Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • !!!!Je to objektivně hodnocené jako celek..nemožou tomu dat 6 nebo 5 protože v minulém dílu bylo toto a tamto..tady je to hodnocený pro masy které třeba tuhle sérii nikdy nehrály( Tečka)!!!
  • Hra se hratelností opravdu přibližuje trojce. Pro mě osobně je to však krok zpět. Osobně jsem více preferoval odvahu tvůrců, kteří se nebáli vložit výraznější změny do hry, jako tomu bylo ve 4 a 5 díle. Oba tyto díly řadím výše než zmiňovanou 3 (a tedy i 6). Ale jako skalní fanda dohraji i tento díl *4* .
    Vadí mi, že ubylo taktických možností a oproti 5tému dílu vymizel prvek větší "flexibility" střídání jednotek. Nyní je to víceméně neměnné tj. táhnu já a pak soupeř...a takhle je to stejné v každém kole. Myslím si, že díky "iniciativě" byla 5tka mnohem více zábavnější.
    Každopádně souhlasím s hodnocením i názorem recenzenta.
  • Kdy se vás instalace hry zeptá na instalační klíč? Až v menu hry?
  • Zdravim. Hra se mi nainstallovala vsecko je ok, ale uz pri prvnim logu mi problikava kurzor mysi z winu a kurzor zelezny rukavice z heroes. Potom i v uvodnim menu a i v samotne hre. Stale ten kursor tak divne poblikava. Ma s tim nekdo zkusenost? Mam windows7.
    • jabbo126
      Mám to stejně a myslím, že nebudeme sami - marně jsem hledal nastavení a změnu hardwarového/softwarového kurzoru. Nicméně dá se to přežít, ale asi si budeme muset počkat na nějaký další patch.
    • Kursor v logu jsem myslel jako uz hned po spusteni hry, jak se obevi logo ubisoft, tak problikava normalni mys z wondows s kursorem rukavice ze hry.
  • Ahoja, hru jsem pořídil (mj. na Direct2play.com, malá reklama, ale jsou tam nový hry origo za ceny kolem 500-600 Kč) a jelikož jsem hrál všechny díly, tak musím říct, že se mi to líbí, . Výtky mám samozřejmě k těm městům, ale jestli je dodělají, Tak no problem, hlavne aby to moc netrvalo. Vadí mi ale jedna věc a tou je nemožnost jednotky udělat například přes 2 pole (pakliže u ní je nepřítel a je to jednotka jao např. lučištník) pohyb a pak střílet. Jakmile se pohnu byt jen o 1 pole, tak mi končí tah, což je opruz kurwa. V minuilých dílech to šlo. Zdar, jdu pařit!
    • nepleteš si to s King's Bounty? popojít se střelcem a ještě vystřelit v jednom tahu nešlo tušim ani ve trojce, ani v pětce (jediný dva díly který jsem kdysi hrál)
      • Kings Bounty jsem hrál taky, to je pravda, ale myslím, že to šlo i u Homamu :) Doufám, že nekecám *12*
        • Erien
          Nešlo to nikdy v žádném dílu, trojku jsem hrál asi dva týdny zpět. Jen někdy člověk dostane štěstí a má navíc za jednotku jeden tah. :)
        • poodejit a vystrelit umi fakt jenom Kings Bounty,vim to pac jsem pred tejdnem diky tomu prohral Morgana *15*
    • co je za problem s mesty? v demu se normalne daly budovy stavet v takove tabulce
      • Erien
        S městy není nic co se týká funkcí, ale vypadají hrozně obrázek v tabůlce se slabou animací, to bych čekal tak od prvního dílu. Přitom 5 díl měl super zpracované města a tak bych čekal, že to udělají v podobném stylu a nic. Na hratelnost to vliv nemá, ale kazí mi to dojem ze super hry.
  • A ještě jedna otázka.
    Data v adrešáři s hrou je složka s Ubisoftlauncherem... když jí rozkliknete máet tam složku product config?? S jakou příponou je ten soubor já to mám s product config.yml ...??? YML??
  • Je to prvý diel heroesov ktory hram, zda sa mi to málo taktické. Proste si len vyberiete jednu jednotku a do nej bušíte so všetkým.
    Hral som disciples 2 tam boli lepšie súboje, lebo na bojovom poli boli rozne dolezite polička a boli tam rozne prekazky takže to robilo hru viac taktickou. Napr. mapa mohla vyzerat tak ze sa ku mne mohli dostat len cez 2 policka a ked som tam postavil silne melee jednotky tak som chranil napr. kuzelnikov. Tu mate proste štvorce a na mape nič nie je, takže superove melee jednotky vždy zameraju mojich healerov a môžem si piskat.
    naviac ten koncept že sa taha na tahy aj na mape dobrodruzstiev je na hlavu. Aky to ma zmysel? napr. zvolim kvoli fog of war zlu cestu a tym stratim dost casu a super kvoli tomu zosilnie? wtf. Lepšie to bolo v kings bounty kde sa na globalnej mape pohybovalo real time a na tahy boli iba suboje.
    • Zahrej si čtyřku, ta je více propracovaná, více to připomíná RPG hry, doufal jsem že si tento směr vývoje zachová, bohužel, stále hrajeme trojku v novém kabátě....
    • No jeslti to je prvý díl a nelibí se ti tak to nehraj. Zkus si to zahrát proti hráči a né proti PC ty taktiku.. tam ti rozhodně nepůjde jen po Healerech. V Disciples 2 nebyly žádná políčka v boji, protože jednotky stály jen na místě a neměly žádný pohyb... Ta hra je víc taktická když máš přístup k sobě jen jednou cestou, kterou ty zatarasíš jednotkama ? no To je fun teda.
      Vždy to byla hra na tahy a né neni to kings bounty.. je to Heroes.. a Fog of War ?
      Hele ty nejsi hráč, ty si troll a sakra dobrej mega troll !!!
      • fog of war v heroesoch je ak nevieš čo to je tak si jebnutý kkt a myslel som disciples 3 samozrejme ty d3bil
  • BoB.2
    neporadí mě někdo co stím hra mě nejde spustit hlasí mě to tohle error: Ubisoft Game Launcher Kód chyby 2
    • BoB.2
      Není potřeba chtelo to přeistalovat Ubisoft Game Launcher
    • to bude ta jejich slavna DMR stahni si crack *1*
      • Ke spuštění nepotřebuješ ani crack.
  • jindra.veliky
    nejsou nejaky knizky heroes? a jine podobne hry? *3*
    • Heroesy mam rad, ale jese lepsi mi prijde King's Bounty - vyborna hodne podobna zalezitost, doporucuju mnohem vic nez Disciples.
    • knižky neznám ale podobna hra je disciples 3, vlastne je to skoro to same akorat v lepší grafice a s lepsími animacemi ale rychle omrzí protože je to porad to same
  • je v kampani za Anastázii konec mapy po zabití Uriela? zůstal mně tam pořád zámek jakoby to mělo pokračovat nějakou mapou ještě..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit