Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jestli se to psalo, tak je o to směšnější. Např. chování zbraní nemá s realitou lautr nic společného. Guny střílí jak kuličkovky. Žádný zpětný ráz a energie. Zabít někoho je trapně lehké lehké, střeba není vůbec zábavná. Vskutku ubohá úlidba gamepadovým hráčům. Ještě autom aim to chtělo. Schválně jsem zkoušel uhrát jeden úsek pouze pistolkou na nejtěžší obtížnost a nebyl to vůbec žádný problém. Lehčí FPS než nový Medal jsem již nějaký ten pátek nehrál. V takovém BF:BC2 je střelba uplně někde jinde.
  • Dejv:
    Ale o MoH se rikalo ze to bude hra obsahujici realisticke prvky.
    Tak nevim,proc tady srovnavate Moh s CoD co se tyce realisticnosti.
    Nikdy se nikde nepsalo ze si CoD zaklada na techto vecech,ale od MoH se to ocekavalo.
    Psali se titulky,zpravy atd. ale jako hra s realnymi prvky mi vubec neprijde.Rozhodne to neni tak jako u nasi Army.
    Tak prosim vas,nesrovnavejte CoD s MoH.
  • CoD/Call of Duty se v textu nachází 10x (spočítáno). MoH/Medal of Honor také 10x. Tak na co je to tedy recenze?
  • Zrovna část s Rangery, kteří odolávají náporu nepřátel v polo-rozpadlé chajdě mi přišla hodně reálná. Proč? Kvůli těm dialogům. Žádné "Ještě jich pár postřílíme a pak odejdeme domů", ale "Základno, nemám téměř žádnou munici, úniková cesta zde není, přistání je moc nebezpečné a nepřátelé neubívají. Neriskujte kvůli nám, my jsme s tím smířeni." Takovéhle momenty, kdy mi na postavách opravdu záleželo, v COD nikdy nebyli. COD je zkrátka chladný a bezchybný kalkul, postrádající emoce a jedoucí na jistotu (aneb, co je dnes coooool). MOH se odklonil a (kurva!) takhle intenzivní singl warfare FPS jsem nehrál několik let. Ne vždy k skvělé atmosféře pořebujete tuny skriptů na každém rohu.
  • Milý pane vávro i když MoH nijak nezazářil, je stále lepší než jakýkoliv Cod. Ani nevim proč srovnáváte hry s MW2 co bylo na MW2 tak dobrého krom toho že se prodalo hodně kusů. Pomůžu vám... nic.A když už se bavíte o realističnosti proč jste ji nesrovnal s realističností v Call of Duty. Tam dokud se neposunete tak vám budou nepřátelé nabíhat do nekonečna to je podle vás reálné, nebo jízda na sněžném skůtru spojená se střelbou.A jako třešínka na dortu byla v MW2 mise kde jste jako ranger dobýval burger kingy. A když už mluvíte o tom že 4 lidé by neudrželi takový nápor nepřítel co teprve mise v Cod MW2 kde ve dvou proběhnete celou základnou a ještě stihnete polovinu vojáků vystřílet.... série MW2 je nereálná a v porovnání s MoH odpovídá spíše filmu z 80. let v hlavní roli s arnoldem schwarzeneggerem.
  • vis, nas treba nebavi strategicky a RPG a WoW píčoviny...
    si to jdi hrat, ty kdyz to rad hrajes a nam to necpi
  • No jentak, když už Tě tu mám - nikomu nic nekradu, nick pana X používám už léta (ačkoliv je pravda, že na tomhle webu jen pár měsíců) a také jsem se udivil, když jsem ho viděl i pod cizími příspěvky... Jinak pokud se Tě to opravdu dotklo, ber toto jako omluvu.
  • Jak krátké? Za 1.000,- Kč ti vydrží velmi dlouho, hra je hlavně o MP, SP je jenom přídavek navíc.
  • proc mi krades nick ? *8*
  • Bohužel mne zklamalo že je v recenzi pouha zminka o MP a to se jednalo pouze o Betu. Pokud se nepletu tak u MOH je kladen důraz na MP a o SP by měla být pouze zmínka a do konečného hodnocení by nemělo být příliš započteno.Tímto směrem by měli směřovat všechny recenze těchto real-FPS i do budoucna kde je 80% hodnoceni hry při hraní MP.
  • Osobně s bodovým hodnocením recenze souhlasím osobně bych dal za SP 7,5/10 ale pokud by byl příběh delší a zachoval jsi kvality celého děje tak hodnocení 8,5/10.K MP se zatím vyjadřovat moc nechci hrál jsem jen OP Betu a uzavřenou Betu jinak za Betu 7,5/10. Jinak mé hodnocení MW2 je 4/10 a to jen díky tomu že autoři hry nedomysleli osvedceny system dedicate serveru a ochranu Punkbuster.
  • Ano!!!!!! Ale takový sniping s brokovnicí s magnum typem nábojů je normální. I když takový člověk, co přežije ránu m203 (40mm) pod nohy a pak Vám dá kudlu za plného střílení zásobníku do jeho hlavy, je naprosto normální ...
  • Nikdo te nenuti, fanoušci realnějších her určitě přidají do sbírky :-)
  • Nevim, proč tady řešíte singlplayer když MOH je hlavně o MP a tam je podle mne lepší než COD:MW2 *1*
  • to je pravda. Mimoto vic cheateru nez v MP MW2 tezko pohledat. Koupil sem si MOH jedine kvuli MP (podle bety), ten me bavil dost. BFBC2 mam, ale MP na notasu bohuzel moc neslape..
  • Nejlepší multiplayer současnosti má stejně (a bude mít do dalšího titulu) Bad Company 2, proti tomu se nedá argumentovat. I když ono je to vlastně jedno, protože všechno je lepší než AUTÍČKO NA OVLÁDÁNÍ a SNIPING S NOŽEM. Spielberg musí mlátit hlavou o zeď z pomyšlení, jaké arkádové hovadiny díky němu začínají vznikat (MW2 a Black Ops je pouze začátek, Activision Blizzard to jistí).
  • Autor by si mal priznat ze je fanusikom COD. A taka je cela recenzia.
  • uplne s tým suhlasim pokial videl niekto fps hru ktorá bola origoš nech napíše rad si ju zahrám cod je nascriptovana lineárna píčovina kde idete stále rovno a rovno a rovno ... a stoja predvami nepriatelia ktorí čakajú kým ich zabijete pritom je to strašnelahké ja som hru prešiel na na najtešej obtiažnosti (veteran alebo tak niak ) a v hre ma 2x zabili (fakt) a aj to v posledných misiiach special ops
  • Ale abych pravdu rekl,tak je Medal doceal dost zklamal,graficky a zvukove to vypada dobre,ale pripada mi to jako hra z roku 2005 a ne z 2010.

    To uz je lepsi i COD MW 2.

    Vic se tesim na COD Black Ops.

    Myslim ze to me nezklame.
  • A jen tak mimochodem, to co píšete o atmosféře, je v recenzi uvedeno prakticky přesně tak jak to říkáte. To je totiž jediné plus té hry :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit