Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem ve věži na letišti kde mám navádět střely na přijízdějící techniku ... chvíli jde všechno jak má, ale potom navádění přestane reagovat .. klikám jak blbec a nic se neděje. V pravé části jde vše normálně ale vlevo prostě nic!!! Vubec nevim co s tim mam delat ..tohle me na hre jedine asi stve. Veci ktere by mely byt zabavnou vsuvkou jsou akorat na obtiz :-( ...
  • Tak to jsme dva a vydím že se nikdo nema ktomu aby nam poradil
  • Poradí prosím někdo,jak na xboxech hrát hru Medal of honor v tom vrtulníku? Střílím jak blázen a furt dokola a nic se neděje,nevím vůbec co mám dělat *7* Díky za pomoc.
  • Zdar,chci se zeptat,jestli náhodou někdo nevíte,jak pokračovat ve hře Medal of Honor.Jsem v nějakém vrtulníku ve skalách o pálím po odstřelovačích,kteří střílí po mě.Jde to pořád do kola,pořád se objevují nový a nový,hra nějak dál nepokračuje,tak pokud s tím bude mít někdo náhodou zkušenost,budu rád,když se ozve.Díky.
  • Zdar lidi, mozno taka trivialna otazka ale je moze v multiplayery vytvorit dva profili alebo je treba kupit dalsieho medala? dakujem
  • Tenhle tyden sem dohral CoD BlackOps a novy MoH 2010 a musim rict je MoH opravdu slabota :( :(, prvni polovina absolutni nuda, nuda, samy keci zadny spad a kdyz se to konecne trochu rozjede tak je konec, tohle ze ma byt za plna verze hry a ne datadisk ???? Spatny vtip.. predskriptovanost je opravdu extremni a je vylozene k smichu ze kde nechsopni kolegove vylezou bezproblemu hraci musi pomoc jiny kolega..
    Dal bych tak 6/10

    CoD Blac Ops me bavil daleko vic, AI je lepsi, hra ma vetsi spad, je delsi a zazivnejsi.. s MoH se to neda absolutne srovnat.. nemam problem aby byl MoH realictejsi, nemusim rambo styl, ale nesmi to byt nody.. napeti s vsudypritomny smrti jako teba u Army se nekona a odsejpavajici arkada to taky neni..
    dal bych 8/10

    EA ani zdaleka nema na Activision a to je velka skoda... tenhle MoH za pul roku zapomenu :( .. holt Omaha beach se uz asi opakovat nebude *10* *9* *9* *9* *9* *9*
  • Neudivilo by mne, kdyby se ta hra rozdávala zdarma rekrutům do US Army. Hrstka amerických supersoldátů eliminuje s pomocí nejmodernější techniky celé legiony Talibanců s výzbrojí "rudá armáda kolem roku 1980". To je fajn. Ovšem v tom případě je divné v reálu, že při nasazení stovek tisíc vojáků po dobu několika let již dávno není po problému s Talibanem. Kdyby to šlo takhle "po másle", tak už by dávno byla vystřílena i armáda lidové Číny, natož hrstka afghánských vlastenců bojujících s okupanty. ------------ Ona pravda bude někde trochu jinde - a objevuje se mezi řádky i v dnešním tisku (smutné, že pro nalezení pravdy se četlo "mezi řádky" za komunistů). Okupanti sedí ve svých opevněných hnízdech, z nichž vyjíždí jenom v případě nutnosti, odkázáni často na libovůli místních kmenových vůdců, kteří to často hrají na více stran. A protože se spojencům občas povede omylem vystřílet nějakou tu nevinnou vesnickou oslavu, je nastolení demokracie v Afghánistánu blíže a blíže s každým dnem jejich pobytu. ---------------- I proto nesouhlasím s okupací Afghánistánu a ve hře užívané označení "bad boys" pro údajné Talibance mne dostávalo. Po těch letech to už totiž není o nějakém Talibanu a Bin Ladinovi, ale o boji afgháneského rolníka proti nenáviděnému okupantovi. Je to o tom, jak se měli zachovat naši předci v roce 1938 a 1968...
  • i když graficky je možná horší než call of duty:modern warfare 2, tak mě medal of honor bavil mnohem víc, než MW2. o dost lepší hra než MW2, ale co tak koukám, tak black ops budou mít single taky hustej :) ale rozhodne Medal > MW2
  • ja nevim co porad chcete moh sem dohral super hra porad srovnavate cod a moh cod-mw2 je z pritomnosti a moh take tak asi je jasne ze to bude vypadat stejne chapu nekdo je mylovnik cod a nekdo moh tak se tu nehadej te co je lepsi a co se tice reality tak zadnou hru jsem takovou jeste nevidel aani crysis neni poradne realnej vyvojari nemuzou udelat hru jako real je to porad hra tak nevim o co vam de tak vyvojarum volejte jaky chcete hry ale asi vyme ze je to taky dost nakladny ze jo udelat hru wste kdyz je kryze tak poslete tucny sek a udelaj vam hru ze padnete na prdel u mne je cod propadak hral jsem vsechny dily od 1-do mw2 a nuda skurvena nuda ale moh byl dobrej od jak ziva od assaultu az po soucasnost
  • Bože,to bych chtěl vidět jak jsi prošel special ops na nejtezsi obtížnost sám.....ještě včera jsme to s kamarádem hráli na 2 na xbox 360 a některé kola kde máš třeba zabit 10x Juggernauty pouze s granatometem....nemáš v 1 sebemenší šanci dat :-),tak zase tady nedělej...ve dvou je to těžké jak kráva
  • Hra dohrána a hodnocení? Má to spád vše je dobře uděláno ale CoD se nezapře jen mi začíná chybět délka her :-(, jako za 1000,- 6h hraní to už je opravdu strašné.....:-(
  • Ja jsem si tuhle jizdu uzil velice prevelice. Pestrost misi a zbrani atd. rozhodne vetsi, nez v poslednim CoD MW2. Navic jsem ujety na komunikaci pres vysilacky a toho jsem si uzil dosyta, proste parada. *1* Hra ma spad. Autor vycita hre slabou realitu a pak nadava, ze protivnici vydrzi i vic nez jednu kulku, kdyz to neni kulka primo do hlavy *7* Narozdil od autora, ktery pro svoji potrebu ukazat jak kopiruji MW2 srovnava zacatek hry s MW2, kde mimochodem jizda vozem byla tak 10x delsi, jsem si okamzite vzpomnel na zacatek uplne prvniho dilu MoH, kde taky jeli v aute a potycka zacala stejne jen to bylo ve WW2. (hral jste pane autor puvodni MoH, nebo uz mate horsi pamet nez ja stary senil?) *7* Ano, je to hype, ano pouzili zazite fungujici principy a vezou se na stejne vlne. Ale co, ja jsem si to teda uzil. U MW1 i 2 jsem hral posledni mise aby uz byl konec hry a mel jsem splneno nikoli ze me to porad neskutecne bavilo. V nejnovejsim MoH jsem byl zklamany, ze je konec, protoze jsem chtel dalsi porci akce. Uvidime jaky bude multak, jestli bude mit smysl prejit z BFBC2. Kazdopadne pro me single jasna pecka, kterou jsem si jednoduse paradne uzil a penez narozdil od MW2 nelituji ani trochu.
  • Dobry den, preskocim veskere formality a rovnou se do toho pustim.Hra je neskutecna sWWWacka a pri cene 1099 Kc je to podvod na druhou.Vahal bych hru zakoupit za 99 Kc. Mam dost techto tupejch hoWWWen za tyto penize a co se tyce Talibanu a Afganistanu tak je to dalsi pdvod na druhou. NEKUPUJTE !!! *10*
  • Snad jen par postrehu.Neustale srovnavani s MW2 prilis nechapu ale budiz ovsem mam takovy pocit ze autor recenze hral jine MW2 nez ja. Co se tyce zabiti ci nezabiti nepratel co takhle rovnou strilet do hlavy a dilema s ozivlym protivnikem je vyreseno( je vcelku mozne ze povedomi o takovych vymozenostech jako je neprustrelna vesta se uz dostalo i do koncin jako je Afghanistan). S chovanim zbrani ktere nam dnesni arkadovky bez vyjimky serviruji to neni zadny problem a to ani na nejvyssi obtiznost ktera i tak byla bohuzel prilis snadna. Kritizovat nabihajici hordy protivniku a ohanet se pritom serii CoD mi prijde minimalne usmevne. Moment ktery me v tomto smeru vylozene uhodil do oci byla zaverecna cast cesty k LZ teamu AFO Neptune kdy jsem nasledne Talibance ostreloval z palubniho kulometu. Na druhou stranu co by chtel autor delat cele hodiny strilecky kdyby potkal za celou hru cca. 20 maniku. Od sahodlouheho plizeni a naslednych par ran tady mame ArmU. Ano ve hre se nevyskytuji zadni dvojiti ani trojiti agenti,nikoho tam negriluji kanistrem benzinu,nekona se zadna velkolepa zrada do vlastnich rad. Chybi kulervouci momenty ktere vsak na druhy pohled zavani stupiditou. Me to ale nevadilo. Z noveho Medala jsem do kolen nepadnul ovsem smer ktery autori nastolili se mi libil a vse je lepsi nez rok co rok hrat CoD. A MP mi da mnohem vic nez se prohanet autickem na dalkove ovladani s ksichtem pocmaranym jako kasparek a smajlikem misto tecky na kolimatoru tak jak to serviruje Black Ops. *5*
  • Takže i po dohrání u mě stále zůstává na prvním místě CoD 2 a pak CoD MW jako nejlepší FPS z válečných let.
  • Nikdo netvrdí že jde o realistický simulátor, jen že lidi z Danger Close udělali lepší práci než kdokoliv z vývojářů podobných arkádovek za posledních několik let. A pokud tvrdíte, že zbraně nevyzařují sílu ani zpětný ráz, tak jste se kampatně ani netknul.
  • Medal of Honor má k realitě asi tak stejně daleko, jako Street Fighter k ultra realistickému simulátoru karate :) Zkus někdy zajít do lesa (grafika), proběhnout se na vzduchu (ovládání), vystřelit si ze vzduchovky (chování zbraní) a třeba kopnout do kamínku (fyzika), abys viděl jak vypadá skutečný svět, protože jako MoH rozhodně ne :) Já to obvčas zkouším a je to fakt "trochu" rozdíl. http://www.danielvavra.com/photos/fullsize/PCAC%202010/DSC_7311.jpg
  • Nic ve zlém, ale nechápu kdes si to nabral. Příjde mi to snad jak ironie. Žádná autenticita v podobné hře není a nebude. Fyzika zbraní uplný opak než skutečnost. Zbraně nevyzařují vůbec sílu, žádný zpětný ráz. MoF je akční hra tzv. na Arnolda, kde kosíte desítky panáků běhěm minuty a enemy vás netrefí na 5x ze střední vzdálenosti. Tohle je spíše něco jako James Bond, ale né válka, fakt ne. Zkus si zahrát raděj nějaký vojenský simulátory, které o nějaké autenticitě už mohou hovořit. MoF je přece mainstreamová střílečka klasického střihu. Navíc s velice lehkou obtížností a vším podobným, jako dělaná pro konzolové hraní.
  • MoH se blíží realitě jak je to jen možné. Tedy její singleplayerová část, ta má do reality jako snad žádná jiná hra před ní, autenticita a fyzika zbraní, prostředí a krajiny i uvěřitelnost příběhu a postav je na velmi vysoké úrovni. Bohužel Multiplayer s tím nemá nic společného, DICE jakoby vůbec nespolupracovalo s vývojáři od Danger Close a ani v nejmenším nemělo snahu se do projektu zapojit více, než jako ubohý a nepovedený mód BC2, jakoby nechtěli aby MOH uspěl, protože by to jejich titulu vytvořilo konkurenci.
  • Nezapomínejte že hra má dvě strany. Na hru sem se velmi těšil a pote co jsem zkusil Open Betu jsem byl velmi zklaman, okamžitě sem ji začal odsuzovat a echapal sem jak ji muže někdo dát i těch 7/10.

    Jenže pak sem zkusil Singleplayer. Je to par minut co sem ho dohrál a musím říct, že je to jedna z nejpovedenějších FPS kampaní jakou sem kdy hrál. SP je úplně jiná hra něž MP. Ovládání, fyzika a hratelnost jsou špičkové, s MP nemají NIC společného.

    Bohužel DICE to tentokrát brutálně posralo a jeho extremně nepovedená mutace BC2 téhne MOH dolů. Strasně lituju, že Danger Close nedělalo celou hru, protože by MOH byl víc než konkurenceschopný COD, ale díky své odlišnosti i velmi dobrá alternativa.

    Tahle hra si zaslouží zda verdikty! A z čistě mého osobního pohledu by to bylo 85% za SP, 55% za MP.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit