Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já přemýšlím, proč bych vůbec chtěl telefonovat během koukání na film. *6*
    • *1* *1* *1* *1* Nevím proč ale ta věta mě dostala samozřejmě máš pravdu směji se té absurditě....
  • ...takže XBox ma zas neoslovil. Zostanem primárne pri hraní na PC a neskôr, keď vydajú Playstation 4 Slim, sa pustím do kvalitných PS4 titulov ako Killzone, Gran Turismo, God of War, Metal Gear Solid, Final Fantasy alebo nejaké nové top hry. *1*
  • oktavius66
    Placení za bazarové hry ? Tak to už mi hlava nebere... To znamená, že když si koupím hru za plnou pálku, tedy za 1199 Kč a půjčím ji kamarádovy, tak za to musí zaplatit jako za novou hru, která stojí v přepočtu 1199 Kč. A když mi vrátí zpět mou hru, kterou jsem si zaplatil, tak za ním zase musím dát 1199 Kč *15* . No to je fakt super řešení jak z lidí vytáhnout prachy. To by mě nenapadlo hele. Tak to je teda slušně ujetý, trapný a nehorázná drzost ! Já například když kupuji hru, tak z Aukra, která je v zachovalém stavu za 500-600 Kč na PS3, kterou momentálně vlastním. Málokdy si koupím novou hru za 1199 Kč. Doufám ,že to tak zůstane u PS4. Pokud ANO, tak PS4 bude jasná volba. Jako bonus by tam mohli dát kompatibilitu z PS3 hrami a bylo by to úžasné ! Ale i kdyby PS4 mělo tyto výhody, tak za plnou palbu která činí skoro 11 000 Kč bych asi nedal. Počkal jsem si i na PS3, tak si počkám až zlevní i PS4. Kdo si počká ten se dočká ! Tak já o tom novém Xboxu celkem přemýšlel, protože se mi celkem líbí design, ale pokud budu platit za bazarovou hru, která má třeba škaredý obal a všechno možné, tak to se radši sbalím a zajdu si tu do Gameshopu a koupím si zbrusunovou tu samou hru, kde bude i nějaký ten PASS a čisté CD i obal. Tohle zcela ztratí podle mě u lidí zájem o ONE, protože každý nemá tolik peněz aby dával plnou cenu za hru. Znám lidi, co si pouze kupují bazarové hry. Ne to už fakt trošku přepískli. A ty udělátka co ukázali na té konferenci si můžou strčit za klobouk, protože tady více jak polovina věcí nepůjde. To myslím i to hlasové ovládání. To mám na to doma štěkat Anglicky Movie, Game, TV atd., když jsem Čech. Pochybuji že to hodí do CZ. PS4 zatím vede naprosto ve všem. Uvidíme co nám SONY nasérvíruje na E3, které se koná za 19 dní *3*

    PS: Tím nechci nový XBOX ONE urážet. Pro lidi z Ameriky je to určitě boží věc a budou je používat. Jenomže nežijeme v Americe, ale v Česku, kde tyto věci bohužel nevyužijeme. Přeji jim úspěch, ale jsem fanda PlayStation. SONY mě zatím nezklamala a dala mi to co jsem vždycky od herní konzole chtěl. Za to SONY děkuji. Bohužel Microsoft mi to nedal a to je ten důvod proč jsem si XBOX nekoupil. Mě tam prostě vadí platit za hraní na po síti ! Je mi to fuk že to má výhodu že to je lepší než PS Plus. Jenomže na PS Plus mám zase každý měsíc hry zcela zadarmo. Třeba XBOX s hrami překvapí, ale krom HALO a Gears of War mě nic nenapadá. PS4 představí určitě UNCHARTED 4, KILLZONE 4 a doufejme že i něco víc.
    • Ohledně bazarovek bohužel zase dali o důvod více, aby se hry vice pirátili. Pak ať se nediví. :(
      • Vec sa ma tak, ze vyvojarom, vydavatelom a distributorom je UPLNE jedno, ci piratis alebo kupujes bazarove hry. Tak ci tak z toho neuvidia ani cent - dovolujem si povedat, ze bazarove predaje su pre nich horsie ako piratstvo - jednak na nich frcia aj velke spolocnost (vratane Amazonu atp, takze su uplne v pohode dostupne aj pre BFU) a druhak narozdiel od pirata, kupec bazarovej hry je potencionalny strateny zakaznik, pretoze uz len tym ze kupil bazarovu hru dokazal svoju ochotu za ten produkt dat peniaze.
    • mhm, takze hry kupujes za, ale vydavatel/vyvojar od teba nevidel ani cent. To je take krasne, naco potom vobec kupovat hry? Ked ti skape oblubena seria, pretoze vyvojari nepredali dost kopii, tak mozno zistis ze ten bazarovy predaj nie je az tak super.

      A aby si nepovedal ze nie som konstruktivny - shopto.net, thehut.com, zavvi.com -> pol roka po vydani kupis za takych istych 500-600kc, ale bude to uplne nova hra, z ktorej aspon cast penazi pojde naspat vyvojarom. A postovne (aspon na slovensko) sa pohybuje v rozmedzi 1-3 libry, takze castokrat lacnejsie nez posta/kurier vnutri statu. Jedina nevyhoda je dlhsia doba cakania.
      • oktavius66
        Já ale kupuji hry za plnou cenu které zbožňuji. Takže třeba tokový UNCHARTED, KILLZONE, God of War, MEDAL OF HONOR, BATTLEFIELD, Dead Space, CRYSIS. Tak do takových her dávám prachy za plnou hru. V tom vývojáře podporuji.
    • Tak duvod je jasny muzou hry zdrazovat pac "konkurence" v podobe bazarovych her bude timapadem mrtva...
      • Tak toho bych se zase az tak nebal, vzhledem k tomu ze na PS4 toto omezeni nebude. Nemohou si dovolit zvysit cenu her na uroven PS4, protoze to by si tuhle televizni krabici uz vubec nikdo nekoupil.
    • ucho
      rozhodně nechci xbox one obhajovat, ale:
      1) neslyšel jsem, že by ten poplatek za novou aktivaci měl být shodný s cenou hry. pokud vím, nikde neřekli, kolik bude muset nový majitel zaplatit...
      2) na aukru hry prodávají většinou vychcánci, pokud si kupuješ použité hry na ps3 za 500-600, tak se necháváš pěkně natahovat. většinou jdou nové sehnat z anglie za 300-400. to po chvilce platí i u novinek 400-500.

      příklad God of War: Ascension
      u nás cena: 950,-
      aukro: 700,-
      anglie: 600,-

      každopádně já budu cpát peníze do sony :)
      • oktavius66
        No já to chápu a jsem si toho vědom. Jenomže ono to strašně dlouho trvá než to sem dorazí a ještě budu platit vysoké poštovné a to opravdu nechci.
        • ucho
          to nevím, kde jsi slyšel, ale na zavvi je poštovné 0,- (slovy nula, jinými slovy zdarma) a třeba shopto má poštovné 3 libry, což je +- 90,-. nevím, jestli sis někdy něco objednával v ČR, že tohle poštovné nazýváš vysoké.
          co se týče toho strašně dlouho trvá, než to dorazí, tak mně objednané věci přijdou většinou do týdne (jeslti se nepletu, tak například zavvi rozesílá letecky jednou týdně), což mi opravdu jako dlouho nepřijde...
      • Whoossain
        Citace z Eurogameru: " Major Nelson z Microsoftu doplnil, že vámi vlastněné hry můžete klidně hrát i na cizí konzoli, ale pouze při přihlášení na svůj profil (tzn. na ten, kde jste je poprvé jednorázově aktivovali). Phil Harrison mezitím pro Kotaku připustil, že cena za umožnění hraní už jednou použité hry dalšímu uživateli na jeho konzoli může být shodná jako původní plná cena, pokud šlo předtím o novou hru. Uff."
        • ucho
          to bych bral jako spekulaci. to by byla sebevražda a tak hloupí nebudou.
  • Proč by někdo přepínal mezi hrou a filmem a do toho ještě si psal s přáteli? Tohle je to co chtějí v USA? Jsou sociální až na půdu ale úplně tím ničí podstatu konzole. Nikdy jsem Xbox neměl a tohle si rozhodně nechám ujít.
  • Ne že by to bylo špatné,ale stále preferuji PC,ty možnosti,a generálně je výkonnost prostě 30x větší :/ navíc módy,generální část každé hry,módy a na konzoli to chybí,to je hlavní věc která se mě moc nelíbí,ostatní bych něak překousl..
  • kubi-wan
    Hrozně rád bych hrál hru, při tom si skypoval s mámou, koutkem oka sledoval poslední epizodu Ulice a při tom si do sebe nechal vibrovat z triggerů *14*
  • Nevíte někdo jak funguje to přepínání mezi televizí a hraním?? Předpokládám že ta televize je interní aplikace xboxu, takže prima cool si asi nepustím. A např. netflix u nás stejně nefunguje takže ten Star Trek si asi taky nepustím *10*
    • VonHayek
      Je to sice takové šedé až černé řešení, ale Netflix (+Pandoru a spol.) u nás rozběháš díky HOLA Unblockeru - http://hola.org
      V prohlížeči i mobilu, obé otestováno.

      (za vše díky mistru Olejníkovi)
      • Oh dakujem! Keby som mohol tak ti za tento post naklikam najviac plusov v historii games.cz Momentalne mam pustenu Pandoru, a vecer sa chystam na Netflix. Skusal som aj nejake streamy na hulu a tak, a ide to vsetko v pohode! A hladal som aj po nete a nenasiel som ziadne znamky toho, ze by to bol scam alebo nejaky podvod na vytahovanie hovadin. Fakt diky!
    • t3nk
      Ano v tomhle ohledu, ztrácí mulitmediálnost konzole v naší lokalitě smysl. Pokud služby budou fungovat jen ve vybraných zemích (jakože předpoklad takový je) tak se z mulitmediálního zařízení pro našince stane zase jenom herní konzole. A jak už bylo zmíněno v komentáři přenosu, zařízení zaměřené více na hráče představilo Sony.
  • Preed
    Televizne sluzby,ktore nebudu fungovat inde nez v USA,pes v call of duty a preskakovanie murikov (no way) a americky futbal su pre mna deal breakre,shut up and take my money.

    /sarcasm off
    • asi se přestěhuju někam, kde to fungovat bude
      • Alespoň se zbavíš prezidenta :)
      • Jo, to určitě udělej.
  • Tushan
    xbox samotnej se mě líbí ale radši si pořídím nové pc kde mě nebudou otravovat všelijaké sociální kraviny, hry budou levnější plus přístup k bazarovkám. a ikdyž mám halo hry rád tak podruhé jim na to neskočím
    • Pristup k bazarovkam na pc? Se steamem v zadech u ktereho si bez online ani neskrtnes? To bys to teda vyhral :-).
    • moje slova
  • Whoossain
    U mě je to poměrně jasná záležitost. Pokud bude Microsoft požadovat nějaký poplatky za používání bazarových her a pokud neupustí od zpoplatňování online hraní, tak počkám na prolomení ochrany a pak si koupim kvůli exkluzivním titulům nějakej Xbox One z druhý ruky. Pokud budu kupovat nějakou z nových konzolí při uvedení na trh, pak to bude PS4. Beztak mám v TV stolku už místo jenom na jeden krám a obří VHS přehrávač se mi tam moc nehodí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit