Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Heroes VI ode dne vydání doprovází několik nešvarů, které způsobují, že se hra nedá hrát například na noteboocích. To by měl vyřešit patch s číslem 1.1.1, který by měl být online ještě dnes večer:

    Oprava chyby při automatickém nastavení grafiky při startu, která mohla způsobovat zamrznutí hry na noteboocích.
    Opraven problém s blikajícím kurzorem.
    Opraven problém se špatným číslem verze v menu hry.

    viz.: http://www.heroes-centrum.com/
    • nainstaloval jsem posledni patch 1.1.1. a hra je nehratelna grafika je cela rozhozena zkouseno na dvou PC je to smejd *10*
  • Zdravim. Hra se mi nainstallovala vsecko je ok, ale uz pri prvnim logu mi problikava kurzor mysi z winu a kurzor zelezny rukavice z heroes. Potom i v uvodnim menu a i v samotne hre. Stale ten kursor tak divne poblikava. Ma s tim nekdo zkusenost? Mam windows7.
    • jabbo126
      Mám to stejně a myslím, že nebudeme sami - marně jsem hledal nastavení a změnu hardwarového/softwarového kurzoru. Nicméně dá se to přežít, ale asi si budeme muset počkat na nějaký další patch.
    • Kursor v logu jsem myslel jako uz hned po spusteni hry, jak se obevi logo ubisoft, tak problikava normalni mys z wondows s kursorem rukavice ze hry.
  • Ale jinak.... nejsem zarytej fanoušek HoMaM III. asi jako naprostá většina lidí.... napařil jsem se jich sakra hodně, vlastně i dvojek, těch možná i víc, ale nejvíc mě bezkonkurenčně dostal V. díl... všechno co tam bylo, jak to bylo... prostě všechno vymyšlený a zpracovaný dokonale, ta hra pro mě, ať přemýšlím jak přemýšlím, nemá žádnou sebemenší chybičku... v každým směru naprosto dokonalá...
    Těch jsem se napařil ze všech nejvíc, měl jsem je nejvíc naštudovaný, znal jsem je jako vlastní boty..... vývoj hrdiny a schopnosti.... hrady, co je na na co potřeba.... jednotky, jejich atributy, životy, speciální schopnosti.... všechno sem znal nazpaměť... a možná bych si na 95% věci vzpoměl i ted.... :-) i to jak přemýšlí a hraje počítač, hlavně v soubojích... když tohle člověk znal, tak potom to bylo nejlepší... bylo to fakt o taktice, hlavně souboje sem si užíval nejvíc....
    Skvělá kampaň i příběh... pak když přibyly datadisky a dvě nový skvělí rasy... super trpoši a určitě jedna z nejlíp vymyšlených ras co se týče vlastností a způsobu boje.... ta jejich krvežiznivost a s tím spojenej jejich způsob boje byla dokonalá....
    prostě HoMaM V. jsou pro mě bezkonkurenční.... :-)
  • Tak jsem se dneska taky konečně taky dostal k Heroesům VI. dostal...
    zezačátku trochu rozkoukávání a tápání, zjišťování co a jak bude nový atd... zatím pocity takový rozporuplný, ale věřím, že to je fakt jen tím, že tam ty změny prostě jsou, některý menší, některý větší, spousta z těch změn vydím jako chyby, veliký chyby a nelíbí se mi.... ale to taky věřím, že to tak vidím pouze teď, takže prostě chvili potrvá, než se do toho člověk zaběhne....
    Hra vypadá krásně, ten celej fantazy svět ve kterým běháme, tzrochu mě štve že nejde otáčet a natáčet mapa.... když už to je celý udělaný a vymodelovaný ve 3D, tak si s tím chci otáčet... hlavně z praktičnosti, aby mi nic neuniklo(třeba truhla, nebo hromádka surovin) protože byly schovaný za koněm a nebyly vidět, dneska se mi to hned stalo.... vzhled hradů prej časem vylepší.... tak snad...
    sposuty věci budu muset "odhalit" a zjistit přesně, aby s tím mohl člověk přesně pracovat... třeba vývoj hrdiny... všechny jednotky, jaký mají spěšl vlastnosti, a jaký mají atributy atd atd atd... až když tohle všechno člověk zná, tak se to dá hrát vlastně pořádně takticky....
    • jabbo126
      Když zmáčkneš CTRL+ šipku doleva, doprava, můžeš kamerou otáčet jak na mapě tak na bojišti. Jinak poměrně souhlasím - některé změny mi přijdou k horšímu a u některých si zatím nejsem jist. Ale například město je katastrofa a hra pro mě ztratila ohromné kouzlo. Když si člověk zajel po těžké bitvě do svýho těžce budovanýho hradu, rozhlídl se po městě, postavil další patro magické věže a najal další hordu jednotek, měl z toho tak nějak dobrej pocit. A řekněte mi někdo upřímně - copak existuje jeden jedinej hráč, kterej by si právě na město v HMM sérii celkově stěžoval? Dobře, nechytejte mě za slovíčko, jeden se vždycky najde, ale víte co chci říct. Copak měly města nějakej dlouhej loading? Nebo byly nepřehledný? Tohle rozhodnutí prostě nepochopím a ať už si ho autoři hají jakkoli, jejich argumenty mě nemůžou přesvědčit, že právě tahle změna byla současně největší chybou HMM (tydy vlastně MMH *4*) 6. Na druhou stranu návrat te schopnostem a skill stromu z třetího dílu považuju za nejlepší rozhodnutí. Člověk jako já, který je trojkama odkojenej (hrál jsem už i první a druhý díl, ale největší vliv na mě měla právě trojka), se cítí jako ryba ve vodě. Ale jak říkáš, chce to ještě hodně zkoumaní, než člověk vyřkne verdikt :-).
      • tak za to otáčení mapou díky.... já to zkoušel jen tak jak to fungovalo u HoMaM V.... to sem rád, že jde otáčet.... :-)
        Jinak k těm heroesům VI.... z fleku by mě napadlo X věci, který mě tam hned od začátku prostě srali a vadilo mi, že to je udělaný tak jak to je udělaný... např. města, omezení surovin, kouzla, do jisté míry i ty dovednosti(ale to je fakt čístě spojeno s tím, že jsem byl max. zvyklej na pátek díl), to že jde konvertovat město, to že hrdina může cestovat z hradu na hrad pomocí nějakého portálu... dál mě třeba strašně štve, že si před začátkem bitvy nemůžu rozestavět svoje vojáky jak chci a kam chci..., nebo koho nasadit, koho né.... pokud to nějak jde, tak mi dejte vědět... to je při bitvách strašně důležitá věc, teda aspon u V. dílu to pro mě z hlediska taktiky v soubojích byla strašně důležitá věc...
        Takže těch věci by se našlo hodně.... ale taky vím, že to je z velký míry způsobeno tím, že sem prostě zvyklej na něco jinýho... tím myslím hlavně, pro mě nejlepší díl Heroesy V.
        Ale jen proto, že je něco jinak, a nejni to podle toho na co jsem zvyklej, tak nebudu psát, že celá hra je sr..ka
        ale ty města jsou největší průšvih... právě s příchodem 3D zpracování her a pořádný grafiky, tak ty města měli bejt prostě vymazlený jako blázen... viz jako v Heroesech 5.... tam ty města byly naprosto dokonalý...
        Takže Heroes VI. určitě nejsou špatná hra... jsou tam prostě změny, na který si člověk musí zvyknout...
        Ale zase na druhou stranu musím říct, že mě zatím ničim moc nijak extra nedostali... když vezmu Heroesy 2,3 a hlavně Heroesy V, tak ty mě chytli jak blázen hned po chvíle hraní.... prostě hned... tohle se mi zatím u VI. dílu nestalo...
  • Recenze ok, ale prosím recenzenta, aby si nebral do pusy věci, kterým očividně moc nerozumí. Mám na mysli tu pasáž s kapelou Iron Maiden. Pokud by si poslechl alespoň pár songů z jiných let, tak by takovouhle blbost nikdy napsat nemohl. Diametrální rozdíl, obzvlášť mezi posledním CD a zbytkem. Ale holt, někdo si chtěl hrát na chytrého.
    • "......Muj zivotni idol je eddie, iron maiden jsou skveli. Miliju vepro, knedlo a zeli. Clovek se naji, lehne a nevi....." Vice na albu "Hugo Toxxx - Ilegálni kecy".
  • Jsem hráč, co hrál trojku do vydání čtyřky, čtyřku do vydání pětky a pětku do vydání šestky. Heroes je pro mě srdcovka a přesto mi inovace vůbec nevadí. Každý špiní čtyřky, mě bavily stejně jako jakejkoli jinej díl. Popravdě, koho by bavilo hrát jedno a to samý jen v novým kabátku (no, očividně asi hodně lidí). Návrat ke kořenům, H5, byl parádní. Přišla šestka, přišlo dnes i mé první zaspání do práce. Takže to zas funguje. :D A jaké to je? Je to tak strašný jako tu "hardcore" fanoušci píší? Ne, není. Stejně jako u každýho novýho dílu je potřeba si zvyknout na novinky. Za pár map už vše příjde automatický tak, že poslepu vyměníte surky na tržišti i na tý šipečce 1x1mm. Co se týče měst, tak ta pidi obrazovečka jako interface města mě taky děsila. Za půl hodiny hraní mě to bylo srdečně ukradený. Beztak tam vlezeš, postavíš, nakoupíš a čus. Konvertování měst prostě beru jako fakt, kterej tam zkrátka být nemusel, ale je, tak si aspoň nemusím lámat hlavu se špatnou morálkou armády. ;) Redukce surovin mě mrzí, neboť to vývoj měst spíš zpomaluje, ale zas, hratelnost to neovlivňuje a je to jen o tom zvyknout si žít jen na krystalech. Vývoj hrdiny a skill tree? To je novinka. Proč sedět s rukama v klíně a plakat, místo toho abych začal studovat zbrusu nové talenty a premýšlet nad buildama? Jinak co jsme hráli s kámošem hot seat, tak jsme bez jakýhokoli nastavování expů dohráli hru na 20+lvl a hráli jsme to půl dne. Jen mě děsí málo map, ale to příjde až bude vyladěn editor... Snad to bude brzy. Je samozřejmě nezvyk, že chyběj magic guilds, ale jak už tu někdo psal, kolik kouzel bylo opravdu v boji použitelnejch? Líbí se mi naopak town portály, což zvláště v multiplayaru může zajistit spoustu dobrejch bitek při dobývání hradů místo toho, že jen přijedu a zaberu. Co se týče skinu jednotek, tak se mi až na výjimky líbí, ale výhrady jsem měl i ke starším dílům a to měl asi každej. Chybky se najdou, jako v každé hře, ale zkrátka novej Heroes je tu, remcalové budou remcat, srdcaři hrát. Sepsal jsem to pátý přes devátý, protože jsem v práci, ale pro ty, kdo nejsou rohzodnuti: za tak návykovou hru se vyplatí ty prachy dát. ;)
    • No town portal si pamatuji i z trojek. A pětek.
      • Jasně, ve trojkách šlo dokonce vybrat do jakého města port chceš, v pětkách už ne. Tady je to zas trochu jinak, ale je to fajn...
  • Zdravim vsecky jen jsem chtel rict tenhle rok zatim pro me nejlepsi hra .) dokonce jsem rad ze se odlozilo diablo aspon si uziju H6 :)) krasa krasa konecne hra ktera neni zadna konzolova rychlokvaska .) zabavi na mooooc hodin a vychutnavam si kazdou chvilku proste lahoda .) hral jsem od 2jky vsechny dily.... ano ma to zmeny ale vubec me tam nijak nevadi.... mam akorat jeden problem obcas me to pri souboji spadne do windows s hlaskou ze program prestal pracovat muzete me prosim jestli naka dobra duse tady vi co stim? Oredem dekuji
    • I me to obcas presne takhle spadne, ale je to nahodne ne jen pri pouziti spellu. Trosku me to stve. A taky ze mi problikava kurzor, jako by se to sekalo s nejakou dalsi aplikaci co bezi na pozadi, ale nic mi tam nebezi.
    • genki.sudo
      Pouzivas Puppet-Master ? Pry to u toho kuzla obcas pada.. Bug..

      Ale suhlasim, je to hra roku i pre mna..
  • A ještě jedna otázka.
    Data v adrešáři s hrou je složka s Ubisoftlauncherem... když jí rozkliknete máet tam složku product config?? S jakou příponou je ten soubor já to mám s product config.yml ...??? YML??
  • Kdy se vás instalace hry zeptá na instalační klíč? Až v menu hry?
  • Jako fanousek Heroes ktery to hraje od 1cky pred x lety tak musim konstatovat ze VI vubec nejsou povedene,odflaknuta hudba odlfaknuty pohled v hradu na budovy,zadny info k postavickam na hrade jako tomu bylo u V... Vsechno je desne miniaturni trefit se na krizek kdyz chci neco zrusit je docela kumst a mista tam je dost.... Tale to konvertovani hradu na svuj druh rasy je kravina... At delam co dolam na nejaou vysokou obtiznost to proste nezahraju pc protihrac konvertuje jak muze a za 3tydny se lze setkat s neuveritelne poctenou armadou proste blbost.... Dale zkusenosti u hrdiny a kouzla.... Me taky dost zrtilo kouzla se davaji uz jako zkusenosti atd... Takze na nejakym 12levelu co jsem se dostal jsem mel par vlastnosti a 2 kouzla??? Proste hrozny.... Jsem velky fanousek Heroes ale... Prijde mi to jako skok z III na IV.... Desny... Instaluji zpatky V a jdu si opravit chut.... VI stoji z vetsiny na starou backoru... Akroat grafika je skvela jinak bud foknute detaily nebo hratelnost prekopana a na nic....
    • jabbo126
      Mě se design některých jednotek taky hrozně nelíbí. S jinejma jsem ale spokojenej. Jednotky azylu jsou fajn, taková klasika. Nesnášim jednotky démonů, ty se opravdu nepovedli. Neviděl jsem samozřejmě všechny, jsem teprve na začátku, takže nemůžu vyloženě soudit. U nekromantů - jak kdo. Duchové například jsou moc pěkní. Jinak jsem žádné další neviděl. Ale třeba takový kyklopové jsou podle mě naprosto perfektní. Bude to asi o vkusu každýho, ale je fakt, že v 5tkách se mi líbili asi všechny postavičky. Taky jsem byl z grafiky docela zklamaný - ty píšeš že je grafika skvělá, já si to nemyslím, když jí srovnám s pětkou nikam se neposunula a bohužel v některých ohledech mi vážně přijde, že je i horší. Celkově hru zatím hodnotit nemůžu, jsem v první misi první kampaně (tutorialovou nepočítám).
    • Erien
      Jsem také fanoušek této serie a nesouhlasím tedy po bodě.
      1) Odfláknutá hudba blbost, po nic moc hudbě z 5 je tohle přesně ta klasická stará hudba co Heroes měl, důkazem jsou i některé přejaté skladby.
      2) Odfláknutý hrad souhlasím.
      3) Miniaturní křížek nic takového jsem nezažil, křížek sice je malý, ale problém trefit ho nemám. Možná by to vadilo u RTS strategie kde je málo času, ale zde kde mě nic nehoní? Takže seš buď levej nebo slepej.
      4) Kovertuj taky.
      5) Nerozumím větě ".. Me taky dost zrtilo kouzla se davaji uz jako zkusenosti atd." Já mám postavu na 7 levelu a mám snad 7 kouzel. Nevím co tam děláš ty.

      Ten další odstavec už je jen takovej blábol, že se ti nelibí hlavní postava u nemrtvých? :D Já s ní problém nemám.

      Nevím jak moc velký fanoušek serie Heroes seš, ale moc asi ne. Oháníš se nejvíc 5 dílém, ale ten po dílu 4tém byl nejslabší. Šestý díl nepřekonal třetí, ale je to konečně důstojné pokračování třetího dílu.
      • jabbo126
        No vidíš a já zase můžu odporovat tobě. Já nechápu jak někdo může prostě obecně prohlásit, že ten a ten díl byl nejlepší nebo nejhorší a ještě na základě tohoto hodnocení o někom říct, jestli je nebo není skutečný fanoušek série. Já se za něj považuju, hraju ho už od prvního dílu a moje hodnocení je takové (od nejlepšího po nejhorší) - 3,5,2,4,1 (šestku ještě neazřazuju). Pětka byla podle mě opravdu druhý nejlepší díl - takže podle tebe ani já nejsem fanoušek Heroes? *4* Každopádně se spoustou bodů které vypsal Sensation také nesouhlasím jako ty. Jen tě chci upozornit, abys to nebral takhle obecně a říkám to všem lidem se kterými naopak ve většině věcí souhlasím - aby se vyvarovali takovému zobecňování a absolutnímu hodnocení. *3*
    • Edit: postavicky hnus.... Hlavni u necromantu zenska,lich otresnej,upir neoslepuje,ujde kousek,udery mu vraci.... Andel vylepsenej jsem cekal nejakou bombu ze udelam to wow vypada huste to se nekonalo... TO podivny u pekelnych s tema chapadlama je co? Lamasu je grif akorat ze nema vlastnost naletu.... U barbaru bych mel taky x namitek.... Jedinny co me nadchlo byla celkove grafika hry jinak ve vetsine otresny....
      • Nikdo ti nebere názor, ale ty tu hru zbytečně haníš. A hanit jí kvůli tomu, že to není Heroes 3 ? Seš lama prostě. Hele popravdě kolik kouzel si za boj použil ? Tady je kouzel dost a je jen na tobě, jakýho hrdinu si uděláš. To že tys měl 2 kozla nebo kolik za 12 levlů je tvoje blbost.
        Tobě se nelíbí stylistika hry ? Nelibí se ti vzhled anděla ? Až vyrosteš tak sem piš něco ! Protože tohle není opodstatnění a důvod říkat, že heroes 6 sux....
        • možná že tam je kouzel dost, ale v předchozích dílech jich bylo minimálně 3x tolik a síla kouzel kdy se dala celá armáda vykosit nabušenym hrdinou co umí destruktivní magii a nebo aspon magii temnoty je už dávno pryč, přijde mi že je to celé jenom o armádě hrdina si už ani neuprdne :D
        • A co mi jeste povis dal pekneho? :-D kdyz jsem hral V tak jsem od nich nemohl odejit u VI to trvalo 3h a vypnul jsem to uplne stejne to dopadlo jako pred lety IV.... Co se tyce vzhledu nekterych postavicek tak velke nic moc.... Nic ohromujiciho takovej pan hromu u trpasliku z toho jsem byl vyplesknutej apod. tady leda tak dobre vypada upir ktery ale postrada dost toho cim byl v x predeslich dilech.... Dale jsem se zminil i o jinych vecech.... Ne jen o vzhledu postavicek atd.... Ta hra je podle mne odflaknuta nemuzu si pomoct trend her jde proste smerem aby to hraly masy lidi,dnesni strilecky taky nic moc co to je za strilecku kdyz si za rohem zkovam a pockam si az se mi sami dobijou zivoty.... Hraju tu stareho Dooma 3 a stale jsem nadsenej ale nic novejsiho poradneho neni a stejne tak u strategiii to same novej C&C taky bída.... Vsechno site horkou jehlou snad Diablo III nezklame.... ale nove Heroes me totane zdrtilo.... A ze se ti nelibi muj nazor? to je mi max sumak ale do lam mi poukazovat nemusis i kdyz za monitorem je kazdej Rambo ze do oci me to rict by jsi si to rozmyslel mozna....
          • Edit: jeste k tem kouzlum :-D pouzival jsem aktivne: pan loutek, smrtici mraz,meteority,imploze,hromadny strach,hromadne zpomaleni,ozivovani,teleport v boji u hydry jako vlastnost skvela vec kdyz si nekdo dal podzkusenost heldani cest atd mohl bych pokracovat.... Vzdycky jsem mel aspon 2-3skoly nejake magie plus logistiku a bud do obrany nebo utok nekdy jsem ozelel jednu skolu magie a dal si stesti nebo neco jineho... Kouzel jsem pouzival dost v zavyslosti na tom za koho hraju a proti komu bojuju... 6tky jsou jednoznacny odpad proti V...
            • On Tady Sensation asi moc neví o čem mluví. Co se týče šestek, když neporazí počítač ať dělá co dělá. Jo jo....

              Jinak jestli tady na levlu 12 máš 2 kouzla a deset ! ! ! ! jak píšeš, tak to není chyba hry ale tvoje, protože si asi neschopnej si navolit to co chceš. A pak si stěžuješ.

              K Warcraftům. Jak 2jky tak 3jky byly bezesporu jedny z nej strategií své doby.
              Tebe nebavej, což je tvoje věc, ale neznamená to že se hra nepovedla.
              Kolik lidí jako ty sem píše a ovlivní tím další lidi, protože z toho uděláš frašku a bůh ví jak tupou hru. Všobecně vzato, Warcrafti 2 a 3 jsou považovvány za top hry své doby a né jen pro mne...
            • Omlouvam se StarCraft 2 *7*
          • Od Diabla bych opravdu nečekal žádný zázrak...
            • Novej Warcraft me po 3dnech nudil takze se nepovedl kdyz me hra nudi neni ok.... Treba Civilizaci V hraju porad dokola nebo The Setlers 7.... Co se tyce Diabla III verim ze bude ok... Blizzard je jedna z mala firem ktera je poctiva k hram a venuje hodne casu do toho aby to bylo opravdu super... Wacraft 2 proste mi nesedli hezky jsem si zahral ale nuda uvidime to Diablo III verim ze to bude zase hra ktera neomrzi ani po letech....
      • Fajn input. To spolu s dalšími faktory mě přesvědčilo počkat si na gold edici ve slevě, pokud vůbec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit