklubal podobně nezajímavý panák, jako byl právě ten trouba z Inquisition, který původně byl jen v jednom DLC k DA2.
    • Spades
      V DAI mi vadil combat, protože byl naprosto stupidně udělanej. Útok byl R a abys zabil prvni kozu na cestě, tak si ji musel dobíhat, protože si neměl Range. V těžším combatu si musel pauzovat a dávat příkazy parťákům v clunky menu, a celé to byla dost nuda. Navíc kůň pojmul všechny 4 parťáky.

      Tady to právě fixne ten combat, takže mi to zase tak nevadí, že zbytek vzali z DAI. Jako jasně, raději bych měl zase lineární ME jako byla dvojka, ale tohle smrdí takovou lepší jedničkou.
      • ten boj byl v DA:I priserny, nakonec jsem to vyresil tak, ze jsem hral za lucistnika bez partaku...tady to snad bude pouzitelnejsi
    • To zní lákavě. Jestli k tomu bude dobrý příběh, tak super!
      • Fordzy
        Dobrý příběh nečekej, ale budeš moci opíchat celou posádku a to se vyplatí. *5*
        • mno jestli budou při tom mít ty blbé plastelínové ksichty jako doteď, tak nevím nevím jestli z toho pro hráče nějaký zážitek bude.. *15*
    • konečně někdo další, kdo procitl z omamného opojení z názvu Mass Effect.....ono totiž to hlavní je Andromeda a tak by se to mělo jmenovat. Absolutní kopírka DAI jen ve scifi kabátě. Navíc vypadá hůř než DAI.....takže spíš rychlokvaskopírka
    • dokud se tento junk bude prodávat, tak to EA/Bioware bude dělat. Mako = kůň, vesmírná stanice = pevnost, planety = regiony, budování základem = dobývání pevností v DAI.
  • Damarus
    Technologie sice pokročilejší, ale ty modely postav a obličeje vypadají prostě katastrofálně :/ MS serii mám rád, ale tohle se mi fakt vizuálně nelíbí
    .
  • Ač je to veliká škoda, musím přiznat, že Mass Effect: Andromeda ve mně vyvolává stejný pocit jako třeba Mafia III...totální nezájem *9*
  • Hanzales
    Když vyšel ME1, tak ty ksichty a detaily byly dechberoucí. Jednak dneska asi člověk čekal nějaký posun, ale spíše mi přijde jako by se jim pokazil motion capture na xichty a místo toho nasázeli postavám random animace a zpohybnili akorát lipsync.
    Tak nějak to působí, jako by se tvářili/netvářili a výsledek je ten dojem z plastového panáka, loutky, co jen povídá.
    Nevím, jestli jsem už ovlivněný hromadným názorem na "postavy" jako takové, ale poslední videa a trailery se mi taky nezdá něco úplně v pořádku. Ony možná ani ty postavy nebudou špatné, ale ty xichty to tak nějak nebudou umět zahrát. Schválně si pusťte pár dialogů klidně z prvního dílu a pak z Andromedy :/
    • Spades
      Tam právě není Motion Capture. Ten se dělá jen u malých her (obsahově). Když je tam tolik postav, tak se Motion Capture nevyplatí a místo toho se dělá právě automatický Lip Sync podle textu a zvuku.

      To samozřejmě neobhajuje ty strašné animace. Když se podíváš na SWTOR, nebo TESO, kde se používá stejná technika, tak ty xichty jsou milionkrát lepší.
      • Bioware se dost vychloubali, ze motion capture obliceju delali. Proto jsou ty vysledky dost zarazejici. Na druhou stranu, lip-sync se jim poved a vypada skvele.
        • Spades
          To je divné, maximálně, že by to dělali pro kalibraci lip-syncu, protože Motion Capture se musí dělat při nahrávání hlasu a v dokumentu z nahrávání motion capture kamery neměli.
  • Paulcz
    Proč tyhle hry jsou jako telenovela, být to temnější, drsnější, syrovější, vesmír/prostředí by mohlo v vypadal jako ve vetřelcích nebo něco v tom smyslu. Pak možná :)
    • protože nám z toho udělali teenagerskou soap operu a la Stmívání. Dva 16-ti letí sourozenci budu velet obří vesmírné lodi, kterou vyslalo lidstvo do kosmu, asistovat jim bude 15-ti letá asarijka. A to všechno v zářících pastelových barvičkách, aby se to líbilo i dětem.
      • Zapoměl jsi na lensflary *3*
      • Soap opera je ME odjakziva, jen ted asi malinko pohnuli kormidlem a miri na vetsi dementy.
        • já celkem vážně uvažuju o tom, že MEA vůbec hrát nebudu. Doposud jsem hrál všechny RPG, které Bioware vydalo. Ale toto vypadá fakt špatně. Celé to vypadá jako DAI, které lituju že jsem hrál. Čas je vzácný a ztratit dalších 100 hodin života hraním hloupé hry plné filler contentu? Toto už s původním ME nemá nic společného. Karpyshyn, který napsal první 2 ME a udělal větší část ME3 už na tom nedělá, původní zakladatelé Bioware jsou dávno pryč, a to co se z té firmy stalo pod vedením EA je prostě jen smutné. Všude cpát ty jejich černochy, homosexuly, transsexuály, lesbičky a vnucovat tyto témata do her. Koho to zajímá? Jsem liberál a tyto věci mi nevadí, vadí mi, že to někdo cpe do fantasy/scifi hry.
          To si raději zahraju Tyranny a počkám na DOS2 (dělá na tom Avellone, takže to nejspíš bude mnohem lepší než první díl). S Bioware nejspíš končím.
          • Fordzy
            Já už s nimi skončil po DA2 a ještě dal šanci DAI. Bioware by se mělo přejmenovat na EA HOMO a bylo by to v pořádku. Jejich nový styl psaní a herního designu je úplně někde jinde a absence dobrých scénáristů je více než zjevná. V éře CDprojektu, Obsidianu a inXile tu nemá Bioware co pohledávat.
          • h0p3
            Vesměs všechno co jsi tu zatím o DAI napsal, mám stejně. Taky jsem byl ve výsledku dost zklamanej a vůbec jsem neměl v plánu MEA hrát.
            Ale MEA teď beru tak, že buď můžou překvapit a bude to fajn. Nebo jak říkáš bude to převlečený DAI a akorát mi to potvrdí, že Bioware je mrtvý a jejich další hry můžu v klidu ignorovat.
          • Tos mel skoncit po kotoru. Nebo alespon po DA:O.
            K tomu ocernovani LGBT, jo, jen to jejich neumelosti a umelosti podkopavaji. Tady nejde o to, ze jsou homo a trans, ale o to, ze ty lidi, co ty postavy tvori, uvazuji nekde na urovni 15letyho vypatlanyho white-knighta bez znalosti a prirozene inteligence.
            • mně přišel celkem fajn i DA2, a i ten ME3 nebyl špatný (až na ty barevné konce). První hra co mě opravdu naštvala byl DAI.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit