Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    A kurv*. *8*
  • První ME jsem hrál až po dohrání ME2 a ME3, a střihnul si ho právě kvůli příběhu a abych měl v M3 jako velitele Kroganů Wrexe a né toho, co tam je, když ty save z ME1 nemáte. I když je grafika jinde (v rámci srovnání ME1 a ME3), je tam gradující příběh. I když nejsem fande sci-fi, ME série měla super příběh a gradující atmosféru, ať již final mise v ME1, poslední 2 mise v ME2 a vše krom konce v ME3 :)

    ..krapet mám tedy obavy, jestli zde je ten příběh jen recyklace. Každopádně jestli budou ještě 2 další díly, tohle je restart a další 2 díly budou super, tak je to pořád lepší, než kdyby žádný ME 4 nebyl :)
  • DwaR
    takže recenzia na games za 7, gameplay na hrej ma nepresvedčil... no nič, asi s kúpou počkáme. ono už reklama hre nerobila v mojich očiach dobrotu, ale takéto fiasko som nečakal (všetko, čo nie je na kandidáta na hru roka je v súvislosti s mass effectom fiasko). čakal som niečo po vzore horizon zero dawn, ale vyzerá to tak, že andromeda sa povezie na mene a neochote priznať si, že moja obľúbená značka dostala na zadok. proste nemastná neslaná kaša, ktorá zabaví, ale...
  • Draken69CZ
    Stačí hru dohrát a hned je to 85% (bonusweb) hmm kde je chyba?
    • Na Bonuswebu *1*
  • SJW: The Game *11*
  • takže asi nebudu spěchat s koupí a klidně počkám
  • Momentálně hraji Trial verzy. A ano, animace obličejů je místy až směšná, když Rayder utíká tak se můžu potrhat smíchy :D skvělý pohled fakt :D
    Chtělo by to rozhodně patch protože jsem za těch pět hodin hraní viděla i hodně glitchů :P
    Ale... nic to nemění na mém nadšení, že se zase můžu vrátit do světa ME. :P Ok s nedostatky, ale stejně. :) Užívám si to a 23 hodlám čekat v osm hodin před prodejnou a odnést svi svou Andromedu. :)
    • verzy.... jo, dobre... mhmm.
    • ME:A můžete hrát už dneska. Stačí si koupit hru na originu a poté použít vpn k obejití časového omezení. Není za to žádný postih -- samotný EA řeklo že to postihovat nebude.
      Takhle to dneska udělám já
      • Omg fakt?! Áááá! Sakra to musím promyslet :P
        • jj, je to jednoduché a opravdu postih nehrozí. Zakázáno je pouze nakupování skrz VPN (z důvodu využití nižší ceny v jiném regionu apod.), ale aktivace legálně zakoupené hry je v pořádku.
          • Áááááááá!!!! :D Sic mám hru předobědnanou na Xzone ale na to peču když to můžu hrát už dneska! :D
            • Tak jsem to teď otestoval a dá se hrát.

              Použil jsem trial verzi (je na 7 dní) Avast SecureLine VPN, připojil se skrz něj na Singapurskou IP, (až PAK) zapnul Origin, nechal stáhnout Deep Space doplněk do Andromedy (stahování začalo chvilku po připojení do Originu) a pak šla normálně spustit a hrát.
              Akorát VPN muselo zůstat zapnuté .. respektive když jsem vypnul hru i Origin, odhlásil se z VPN a pak znovu nahodil Origin, tak už mi to zase v knihovně ukazovalo i trial verzi a u hry samotné jsem měl datum vydání 23.března.
            • Díky za info :P jak přijdu z práce domů tak se na to mrknu :)
              huáá!! To bude dlouhá noc :D:D
            • Raději s tím ještě počkej, protože lidi, kteří to teď zkoušejí přes korejské IP adresy mají nějaké problémy se spuštěním hry.
              Nicméně hodně bych se divil, kdyby to nefungovalo nejpozději zítra při odemknutí pro USA. Byla by to první taková Origin hra.

              update: tak přes singapurskou VPN (např. prostřednictvím Hide.me) to prý funguje. Jinak doporučuje se zatím po aktivaci hry origin přepnout do offline režimu (následně odpojit VPN) a až pak hrát. Což samozřejmě zablokuje některé online funkce..ale holt hra ještě oficiálně nevyšla, tak netrpělivci musí některé věci oželet *1*
  • Recenze pěkná. Ale uvítala bych méně cenzury.
  • Hezka recenze, ocenuju odvahu priznat, ze AAA titul je spis prumerna hra s podprumernym pribehem. I kdyz to AAA je diskutabilni, mozna tak rozpoctem nebo kvantitou, ale urcite ne kvalitou.
    • 7 není prumer ani podprumer ale kvalitní hra. Jestli vám nesedne mmo nebo openworld, jdete hrát Call of duty *3*
      • Na hodnotící stupnici 5-10 použivané tady na Games to tak uplně neplatí
  • A kdo to nečekal, když do každé upoutávky musí za každou cenu narvat bezduchou romantickou linku... hlavně že tam je Natalie Dormer.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší