Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Heroes VI ode dne vydání doprovází několik nešvarů, které způsobují, že se hra nedá hrát například na noteboocích. To by měl vyřešit patch s číslem 1.1.1, který by měl být online ještě dnes večer:

    Oprava chyby při automatickém nastavení grafiky při startu, která mohla způsobovat zamrznutí hry na noteboocích.
    Opraven problém s blikajícím kurzorem.
    Opraven problém se špatným číslem verze v menu hry.

    viz.: http://www.heroes-centrum.com/
    • nainstaloval jsem posledni patch 1.1.1. a hra je nehratelna grafika je cela rozhozena zkouseno na dvou PC je to smejd *10*
  • jindra.veliky
    lol, je to strasne kratky. Jen 2 mapy v kampani wtf? *16* *10* *12* prvni mapu jsem dohral na nejsnadnejsi asi za 30 minut a tu druhou asi za 2 nebo 3 hodiny proste kratke jak svin. To se nevyplati kupvat.
    • USER47
      To myslíš vážně? Ty jsi hrál jen tutorial, ne? V tý kampaňový obrazovce máš několik tabů, kde si vybereš, za jakou stranu chceš hrát hlavní kampaň.
      • jindra.veliky
        jj uz jsem si toho vcera vsimnul ale meli to dat normalne na pokracovani kdyz si tam muzete vybrat poradi kampane tak se pak nekdo muze ztracet v pribehach
    • Erien
      Právě ses korunoval do role ultra blba. Měl bys raději mlčet a psát sem až vyrosteš.
    • to myslis vazne?
      • jindra.veliky
        j, myslim. Proste skoncila druha mapa a najednou ze se uzu vratit do menu nebo ulozit hru. Tak jak? *11*
        • Erien
          Musíš říct heslo, abys mohl hrát dál.
          • jindra.veliky
            myslis online kod do ty ubisoft sluzby? tak ten nemam *10*
      • jsou 2 možnosti buď je Troll nebo blbec
        • Je tu i třetí...on je zřejmě obojí...
  • Tak prvni co je hrozny je animace postav - co to kua je? Krasne postavicky jsou pryc...boss za inferno nejaka chobotnice??? Majestatni lich je zombie mage??? Co to ti grafici hulej za matros??? No a města...jsou fakt hnusny. Dale tim, ze hrdina muze v bitve pouzit silny utok, eliminuje se kouzleni, ktere je diky absenci veze kouzel i tak uplne v haji. Vyber vlastnosti a spicializaci hrdiny je taky jeden velkej bordel. Samozrejme tam jsou i zajimave napady jako konverze hradu - to chvalim ale asi by to melo byt vice omezene (napr. konverze az po nejakem case nebo drazsi), protoze to hodne ovlivnuje obtiznost...Nekrofilie je taky zajimave pojata - v prubehu bitvy ozivovat armadu...ale po bitve nejsou zadny kosti nebo duchove??? Skoda! Proste me to moc nezaujalo...
    Dvojku ani nejdokonalejsi trojku to neprekona. Je to nejosklivejsi dil serie, ktery se trojce podoba nejvice. Petka byla strasne preplacana a system boju byl proste divnej. Ctyrka byla moc snadna (vse se tocilo o smrti hrdiny na bojisti).
    • Jeste jeden poznatek - hra je moc rychla! Large mapu jsem dohral za 3 hodiny a hrdina jen na 13lvl. Tim jak je mapa mala a hra rychla se nevyplaci objet stany a obelisky abych zvednul utok hrdiny ale radsi obsadim hrad, protoze diky rychlonaboru jednotek tim ziskam vetsi prevahu...Na co sahne Ubi, tak to podela...stejen jako EA. Kezby to dostal do ruky nekdo jinej...pak by to mozna byl navrat legendy. Recenzenta taky nechapu, jak se nad tim muze tak radovat...mel by si zahrat trojku a pak by si uvedomil ze u 10 let stare hry za par kacek si uzije vic nez u tohodle za litra (btw i homam V, ktery je aktualne za 5 ecek je lepsi kup, nez tohle). Az to bude o 80% levnejsi, tak si mozna koupim plnou verzi a vyzkousim i ty klanove features...do t edoby me to pro zasadni chyby v zakladni casti hry moc nezajima.
      • Takže plnou hru nemáš a už soudíš ? Kluku to co tu píšeš je zcela zcestné.
        Tvoje postřehy a kecy o tom, že nejsou duchové jsou blbost nej kalibru. Jeslti víš jak funguje systém jednotek a nekrofílie tak bys měl vědět že dávat bonus jednotek po bitvě je nesmysl.
        Zahraj si to pořádně a nesuď podle cracklé bety. Do toho když obviňuješ z nedostatků tak proč si nezjistíš, že autoři hry to patchem bezplatně přidaj do hry ? HM ? lidi bez zíkladních informací a zdravého rozumu tady tak potřebujem. Animace jednotek je hrozná ? Ty si opravdu hrál jen tu podělanou betu ! Lich je lich jen vypadá jinak než byl ve trojkách . Čumíš co ? Jdi hrát radší trojky... Btw prej pětky jsou přeplácané a systém bojů je divnej.. Ty seš divnej protože 5tky jsou stejný jak trojky a boje jsou nachlup stejný jen, tak fakt nevím co tu meleš.
        • Tak se sklidnime. Hraju demo, protoze k tomu demo je, kdyz chces koupit plnou hru a melo by te presvedcit o tom, ze ta hra za ty penize stoji. To, z enekdy v budoucnu hru budou "dodelavat" me moc nezajima - maji to vydat poradne a ne rozdelane. Jestli se chces bavit o tom, jak vypada lich, tak si prvni najdi jak ma lich vypadat...pak by te mozna zarazil i Kerberus, ktery v 6kach ma jen 2 hlavy. Jestli se ti postavicky libi a preferujes napr. cervenou chobotnici misto Devila, tak prosim...ale ja drogy neberu.

          Systém bojů rozhodne v 5kách stejný není. Kazdá rasa má svůj styl boje (nejvíce je to znatelné u trpaslíků a jejich runové magie). Hrdina má svůj vlastní tah atd...

          Pár lidí tady píše argumenty, které mě lákají tuhle hru koupit až zlevní (protože teď za ty peníze nestojí). Ty ale meleš naprostý kraviny, které nemají hlavu ani patu...
          • Tahle hra je hotová krom town screenů, která sami dodělají.. takže i když tě to nezajímá tak to je stejně jen tvůj problém.

            Lich tady vypadá jak LIch. Nebo snad má v každý hře a filmu vypadat lich jako v heroes 3 ? Tohle si chtěl říct ? Btw tady není kerberus.. nauč se číst.. takže je úplně jedno kolik hlav má.
            Ano červená chobotnice je otřesná, ale to je jen jedna a není místo devila. Takže zase pomlč ty znalče.. A u těch drog si nejsem tak jistej.. spíš bych řekl, že potřebuješ na léčení.

            Boje jsou stejné, krom hrdiny teda.. ale to není žádnej velkej rozdíl a přidává to jen na tvém stylu hraní. Na základě dema teda soudit nemůžeš, ale tím pádem pomlč o stylu boje.
            Jasné, rozdíly jsou jiné než v 5tkách, ale každej národ je odlišnej. Třeba Sanctuary ? Hraje se s nima jinak než s peklem, nebo s Barbarama atd. Ale asi ti to jen nepříjde.. nebo tu hodnitíš na základě dema... rofl...

            Jedinej kdo tu mele kraviny seš ty... viz " ta hra sux protože se mi nelibí lich " .
            dochoď školku aspoň
    • Hochu, tak tys mě zabil. Prej nekrofílie. *1* *1* *1* *1* *1*
  • Mě osobně VI sklamala uz jenom Uplay dekuju nechci asi oprasim V. protoze pri te jsem se hodiny skvele bavil.
  • No já bych spíš napsal: "Výborné pokračování, které se opět přiživuje na slávě legendární série a dodává jí tolik potřebnou novou energii."
  • Recenze ok, ale prosím recenzenta, aby si nebral do pusy věci, kterým očividně moc nerozumí. Mám na mysli tu pasáž s kapelou Iron Maiden. Pokud by si poslechl alespoň pár songů z jiných let, tak by takovouhle blbost nikdy napsat nemohl. Diametrální rozdíl, obzvlášť mezi posledním CD a zbytkem. Ale holt, někdo si chtěl hrát na chytrého.
    • "......Muj zivotni idol je eddie, iron maiden jsou skveli. Miliju vepro, knedlo a zeli. Clovek se naji, lehne a nevi....." Vice na albu "Hugo Toxxx - Ilegálni kecy".
  • Je to dobrá hra akorát mohla být víc graficky náročnejší když uz mam ten nový pc.
    • víc realnější aspon Ray tracing grafiku :-D
  • Jako co k tomu dodat?! Graficky hra šla dopředu oproti 5tce se mi po grafický stránce libí více, jenže tím to asi končí, na 5tce se mi nejvíce líbila otočná kamera když jste byli v hradu, a tady? co to je za blbou animačku? dál nemohu v bitvě otáčet s kamerou díky níž jsme měl lepší přehled, chtělo by to dotáhnout do konce.... *6*
    • Na otáčení kamery jsou tlačítka Delete a PageDown
  • Slibovali návrat ke kořenům HEROES III a skutek utek. Z mého pohledu velké zklamání :(
    • Návrat ke kořenům byla svům způsobem 5ka. Nevim co řešíš.
    • BoB.2
      Zlatý trojky a pětky *7*
      • Trojka jo ta byla nej ale 5 podle mně nejhorší díl série teprv až s poslednim datadiskem to získalo nečo zajmavýho samotná 5 byla ale nejhorší.Samozřejmě tohle je záležitost vkusu někomu se líbý to a jiný zase tohle ale tohle je podle mne po 3 druhej nej díl. osobne to mám takhle 3,6,2,1,4,5. Když budu u 5 počítat jen poslední datadisk tak to je 3,6,2,5,1,4.
  • Ahoj,mam problém spustit hru :( píše mi to že to nenačetlo konfiguraci, resetujte hru. nevíte co stim? díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit