Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to dobře. I když to z toho traileru nevypadá, tak stejně mám strach, aby to netrpělo nedostatkem druhých dílů: více akce, méně ducha.

    Si vzpomínám, že krom u atmosféry a tváře toho světa, bylo Metro jediná z moderních her, u které jsem opravdu slintal nad grafikou.
  • 4A Games hold takovýhle hry uměj. V žánru post-apo zkrátka nemají konkurenci. Jestli Last Light bude vypadat jako na videu a bude alespoň trochu delší než předchůdce, můžou si fanoušci post-apo fps mnout ruce. *2* I ty občasný bugy se odpustěj *3*
    • Mno osobně bych sahnul radši po pokračování stalkera..metro mi přišlo takový až moc přímočarý a víc akční než by daný prostředí mohlo přínist.
  • Pff video není dostupné THQ si nárokuje práva. Jak nárokuje, já si nárokuji právo na své peníze a jestli mi ho neukážou žádné jim nedám. Vrrr tohle.
    • Co pises za blbosti? Tobe snad ukradl nebo nedal nekdo penize, ze si na ne "narokujes pravo"? Radsi nepouzivej vyrazy, ktery neznas *3*
  • Hanzales
    Jsem ho teď znova vytáhl to M.E.T.R.O., dojel do 5 kapitoly a jsou dvě něco ráno :) Nightvision (made by looking glass technologies) a ta tichopuška s laserem, si tak říkám že jedny z nejsilnějších momentů mezi FPS přestřelkami. Pokud bude v Last Night splněno vše, co zaznělo v tom videu, tak to bude sakra dobrý. Doufám, že budou trochu vychytanější zvuky (hlasitost hlasů atd.) a nepřátelé by mohli mít třeba takový ten několikastupňový režim od "cože?" až po agresivní hledání, což by zabránilo situacím, kdy po jedné hlasitější chybě se zbantuje celá mapa kilometr daleko a všichni řvou, jako bych byl za rohem. To jsou ale snad jen jediné malinké nedostatky, které vše ostatní co hra nabízí shrne někam pod stůl, do kouta. Já se na Last Night těším jako na novou motorovou pilu. -užabytotadybylo-
    • Urug
      Můj oblíbený moment z Metra 2033:
      "Hlavně potichoučku a nesvítit....ty vrhací nože sebou netahám jen tak pro nic za nic....
      tááák pěkně si tě obejdu zezadu....ještě krůček....*RUP* ...kur*a co to bylo za zvuk ?! ... loading"
  • Cypri
    Vypadá to moc hezky, těším se. Na steamu mě čeká původní hra tak abych ji už rozehrál taky.
    Na kolik hodin vyjde původní hra na těžší obtížnost než "normal" prosím? Doufam že to není jak CoD na tři hodiny... Dík
    • já sem docela čuměl , mě to napsalo dohráno za 18 hod *8* dostal sem metro od přítelkyně a hned jak sem to pustil koukám na obtížnosti - easy , normal , hardcore , ranger easy , ranger hardcore - tak si řikám , hmm , ranger easy zkusim ... ty vole fakt mazec , musím přiznat že v jedný hodně ukonce misi kde všude vyskakujou takový plasma koule divný sem asi po 15 letech použil cheat ... sice jen na náboje ale musel sem , to prostě nešlo ... by mě zajímal ranger hardcore , pak sem to rozjel na normal a hrubě sem nechápal kolik se tam všude válelo munice *8* ...
    • Musím upozornit -- Metro 2033 je dost obtížná hra, zejména na vyšší obtížnosti. Nábojů permanentně málo, filtru do plynové masky taky a nepřátel přehršel, takže s tou obtížností opatrně. *3*
      • frag.ment
        Souhlasím s tou obtížností. Hru jsem si koupil hned po vydání a jelikož sem spíš takovej sváteční hráč, tak sem byl obtížností dost zaskočenej už na normal a jak sem se dostal na povrch, tak sem chcípal jak na běžícím páse a ani sem to nedohrál. Možná sem se u toho neměl podporovat tím vínečkem no :-) Ale asi to zkusím rozehrát znovu, protože atmosféra je parádní.
    • Veskoslav
      5 hodin na normal, na to těžší mi to trvalo 12 hodin (prolézal jsem všechno kvůli nábojům a "nábojům" jako platidlo)
      • Cypri
        jaj, těch 5 hodin mě teda dost naštvalo a těch 10 jen kvůli prolejzání...no...
        Ok no. Dík
        • Ked to budes hrat tak neponahlaj sa velmi cez vsetky pasaze ale vychutnavaj si atmosferu, napriklad si vypocuj rozhovory ktore okolo teba prebiehaju. Dost ti pridaju na atmosfere a zaroven hru neprebehnes prilis rychlo. Len ked sa zacne vedla teba rozhovor dvoch strazi, tak nezacni pobehovat prilis po okoli, lebo sa kludne spustia ostatne rozhovory okolo a prides o nejake.
        • Veskoslav
          Ono záleží jaký jsi hráč, taky se může stát, že normal ti potrvá i 10 hodin.
          • By mě zajímalo jestli myslíš vážně,že CoDko má herní dobu 3 hodiny.U mě každé CoDko na normal-cca 6 hodin.A to nejsem lama,umíram zřídkakdy.
            • MW2 za bez minuty ctyri hodiny (bez mise na letisti), MW3 za 4,5 hodiny. Podle me je to vzhledem k charakteru hry idealni herni doba. Kdyby to bylo delsi, nejspis bych se na konci k smrti nudil a hry nedohral.

              Metro je uplne jina hra a kdyby byla herni doba na urovni COD, bylo by to velke zklamani.
            • Izmæl
              Dělal si prdel, protože je to COD hater. Musí srovnávat s CODkem, neboť jiné hry nejsou k dispozici.
            • Veskoslav
              MW II mám za 3,5 hodiny na normal, když to proletím.
            • COD ma tak 4 ... pod 3 holky se se svyma 2 h 38 minut dostali jen MOH2010 (bez cutscen) a pak jeste Limbo :)
  • Me gusta *1*
  • Proc se vsechny hry ukazuji na xsrotech?!
  • No horší než Diablo 3 to nebude, takže posvěcuji!
    • Veskoslav
      A někdo schytal ban, škoda že ne doživotní....A srovnávat FPS a RPG může fakt jenom pako.
      • Kdybych chtěl, tak si změním IP adresu a vesele pokračuju přes svoji registraci i nadále... Ale snažím se BAN alespoň částečně respektovat, přestože by sis jej za své nepřeberné urážky zasloužil rozhodně více.

        Obecné srovnání kvalit her napříč žánry je rozhodně možné a není to nic neobvyklého...
        • Veskoslav
          Kdyby jsi ji respektoval, tak by jsi zde nepsal. Nebo když ti seberou řidičák, tak ho budeš taky částečně respektovat?


          Není to nic neobvyklého? Je to právě neobvyklé, povětšinou se srovnávají hry stejného či podobného žánru. Ale on je u Tebe problém, že ty to Diablo musíš narvat naprosto všude.
          • Izmæl
            Nesouhlasím. Kolikrát už jsem viděl, že se srovnává třeba takový Skyrim s COD (to jako vážně?) a myslel jsem, že si dotyční dělají jen prdel, ale oni to nejspíš mysleli vážně (tedy žádný trolling). A ne, bohužel nemám žádný důkaz, už si ani nepamatuji, jaké diskuze to byly.
            • troll je král a velkoslav z k u r v e n á p i č a
          • Pokud píši do internetové diskuze přes BAN své IP adresy, rozhodně tím neporušuju zákon... Dokonce tím v podstatě ani nejednám v rozporu s místními pravidly, neboť má registrace jako taková zablokována není. Jen zde nesmím psát pod původní IP...

            Co se týče tvého druhého odstavce, mrzí mne tvá nesnášenlivost... Bohužel to je tak to jediné, co mohu pro tebe v tomhle ohledu udělat.
            • Hairy_Ass
              Okecávání svých kydů, to by ti šlo náramně. *1*
            • To Hairy_ass: Doporučuji se namísto honitby nad historickými reáliemi věnovat tréninku čtení a chápání textu v jazyce českém... Pokud napíši "nemám ve zvyku", znamená to, že tak nečiním s železnou pravidelností. Doufám, že více po lopatě ti to podávat nemusím... *4*
            • Hairy_Ass
              Jo, to jsme viděli, jak si v diskusi pod článkem o Vávrově hře (shánění enginu) ostře vyjel na mě a Cahira, za to, že jsme si dovolili s několika dalšími lidmi diskutovat o historickém pozadí hry. *1* Padaly tam slova, jako "běžte do řiti, masturbace" atd... *15*
            • Nemám ve zvyku být na jiné lidi hrubý... Naopak jiní lidé mají ve zvyku být v rámci prosazování svého názoru velmi hrubí na mě - viz Veškoslav.
            • jak ji je to najednou lidumil panecku :) nicmene myslim, ze featuru se zablokovanim registrace brzo priaji :D
  • Stalker nam odpadl, ale tohle by to mohlo castecne nahradit. Hlavne, kdyz se vyleze z metra ven na vzduch, tak v tom citim odkaz Stalkera. Atmosfera skvela, gameplay vypada slusne, tak jen aby to nepohnojily s delkou hry. Za 6 hodin by se me platit fakt nechtelo.
    • Veskoslav
      Já chci právě aby byl co nejvíce dole v metru:)
      • Ten pobyt na hoře mě právě z celé hry iritoval nejvíc. Tam nebyla pořádná atmosféra.
        • Veskoslav
          No mise v knihovně byla např. více než šílená, i ta, kdy jsem musel utíkat před Létavci.
          • Urug
            http://www.youtube.com/watch?v=J3rHedw3Hcs&feature=related
          • To jo. Si vzpomínám jak jsem se půl hodiny snažil udolat knihovníka dynamitem... Jetě jsem neviděl střílečku která hodí do baráku s hromadou agresivních nestvůr s tím že máš utíkat, a nestřílet
            • Veskoslav
              Jo to jsem taky čel v návodu později. Mě ale přišlo, že se tím moc knihovníci neřídí:-D
            • Urug
              Tak tam byl ten fígl, že když jste se dívali knihovníkovi do očí tak vás nechal být...samozřejmě ani to občas nepomohlo a úprk byl nejlepší variantou.
            • Veskoslav
              Rychlopalná brokovnice? Takovou vzácnost jsem v té době neměl:-D Jinak na normal vydrží 8 ran klasickou dvouranou brokovnicí, ale musíš ho pokaždé trefit:)
            • Wlad
              Veskoslav: To az tak najtazsia obtiaznost zvysila potvoram HP? Ja som to hral na nejakej strednej a knihovnik zhebol po zasobniku z rychlopalnej brokovnice, daval som si vsetkych zaradom.
            • Veskoslav
              No já to tenkrát myslel, že to zabalím. Jsem to hrál na nejtěžší. Tak 4 dynamity, všechny vzácné náboje, skoro všechny "klasické" náboje. Nakonec jsem ho udolal. Jaké štěstí, když jsem potkal dalšího a musel jsem utíkat:-D
  • sakra tohle vypadá hodně dobře!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit