Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra je naozaj skvelá :-)
    A ani v nej nie sú psychopatické vraždenie ľudí, gayovia, lesby, globálne otepľovanie, záchrana prezidenta, glorifikovanie polície, ani iné s,r,a,č,k,y ktorými nás dnes kŕmia „osvietení“ bank-steri (bankový gangsteri).
    Síce vývojári asi neboli uplatení zlom a nezarobia milióny, ale aspoň si zachovali česť a slobodu, a hra ktorú dali dokopy je zábavná a fakt dobrá.
    Prajem im, aby im to vydržalo a nenechali sa skorumpovať psychopatickým systémom. Systémom, v ktorom sme nútení namiesto ľudskej spolupráce bezcitne súťažiť. To aby sme náhodou nezískali slobodu od parazitov ktorí s nami zametajú. Ak by sme sa mali príliš dobre, a hrali normálne nepsychopatické hry, rýchlo by sme zbadali, že vojny, ani bankových parazitov vlastne vôbec nepotrebujeme.
    Každý komu sa hra páči, by si mal hru kúpiť, nie je drahá. Pretože ak v hre nie je propaganda, vojensko priemyselný komplex vývojárov nepodporí. Ale ak ich podporia hráči, potom možno bude aj LoG 2, bez korumpujúcich prvkov ;-)
    • Ty jsi úplně ztracený, mají tě omotaného kolem prstu... to fakt nevidíš, že ty kamenné kobky jsou jednou velkou propagandou zednářství? Probuď se!
    • lol, videt všude spiknutí neni normalni
  • Veskoslav
    http://games.tiscali.cz/legend-of-grimrock-14477/ctenarske-recenze/legend-of-grimrock-aneb-zpatky-v-case-6098/
  • no tak to hraju, jsem ve tretim patre, první dojmy jsou dobry akorat ten system pohybu po ctvercich je docela archaickej, vim že to souvisi s postavenim party ale stejne soubojovy system je taky zastaranej když se muzu kazdemu nepriteli vyhnout tak ze budu chodit okolo neho. No ale stejne me to bavi tak jak to je :) a je to funkční tak proč ne
    • Veskoslav
      Joe, ty jsi naproso nepochopil o čem ta hra je!!!Právě kvůli systému pohybu a soubojů se to snaží přiblížit původní dungeony, co kdysi byly na pc.
  • Zdarr, potřebuju poradit jsem v levelu 2 a otevřel jsem jedny dveře k tomu zářícímu kameni a mám tam pak za mřížema šneky a nemůžu se k nim dostat a na zdi je nápisl že nesmím používat zbraně uvnitř nevíte co s tím?????????????
    • Polož neco do výklenku a dveře se otevřou
    • Veskoslav
      Raději to odinstaluj:) Hádanky asi moc pro tebe nejsou:)

      Co takhle na to volné místo dát nějakou zbraň?:-D
      • nedavej sem spoilery d3bile, zbytečne tam je spoiler každy na to ze zvedavosti stejne klikne *11*
        • Veskoslav
          Možná proto hlupáčku tam dávám to spoiler!!!!Nepoužívám ho pro srandu....
          • ale lide na to kliknou ze zevdavosti
            • Veskoslav
              Promiň, já zásadně neklikám na něco, co má označení SPOILER. Nevím, přijde mi to, že je to jako Zákaz vjezdu. Člověk sice občas jede, ale většina ví, co to znamená. Cháopu, že lidská zvědavost je šílená věc, ale člověk by se měl naučit ovládat:)
    • smejki
      rada1: co se dělá u bezpečnostních rámů?
      rada2: otoč se zády k mřížoví.

      a hodně štěstí, když tě tohle dokázalo zaseknout.
    • zbavit se zbrani? ;-)
      • no jó no nesmim tak kalit
  • yenda1
    Statistika po několika hodinách tuhý pařby. Jak jste na tom?
    http://www.2i.cz/714a94be6d
    • Tesne pred koncem, hrali jsme to ve dvou ( mapovani na stridacku ) dva magove , war a zlodej
      http://www.2i.cz/115b85af7c
      • DeDy
        A kdo byl druhý v první řadě místo bojovníka?
        • zlodej se specializaci dodge/dagger + lurker set na evasion, celkem to slo, vzlast ke konci uz ho nikdo nezasahoval a schytaval to jenom minotaur .
          Momentalne jedu 4x magy ( 2 se staff spec vpredu ), zatim lvl 6 a jde to az podezrele jednodusse, dokud muzu manevrovat , jak me skripnou jsem do par sekund mrtvej :D
          • na jakou obtížnost hraješ?
            • me to pripada jako docela silne kombo, hlavne když je tam to kouzlo co zmrazi protivniky, pak maji magove taky štíty, ale pravda je že nevim jake vyzvy cekaji pozdeji, jsem teprve ve tretim patru
            • dohrano na hard , ted jedu ty magy taky na hard, ale uz to zacina pripominat save/load fest coz me nebavi :( vono mit tanky s 110hp a 80hp neni uplne idealni :D
    • Keyz
      http://www.2i.cz/c379a78d5e jsem v 7.patře. Koukám,že má něčeho méně :) asi jsem část přehlédl.
      Jinak mám 2X Fighter a 2x Mage. Ty mágové se mně hodily v sekci fighters challenge jed tak ty potvory kosil pěkně :)
      Největší problém jsem měl prvně s pavoukama se slizem.
    • Kreslíš mapu?
      • yenda1
        Zatím sem kreslil pouze jednou a jenom kousek kvůli tomu Dragons secret. Jinak zatim nebylo třeba. Každý patro důkladně prochodim, takže si ho pak jakž takž pamatuju.
    • Veskoslav
      Bledě, musím překreslovat 5. patro, špatně jsem nakreslil dvě chodby a teď mi to nevychází. Navíc jsem se naučil, že existují něco jako checpoints:-D Tady ne:-D
  • Veskoslav
    Mám počmáraných 10 papírů a jsem teprve ve 4. patře. Občas mi přijde, že kreslím úplně něco jiného než je ve hře:-D
    • Taky jsem ve 4 patře :) Nejhorší bylo první patro bez kompasu. Vůbec jsem nevěděl, kde je sever, jih, kde jsem začal a na jakou stranu vlastně jdu. Chodby jsem měl zakreslené úplně jiným směrem :D S kompasem je to v celkem v pohodě. Trochu mě štve, že nevím, kde přesně začít zakreslovat, často mi nevyjdou čtverečky a musím to celý překreslovat někam, kde se mi to vejde :/
    • Keyz
      To by možná stálo za založení ta dokumentace kterou máš *3* Za 30 let to někomu ukážeš a bude čumět.
      -Každopádně skvěla hra která kde konečně využívám vše co najdu a kde mají ty poznámky na papír anebo do mapy smysl.
  • Rozehrál jsem old school/hard a je to fakt maso. Klasická parte Fighter/Fighter/Mage/Rogue. Možná jsem se trochu přecenil, ale jsem rozhodnutej dotáhnout to do konce. Dávám si tak týden, konečnou čistou herní dobu odhaduju tak na 30-40 hodin. Mnohem víc času, než v samotné hře, trávím nad papírem. Mapování ještě nemám v ruce a ztrácím se. Ale fakt mě to baví :)
  • mam s tim problem koupil jsem to pres Steam a nainstaloval na jednom pc na zkoušku ale hrát to chci na jinem pc. Když zapnu svuj druhy počítač tak to nemám na steamu v ponuce, co s tím mám delat? asi me j3bne. tahle hra je omezena na instalaci pouze na jeden hardware? *8* (jasne ze jsem to na tom prvem pc odinstaloval)
    • Keyz
      Nemám hru přes steam ale určitě ti poradí na fóru.
      http://www.grimrock.net/forum/viewforum.php?f=12
      • už se to vyresilo, asi to chce nejaký čas kym se to objeví i na pc, když sem to zapnul po dvou hodinach uz to tam bylo *4*
        • Keyz
          Tak přeji abys potkal málo pavouků :)
  • yenda1
    Old-school, hard. Občas pěkně pobíhám, zdrhám. Secrety jsou výbroně vychytaný. Odměna sladká. Ráj pro sběratele. Jinak se mi zdá , že jsem objevil jeden respawn. 6. patro (Trapped). Neustále se tam rodí dvojička slimáků. Vypadne z nich občas kus žvance.
    • jj taky jsem na ne narazil , s jidlem uz neni problem :) coz je pro moje minotaury dobra zprava :D
    • Keyz
      Tuším,že do parta 6. jsem potkal dva respawny.Hlavně to souviselo s řešením hádanky.Jedalo se o ty kostěné bojovníky se štítem a kopí.Ty slimáky jsem taky potkal.Zrovna jsem bojoval s krabem a když mě se zničeho připlazil ten slinta :) Alespoň je tam dostatek jídla.
      • yenda1
        Je jich tam víc zvlášť v tý šestce. Já měl na mysli respawn ze kterýho padá jídlo. Dneska sem se do toho šestýho zase vrátil a strávil tam asi hodinu hledaním secretů. Je jich tam mraky.
  • zitra to koupím a stáhnu(vlastne dnes), cant wait *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit