Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mahcake
    Zlatý trojky...
    • uzivatel1982
      Wake Of Gods.
    • chlape trojky su uz moc, co tak dvojky tie sadnu akurat do ruky :DD
      • Aj trojky sú dobré, ale musia byť pevné.
        • Panebože. Podle komentů jste je viděli tak maximálně na obrázcích děti...
    • Ja mam radši dvojky tak akorát do ruky.
    • D3sert
      Zlatý dvojky a trojky !!!
    • janchor
      Zlatý dvojky!
      • Přesně tak! A to ať už se jedná o poprsí nebo Heroese.
        • malý ruce?
      • NonSuch
        definitivne, dvojka je best! :D
      • Zlatý trojky!!
  • Jak je to s tou nutností připojení k internetu?? Jakože není potřeba jen na singleplayer?? Co takový hotseat s pár lidma u jednoho PC?? Je potřeba??
    • Jak psal manticore, tlačítko nelíbí mi fakt nepomůže.. Je to pro mne klíčová otázka při rozhodnutí koupit/nekoupit.. Pokud je potřeba připojení na hotseat - více lidí na jednom kompu, bohužel se zákazníkem nestanu.. Může mi prosím nějaký majitel hry odpovědět?
      • mam sice problem s pripojenim na clonflux tudiz nemuzu vyuzit online fce hry a multiplayer s lidma po netu ( hamachi jede ) , nicmene ted jsem zkusil hotseat a funguje bez problemu.
        • Super.. Moc dekuju za info..
  • Homm III je můj nejoblíbenější. Dokonce jsem si na GoG nedávno koupil Heroes Chronicles.
    Koupím si určitě i 6tku, protože mám Might and Magic rád :D.
  • genki.sudo
    Je piatok poobede, relaxuj, cestou z práce nechoď hromadnou dopravou ale už si čerstvý vzduch.. A keď prídeš domov tak možno zistíš že osmičkové hodnotenia nie sú koniec sveta.. ;-)
  • Ahoj. Obracím se k vám, zda-li byste dokázali pomoci. Hru jsem zakoupil, nainstaloval, nechal aktualizovat, přihlásil se k UPlay a spustil. Když začnu hrát například mapu, tak se normálně pohybuji na mapě dobrodružství. Vlezu-li do hradu, postavím nějakou budovu a třeba hra jede dál. Někdy se mi však stane, že vlezu do hradu, postavím budovu a pak už nic nemůžu dělat. Nejde nikam kliknout, zvuk běží. Poraďte prosím. Neřekl bych, že to bude grafickou kartou, to by mi to prostě nesmělo jít neustále. Díky
    • Zdar, mam ten samy problem a nehlede, ze kdyz hru zpoustim, tak ji musim nekolikrat shodit pres spravce uloh a znovu zpustit, nez opravdu nabehne az do menu..

      Vyresil si uz nejak problem se zamrzanim ve meste?
  • Skvělá hra, včera sem jí koupil na steamu a nemůžu se nabažit *1* ode mě 9/10.
  • ten kurzor nezměníš nemá smysl to zkoušet to je chyba hry kdesi sem to četl že to pak opraví patch nebo tak něco má to každej mě se to taky nepovedlo nijak spravit.
  • Tak nevim... me se to zatim moc nelibi... ale bez precteni diskuze se nebudu vypisovat...
    • Hm tak ja mam odehrano zatim jen par minut a par komentaru tady mi dava nadeji, ze to nakonec nebude uplne spatne... ovsem presto vsechno je to prvni dil Heroesu, ktery jsem neprivital s nadsenim, radosti a neprekonatelnou chuti hrat a hrat a hrat...
      • Abych rekl pravdu vcera nainstalovany Clash of Might and Magic me chytly mnohem vic... :-)
        O Kings of Bounty hranych nedavno ani nemluve...
  • tak jsem zas jednou koupil zajice v pytli, ke confluxu se nepripojim ( vythunu na connecting ) problikava kurzor jak divej a pada mi to jako hrusky + problem s cernou obrazovkou pri startu ( vyreseno neoficilanim fixem z oficialniho fora :) ) asi blba kombinace hw+sw nevim, ale je to na palici :)

    jinak z toho co jsem zkousel a chvili hral se mi sestky libi, zaparim holt az pote co vyjde vice patchu, takze navrat k 3kam + wogy...
    me nejaky madari vytocit nedovedou *5*
    • Erien
      Na to blikání myši už je patch. :)
  • Ale jinak.... nejsem zarytej fanoušek HoMaM III. asi jako naprostá většina lidí.... napařil jsem se jich sakra hodně, vlastně i dvojek, těch možná i víc, ale nejvíc mě bezkonkurenčně dostal V. díl... všechno co tam bylo, jak to bylo... prostě všechno vymyšlený a zpracovaný dokonale, ta hra pro mě, ať přemýšlím jak přemýšlím, nemá žádnou sebemenší chybičku... v každým směru naprosto dokonalá...
    Těch jsem se napařil ze všech nejvíc, měl jsem je nejvíc naštudovaný, znal jsem je jako vlastní boty..... vývoj hrdiny a schopnosti.... hrady, co je na na co potřeba.... jednotky, jejich atributy, životy, speciální schopnosti.... všechno sem znal nazpaměť... a možná bych si na 95% věci vzpoměl i ted.... :-) i to jak přemýšlí a hraje počítač, hlavně v soubojích... když tohle člověk znal, tak potom to bylo nejlepší... bylo to fakt o taktice, hlavně souboje sem si užíval nejvíc....
    Skvělá kampaň i příběh... pak když přibyly datadisky a dvě nový skvělí rasy... super trpoši a určitě jedna z nejlíp vymyšlených ras co se týče vlastností a způsobu boje.... ta jejich krvežiznivost a s tím spojenej jejich způsob boje byla dokonalá....
    prostě HoMaM V. jsou pro mě bezkonkurenční.... :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit