Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak nevím, celá recenze je v podstatě kritika, jak je nový MoH (nedokonale) okopírované MW2, a stejně hra dostane 7? Podle tabulky "Jak hodnotíme" se číslo 7 rovná "velmi dobré" hře, což z recenze rozhodně nevyplývá. Chápu, že jde jen o jedno číslo, ale i tak - už si nevzpomínám, kdy nějaká ne-naprosto-pitomá hra dostala horší hodnocení než 6.
    • To víš Vávra. Po tom co se ukázal, že neumí udělat zábavnou hru, tak teď ještě přišel o schopnost pěkně poplivat cizí hru.
      • Mafie jsou zábavný obě, takže klídek. A recenze je napsaná dobře - to že je autor kritický neznamená, že je hra špatná. Mě teda po přečtení těch 7 sedělo - je to solidní nadprůměr, ale na prdel si z toho nesednu a kupovat to taky nemusím.
        • Mafia 2 je kravina a stal se zní prostředek na okrádání hráčů.
          • Možná tvůj názor, spousta lidí ma na kvalitu Mafie 2 názor jiný. Že jí 2K ošklivě vykuchali je fakt, ne názor, takže to beru.
  • stejně je zajímavé jak nejdříve utekli od EA vymakali CoD a ted jsou zpět a třeba makaj na EA "CoD" :D
  • gay kid hra, zrovna ako COD
    • Pravil sotva patnactilety? fakan...
  • Co jsem hral prvni closed betu a naslednou open betu, tak musim rict cekal jsem vic. Davat za tuhle hru 900 a vice opravdu ne, radeji zvolim CoD7. Radeji at se zameri na BF3. Vice vehiklu, vetsi mapy apd.
  • haha ja to vedel ;) Dik za cestnou recenzi!
  • U mňa obyčajná kopia...zbytočná investícia...račej nech sa 100% venujú Battlefield 3...to je u mňa najočakávanejšia hra...namiesto MoH mohli pokračovať v sérii BF: Bad Company 3...
    3/10 *11*
  • vcelku dobra recenze...no pockam si este na nejaku a potom sa rozhodnem ci kupit
  • Tak singleplayer je o chlup delsi nez v CoD6, multak vpodstate okopirovany a vcelku orezany. Navic se blizi vydani CoD7, takze pro me neni co resit - nevidim duvod tuto hru kupovat. Tedy ne, za plnou cenu. Hezky si pockam az bude v re-edici treba za bratru 299Kc...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit