Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čím blíže k datu vydání tím míň se těším *9*
    • flash789
      To mas blby..
      • nekdo je holt realista bez ruzovych bryly no
        • flash789
          Ty vole..
  • CRYPT
    Ta hudba to je opravdu teda zprasek. S laskou vzpominam na dechberouci soundtrack z me2. Toto je ale fakt vysmech fuj
    • Tuhle píšničku teď slyšim každou hodinu v rádiu a už je mi z ní na *11* a teď tohle. OMG
  • Jack1947
    Ta hudba spíš celkem hrůza, oni nebyli ani o moc lepší ty obličeje postav ty vypadali fakt divně fuj - ty mimozemštani ??( Krogani tuším) ty vypadali normálně.

    Opět to spíše budí stejnej pocit jak jiná předešlá videa.

    Opravdu to působí až moc vysušeným dojmem ta grafika, chápu proč vylepšovat něco co bylo už v roce 2013 zastaralé ale jestli to tak bude i ve hře tak *11* ( jo jasně ale tohler není COd čekal bych že trochu máknou at to nevypadá některé textury hnusnějc než ME2 hlavně tam nebyli tak hnusné ksichty lidí)
    Tohle potřebuje dnešní Hw a dle oficiálních požadavků ještě notně přepálenej lol. Možná že ty postavy jsou záměrně hnusny v ksichtu, nebo nevím.
  • 21ního to vychází jak? to jsou preordery nebo?
    • 21.3. v NA a 23.3. v EU
  • Když to měl brát jako samostatnou hru "ANDROMEDA", dám tomu šanci..
    Ale protože to má předtím MassEffect, tak velmi váhám.. Trilogie je stále pro mě TOP 10 v mém žebříčku her a obávám se, že po DA:I bude tohle stejná fraška... (můžete mi někdo kurde vysvětlit proč ta stylizace jde tak do masy, než do toho pěknýho Effectu, kterou měly předchozí hry?)
    • Po dnešním PAX sy nemyslím, že to bude stejná fraška jak DA:I, i když tomu nějaký nešvary zůstaly.
      A Mass Effect je to jednoduše proto, že mohli klidně využít už vytvořený zdroje - lore, technologie, rasy, zbraně, schopnosti. Spousta ušetřený práce.
      K tomu obrovskou základnu fanoušků, co budou žrát každej easter egg (mě nevyjímaje) a pak už jen jistej profit. I když to vlastně není Mass Effect.
      Ale já s tím problém nemám. Zgruntu novej začátek znamená i spoustu nových možností do budoucna. Na starou dobrou trilogii by se navazovalo už špatně, ne-li nemožně (to by bylo keců, že to mělo bejt jinak), nějaký menší příběhy by zanikly v Shepardově stínu. Prequel by jim otevřel dveře (proč by ne třeba válka prvního kontaktu?), ale Andromeda jim otevřela obrovský vrata.
      • Který se hned zavírají... Protože co si matně pamatuji z celé trilogie, o Andromedě nepadlo ani slovo. Ani píď o tom, jak probíhala kolonizace a předvoj.. A já to tak bral, jako funkční svět... Kde jste pouze ta Spectra, která zachrání galaxii...

        Ale zde jste už od začátku v Andromedě, kolébce všeho - a hledáte planety života? Víš jak, v trilogii funguje růst postavy - první díl -> chcete se stát elitním vojákem zastupující galaxii - spectrou, ale uvidíte něco, co značí asi hrozbu. - druhý díl -> hrozba tam někde je, ale momentálně galaxií panuje chaos, protože mizí kolonie a města, musíme chránit obyvatelstvo! - třetí díl -> KUA, HROZBA TU JE, MUSÍME VYSTOUPIT ZE STÍNŮ a připravit galaxii nato, co bude následovat.
        Chci jen poukázat, že i když v každém díle de facto zachráníte světy, pásy, galaxii - furt jste jen ten Sheppard, který v každém díle roste od vojáka, diplomata, hrdinu až po velitele, vojevůdce. Ale nikdy nejste tak stavěný do role, že to stojí jen na Vás, kde tohle z Andromedy cítím.. A to je pro mě už špatně, byl jsem rád ten voják, co se vypracoval. Ale tady ten pocit, že jsem ten co vlastně zakládá civilizace, je až moc...
  • Na mě to působilo spíše komicky než dechberoucně
  • Vypada to hrozne trapne a to som tiez fanusik predchodzich dielov... aspon ze tam narvali tolko hnusneho modreho filtra

    Uvidime
  • No zadecek v prilehavem "skafandru" vypada lepe s kazdym dilem *4*
    • Prave ze ne ..
  • No trailer mě akorát naštval... Nejen, že jsem se dozvěděl minimálně 2 "větší spoilery" (všechny vybrané planety jsou neobyvatelné; zničení té hlavní lodi), ale ten trailer byl celkem průměrný. Hudba nic extra, stejně tak in-game záběry nijak nenadchli (ale neurazili).
  • WTF???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit