Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak sem v 6 patře a musím říct, že jeto super hra. Je pravda, že znovuhratelnost je celkem mizivá, ale tak nějaké přídavné mapy určitě budou, takže hrát to budu dlouho. Jo a hrajte na nejtěžší obtížnost, souboje sou pak celkem těžké, když se na vás sesype hromada pavouků *1* 10/10
    • DeDy
      Znovuhratelnost tu je v podobě jiných dovedností u postav. Např. minotaura hraji s palcátem podruhé ho budu hrát se sekerou. Napoprvé hraji na old-school (bez mapy a ani nemaluji, jdu po paměti) obtížnost normal. Na podruhé budu hrát s mapou a na hard. Taky secret room je velká výzva. Zaboha nemůžu ve 4. patře otevřít mřížované dveře za kterejma je vidět ve výklenku kniha (je to ta cesta, kde je hodně propadel). Neradit, přijdu si na to sám *3*
      • haha, mám úplně ten samý problém *1*
        • malá rada: co jednou pomohlo cestu dál otevřít, jindy může uplně jiný cíl mít..... *3*
  • Jsem připraven :).

    http://f.cl.ly/items/3c1U1z0w2E2y0V3I0H0O/grimrock.jpg
  • DeDy
    Pro ty co chtějí mít CZ manuál graficky pěknej tak jak je ten EN, ať stahují zde: http://dedy.euweb.cz/download/Legend-of-Grimrock-CZ-Manual.zip
  • Jsem lamák , ale kde se dá koupit ??? Přes STEAM mi to nějak nejde, ale chci si ji koupit poradte at podpořím indie. Díkes :)
    • Nejlepší je asi nákup přímo na www.grimrock.net, dostanete verzi bez DRM i klíč pro Steam.
    • smejki
      gog.com
  • Perfektní hra, dává mě co jsem od ní čekal, hraju už asi 10 hodin a pořád mě to baví (což se u mě v poslední době podaří málokteré hře), za mě zatím 9/10. Za 10/10 tomu nedám jen proto, že je to vlastně jen kopie DM...asi bych toho chtěl moc, ale mohli žánr aspoň trochu obohatit :-)
    • jj je to super. malem jsem mel infarkt, kdyz na me bafnul pavouk za rohem. coz se mi uz taky dlouho nestalo... *4*
      • Keyz
        Zajímavé,že každého vyděsil pavouk :) Mně taky *1*
        • Protože pavouci sou hnusní *1* Mě ale nejvíc vyděsilo první setkání s tím strážcem s kopím a štítem, kterej čekal za dveřma. To sem se i lekl.
      • DeDy
        Chování nepřátel je celkem povedené. První pavouk co na mě skočil z pozarohu mě dost vyděsil.
  • a to jak udelali takove hezke cihly jako kdyby vystupovali ven, to je ta tesselace?
    • to je jedna vymodelovaná cihla, pak dali jen copy paste milionkrat
    • smejki
      ne, je to natvrdo vymodelované
      • Nesmysl, to bude bump mapping efekt.
  • ti ktorym to nejde pod linuxom treba si stiahnut cez winetricks d3dx9 d3dx9_43 xact_jun2010 d3dcompiler_43

    a pojde to
  • Ahoj, vy co ste už dál nebo ste tuhle super hru dohráli, možná je to blbej dotaz ale dá se ve hře taky potkat nějakej obchodník? Já sem v podstatě na začátku a de mi to jestli si má smysl schovávat kopí, štíty abych je mohl za něco vyměnit, když to třeba vůbec nejde...
    Je teda ve hře možnost věci prodat/směnit nebo to táhnu zbytečně?
    • Nemá. Jen sbírat kousky brnění jestli chceš steam achievmenty...
      • Super, díky moc za odpověď. :)
  • SixThe9th
    Musim uznat, ze toliko komentaru jsem snad pod zadnym prispevkem tady na games.cz jeste tak rychle vyrust nevidel. Ale je to asi pochopitelne, ten dualismus rozlozeni sil na old/new school je tu dost markantni.

    Ja si myslim, ze je zbytecne se bavit o tom jestli a o kolik byly tenkrat hry lepsi ci horsi. My veterani vime sve a nase vzpominky nam z hlavy nikdo nevygumuje, ti mladsi maji svuj herni svet plny audiovizualni dokonalosti o ktere my tenkrat jen snili, a take oni toto vnimaji jako svou zakladni metu. Kdo vi na cem vyrostou ty generace pristi, ale o to mi ted nejde. Jde mi o to,ze tahle hra prinasi neco z hluboke prehistorie zanru a nabizi to neco v kabate, ktery je prijatelnejsi pro soucasne mladsi publikum, jenz by se pravdepodobe nikdy nedokopalo k tomu, aby po nejake te klasice jeste dnes sahlo (stejne tak jako i mnozi z nas, tech starsich). Tento pocin nam dle meho soudu prokazuje velkou sluzbu v tom, ze ma na to do jiste miry propojit dva (nesourode) svety a dovoluje nam vsem si prozit neco kromobycejneho. Pro jedny velmi prijemna nostalgie "zlatych" casu a pro druhe zas zajimava a stravitelna pohlednice z herni historie.

    A tak se diky teto gamese (a take mnohym dalsim indie titulum) snad podarilo postavit monument, ktery nam vsem koneckoncu muze poskytnout ucelenou fuzi v ramci teto new/old school duality (rivality) a vyustit v diskuze typu : "Jo to bylo jako tenkrat kdyz jsem hral Dungeon Mastera...." , "Myslis neco jako LoG? "..."Presne tohle mam mysli kamarade, takze vis o cem mluvim..."

    namisto

    " Jooo to myslis tu ctyr- barevnou picovinu jeste na disketu , co mi ukazoval v nakym starym casaku fotr jo ? To vas teda lituju, ze jste museli tenkrat hrat takovy srance, woe"
    • 13_11
      Asi jsi opomněl Danův článek...
      • Ďakujem, že si mi pokazil naladu...bez komentara... *7*
  • Je to super, právě jsem u toho proseděl tři hodiny. Ani nevím jak. Strašně návykové.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit