Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jamar28
    Super. Vyhlásil jsem totální informační embargo na cokoliv o Andromedě a teď tohle. Proklínám svoje rychlé čtení! Tak to abych do vydání herní weby radši úplně vynechal, když se už spoiluje i v nadpisech. *1*
  • "Pauza šesti století zařídí, že jediné bytosti, které by si mohly „staré časy“ pamatovat, budou někteří obstarožnější jednotlivci z řad asari nebo kroganů."

    No ja nevim, ale me by treba vubec neprekvapilo, kdyby se ve scifi hre objevil nejakej druh kryospanku. I kdyz osobne nemam vubec problem hrat uplne novej pribeh bez puvodnich postav.
  • Mno skvělý, tak to tam bude maximálně Liara... Nejnesympatičtější postava ME.
    • Žádná postava z minulích dílu se tam neobjeví.
      • To je dobře, jen ať otvírají nové světy a příběhy. Jinak by to celé tíhlo k recyklování starého.
        Liara a top postava ani omylem. V prvním díle měla keci na pěst (a ten šmoulí sex appel to nezachránil).

        Garrus, spolu s Gruntem a Wrex nikdy nezklamali. A pak samosebou Mordin Solus.
        • TheGGG
          liara je best, tali ji nešahá ani po modré kotníčky...
          • Liara sbalila Sheparde do tří vět v prvním díle při naprosto monotóní konverzaci, Tali byla 10x zajímavější už v prvním díle než Liara a to nebyla jako romance option. Ve dvojce a trojce už není tak suprová jako v jedničce, nicméně furt je to pro mně nejcitlivější romance kterou jsem měl šanci hrát a ve trojce mě vždy mrzelo když jsem jí těsně před napadením základny Cerberu nemohl vyhovět a odletět s ní pryč, její trhaný hlas, její zoufalost a to jak prostě vašeho avatara milovala a barvitost jejího charakteru..fakt jsem si přál abych měl šanci s ní po konci hry založit rodinu a žít klidný život, mít ten happy end. Bohužel, doufám že Andromeda bude fakt velká a otevřenější v dialozích a možnostech jak naložit se svými romanci a doufám že tam bude kvarianka jako romance. ALE ne stejná jako Tali, to už by zase nebylo originální, Tali by měla zůstat Tali a každý charakter by měl vyzařovat vlastní aurou, takže třeba nějaká drzejší a dominantnější kvarianka by se mi líbila do Andromedy.
            • Neotravovala s kvarianskou tématikou dokuď jsi sám nechtěl, jinak byla tichá a řečma tě nepohlcovala. a její "skuhrání" a celkově emoce byly aspoň uvěřitelné, Liara je snad ještě monotónější než Male Shepard. Mluví stejným hlasem skrz celou hru, nezvyšuje ho, nedává do něj emoce, a chce se s tebou vyspat po třech dialozích, protože se navzájem z divného důvodu "přitahujete". Její romance byla narozdíl od Tali fakt odfláknutá
            • TheGGG
              nah tali je divná... to její neustále zkuhrání a otravování s quarianskou tématikou blah... osobně bych quariany ani nepustil na citadelu, pakáž jednu....
  • Neodehrává se to 600 po konci ME3, ale 600 let po prvním přistání na Měsíci.
    • zdroj? ..všude píšou to co je zde v článku
      • Take si myslim, ze se to bude odehravat 600 let od pristani na mesici. Nebot ve videu mluvi o budoucnoti, ktera zacala pred 600 lety na miste kde nyni stoji. A jelikoz stoji pred modulem z pristani na mesici tak si myslim, ze odkazuji na to.
  • Zajimalo by me, po jakem konci. Cervenem, modrem, nebo zelenem?
    • A to víš, že tam je i čtvrtý konec?
      • Tak to by už byl úplný konec a žádná andromeda by nebyla. :)
    • Žádným. Do Andromedy odletí ješťe před ME3.
    • Všech

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit