Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • heh
    http://i.imgur.com/UKlnAq5.jpg

    Inak:
    http://www.siliconera.com/2013/05/21/report-xbox-one-requires-a-fee-to-use-your-discs-under-a-different-account/

    But what if you want to bring a game disc to a friend’s house and play there? You’ll have to pay a fee—and not just some sort of activation fee, but the actual price of that game—in order to use a game’s code on a friend’s account. Think of it like a new game, Harrison says. “The bits that are on that disc, you can give it to your friend and they can install it on an Xbox One,” he said. “They would then have to purchase the right to play that game through Xbox Live."

    However, Harrison went on to add, you will be able to sell your Xbox One games online, so the concept of used games isn’t dead. ”We will have a solution—we’re not talking about it today—for you to be able to trade your previously-played games online,” Harrison said.
    Read more at http://www.siliconera.com/2013/05/21/report-xbox-one-requires-a-fee-to-use-your-discs-under-a-different-account/#RDshBsgZJHjW2Xsz.99
  • Whoossain
    Když už nic jinýho, tak si teď u Sony můžou být jistý, že i když komponenty do PS4 zabalej jen do igelitky, tak to bude pořád vypadat líp, než XO...
  • Ten Microsoft je ztracený jako že totálně pořád sedí na dvou židlích a pak to podle toho vypadá. (Windows Phone, Windows 8, Xbox One, atd..) Jen tak dál a možná budou stejně oblíbený jako EA!
    • Však s tím co předvedli si teď můžou podat ruku..(vlastně už se stalo)..První co mě napadlo po představení tý krabice bylo "Věrní hráči, kašleme na vás. Novej Xbox bude glorifikovanej set-top box. S možností zahrát si sem tam nějakou hru - ovšem NE zpětně kompatibilní a pro jistotu dvakrát zpoplatněný."
      • *1* *1* Tjn Souhlas...
  • Krátký sestřih toho nejdůležitějšího z XO revealu. http://bit.ly/13Gw76t Ano, zasmál jsem se dost.
    • Hanzales
      Kurňa, to je nejvtipnější video, co jsem tenhle měsíc viděl :D
    • Cosi
      https://www.youtube.com/watch?v=xBbm2gNt4Mg#t=12s
    • Pri tom TV, TV, TV sa mi vybavili deti po lobotomii z Psychonautov :D
  • Jeff
    Mě teda z té prezentace nejvíce rozesmálo CoD. Vážně mi to připadalo, že cílej na hráče, co nikdy nic jiného než CoD a BF nehráli a před 3 roky dostali k Vánocům xbox.
    "Budou tam psi!"
    WAAAUUU
    "A rybičky budou plavat od Vás pryč, když se k nim přiblížíte!"
    WAAAAAAAUUUUUU
    "A naklánět se z rohu, klouzat po zemi a to všechno při pohledu na vaše HD ruce!"
    OMFGTURBIT TAKE MY MOTHER'S MOONEEEEY!!!!
    A proto si myslím, že to xbox mediální centrum vyhraje nad PS4. Přeci jenom se tatínka lépe přemlouvá ke koupi krabičky, která má od základu appy na Netflix, hulu, fantasy league, skype, přepínání tv hlasem, pohybem apod. než na krabici pro hry.
    Buďme si přeci jenom k sobě upřímní. My, hráči baldur's gate, prvního deus ex, kotora apod, co jsme vlastnili game boye color a vyhlíželi první 3D GTAčko už asi tenhle trh netáhneme. Bohužel.
    • Príde mi blbosť pchať niekam niečo čo dokáže tv sama o sebe. Konzoly by mali byť na hry, max filmy a to ostatné človek nevyužije..
      • Jeff
        J, některé funkce, které včera představili, mi taky připadaly dost zvláštní. Je to asi to samé, jako implementované webové prohlížeče v dnešních telkách.
        Nápad fajn, představa použití taky ale ve výsledku to stejně nikdo nepoužije, protože na stolku má tablet a v kapse smartphone, kde je přístup k netu mnohem pohodlnější.
        To jsem si říkal třeba u té fantasy league aplikaci nebo vyhledávání na netu na boční liště.
    • davidBray
      ámen
    • TheGGG
      bléé zase jeden z těch zkuhralů co vzpomínají na starý dobrý časy? Bože proč, ať už se ta ztracená generace přestane o hry zajímat a nekazí pořád chutě k hraní současným hráčům.
      • Jeff
        Hm, kdybych ti napsal "bléééé kdy už se tahle yolo a swag generace přestane vyjadřovat na diskuzích a nekazí pořád chutě žít", tak to asi taky neuděláš, co? *7*
      • kubi-wan
        Díky takovejm "současnejm hráčům", jako seš ty, je herní průmysl v p*deli... no a některym lidem se to prostě nelíbí.
        • TheGGG
          proč v prd*li? Že nevycházejí sra*ky jak v 90. letech, ale pořádný pařby.
          • kubi-wan
            Myslel jsem herní průmysl jako takovej (nepochybuju, žes to nepochopil)... a co se týče her v 90. letech... zkrátka ty se daly HRÁT, ne jako ty dnešní "filmový QTE zážitky".
    • Přesně tak, zlatý věk her je bohužel už dááávno pryč...ale PC má aspoň zpětnou kompatibilitu :) takže hurá k Jagged Alliance 2 ( komunitní patch 1.13 je bomba)
    • "A proto si myslím, že to xbox mediální centrum vyhraje nad PS4. Přeci jenom se tatínka lépe přemlouvá ke koupi krabičky, která má od základu appy na Netflix, hulu, fantasy league, skype, přepínání tv hlasem, pohybem apod. než na krabici pro hry."

      ^ This. But only in 'MURICA! Ale mas pravdu, ze my uz to netiahneme. MS to akurat dalo najavo, Sony ani nie (hlavne asi preto, ze v Japonsku im to stale tahaju hraci FF4, prveho Pokemona apod).
    • http://i.minus.com/ijW9KbFN8WmTW.gif
  • Hmm, tak jsem tak brouzdal po netu a docetl se, ze tenhle vytvor nebude muset byt na netu porad, ale bude tam pravidelne "sahat" v zavislosti na programu. U SP her to pry bude jednou za 24 hodin. Opravdu nechapu, jak muze nekdo spachat takoveto harakiri v dobe, kdy mu konkurence dycha na krk, nebo spis kdy ho konkurence predbehla.
    O tech dalsich nesmyslech, jako Skype apod. uz nema cenu se ani zminovat. Bazarovky tipuji ze u nas takovy problem nebudou, ale pujcovani her kamaradum ano. Tipuji, ze v Sony uz otevreli sampanske a pocitaji nove odhady prodeju PS4.
  • tak jsem to dočetl až k tomu "nebude zpětně kompatibilní s hrami z x360" a tam jsem skončil, dál už to ani nemá cenu číst
  • InfidelBro
    Jewishsoft.
  • Jsem fanda Xbox 360 ale tohle neni XBOX tohle je smejd !!!!!!!!! Microsoft se tim odprasknul ........ tuhle valku konzoli jasne vyhraje PS4 protoze se soustredi na hry Xbox One je uz jen medialni centrum,televize pri spusteni bude fungovat jen v US jelikoz potrebuje nejakej prijimac ...... a jeste Xbox One, co je ta posranej nazev !! ......... xbox je v koncich resp. mas jeste malou nadeji na E3 ale z toho co ukazaly na predvadecce ho PS4 zadupe
    • No mě naopak MS potěšil. Nyní přes Xbox koukám na MLB, NBA , využívám hlasové ovládání, pro přítelkyni kinect na tancování a cvičení, takže super.
      Navíc když si vezmu jaká individua na xbox nadávají, tak mi to říká jasně, že xbox bude lepší(pro mě) :o)
      V každém případě si, ale koupím i PS4, nixméně Xbox bude hrát prim.
    • souhlas az na viteze tehle valky, tu na plne care vyhrava PC *3* *1*
      • Nezabudni potom pri nejakej konzolovej exkluzivite napisat do komentarov: Doufam, ze to bude i na PC *4*
      • Díky bohu ZA TO!
    • Nebreč, tvá skvělá, úžasná země, vedená ožralým zm*dem nikdy nebude hlavní trh firem. Proč nehatuješ stejně Apple, Google a další společnosti, které ti nedovolí to a tamto na svých aplikacích?
      • Hej mamrde komu to cpes ?? Ja jsem tim myslel ze ten xbox ma uplne zbytecny funkce ktery vetsina mimo US ani nebude moct pouzivat. Az budu hatovat tak budes brecet u maminka na rameni chcipacku
  • MidnighT91
    Placené bazarovky a půjčování kamarádovi :D Mrkvosoft dělá všechno pro to aby odehnal co nejvíc lidí? doufám že jim to výjde a novej xbox bude díky tomu absoulutní propadák, moc jim to přeju...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit