Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kniha > hra
  • Izmæl
    Už někdo srovnával s CODkem? Jestli ještě ne, tak to napravte, jinak to bude pro mne osobně zklamání. ;)
    • Veskoslav
      Řeknu jediné. Normální Codař v metru nepřežije ani první misi.
      • Izmæl
        Nejspíš máš pravdu. I když, já jsem v Metru 2033 přežil cca dvě hodiny hraní a pak jsem to musel odinstalovat, protože jsem se nebetyčně nudil. Ale atmosféra byla opravdu hutná a pohlcující, to musím přiznat, i přes fakt, že radši než hrát Metro znovu (tedy dát tomu druhou šanci), bych raději čuměl do záchodové mísy, jak v ní plave cosi co v míse obvykle plave.
        • Myslíš rybička? *3*
          • Izmæl
            Přesně. ;)
  • To je paráda todlecto. Doufám ale že se vytáhnou s delší kampaní než byla v prvním dílu.
  • Mně to nejede.

    Pokud někomu taky ne, tak třeba tady http://www.youtube.com/watch?v=PKPbuN5tgVk
  • sleepless
    Kdyz pisu jednoducha, nemyslim tim v tomto pripade obtiznost, ale styl, design, koncept.
    • JohnyTheZik
      Obcas by nebylo zcela od veci ty veci trochu rozepsat, od vas to je uz treti kiks podobnyho razu..
      • sleepless
        To neni kiks, to je charakteristika hry, s niz pouze nekdo nesouhlasi. Na tom neni, co rozepisovat ;) Vyznam slova jednoduchy je dany. Kdybych chtel napsat, ze je hra lehka, tak napisu, ze je lehka. A kdybych chtel slovo "jednoduchy" pouzit v negativni konotaci, tak predtim nebudu psat, ze ta hra je fajnova atd...
    • Veskoslav
      No ale furt to nemění otázku (mimochodem děkuji za odpověď:)), kdž Metro 2033 j jednoduché, co je CoD?:) (tam jsou +- pořád stejné lokace, stejný druh "nepřátel", výzbroje a výstroje, prostředí sterilní, nemění se)
      • sleepless
        V podstate, co se tyce te jednoduchosti, kterou myslim, da Metro a CoD vedle sebe krasne postavit. Rozdily techto dvou her lezi v necem jinem a rozhodne ne v tom, ze jedna ma 5 zbrani a druha 6. Tunel je porad tunel, bez ohledu na jeho barvu. Metro byla primocara, jednoducha strilecka a neznamena to automaticky spatna. To uz je subjektivni dovozovani na zaklade individualniho vztahu k dane hre (ci zanru a stylu), vztazene na me konstatovani.
      • ales.smutny
        Ale tak "jednoduchá" nemusí vůbec být pejorativní označení, zvlášť v tomhle kontextu. Max Payne je pekelně jednoduchá střílečka...a jak mu to šlape i ve třetím dílu :)
      • smejki
        jednoduchá je vztaženo k absolutní škále, jednodušší je relativní. CoD je jednodušší než Metro, ale obě hry jsou jednoduché (čti primitivní v herní náplni). A je to pořád konstatování faktu, ne meřítko kvality.
        • Veskoslav
          Asi máš pravdu. Mě to spíše přišlo prostředí jako průměr, jednoduché určitě ne.
  • Murdoc
    Nemužu se novýho Metra dočkat pokaždé když kouknu na tenhle článek.. *1*
  • Nevim no no ale kdyz sem hral 2033 knihovnik na normal si lehnul kdyz dostal 2-3 rany do kebule z pneumaticky kuse.(samozrejme musela bejt natlakovana)

    Pouzivat na nej brokovnici byla ztrata casu a naboju kdyz ty sipy muzete zase sebrat z mrtvoli.
    • Veskoslav
      No jo, ale když na nejtěžší najdeš 2-3 šípy v jednom aktu a ty pak stejně někde "zastřelíš", tak je to pak těžké:)
      • To je mi jasne proto sme napsal ze na normal ale tady v diskuzi se resilo i normal s brokovnici na ne.
      • Smir se s tim, ze i na nejtezsi obtiznost s ranger modem (nebo jak se jmenovalo to bez HUDu a min naboju) ma clovek tak akorat sipu a velky dostatek zeleznych kulicek a s tim vsim se da zabit librarian bez problemu.
        Hru jsem dohral nejdrive na normal a po vydani Ranger DLC i na nejtezsi obtiznost a pokud clovek dokaze zachovat klid pri strileni a umi mirit, tak je hra jednoducha.
        • Veskoslav
          Asi máš pravdu. Já jsem bohužel v té době měl jiné zbraně než tebou zmíněné, tudíž jsem měl hadicap.
          • Abych se priznal, tak pri prvnim hrani jsem pred nima taky utikal a to kolo ma pak uplne jinou atmosferu, nez kdyz je clovek vystrili :D
  • Jestli to bude taková hloupost jako Metro 2033 tak to potěš... *11*
    • A jeje, niekto to nespustil na plne detaily, co? :)
      • Ještě mi řekni že mělo Metro špatnou grafiku...
        • Asi si zle pochopil, nespusti to na plne detaily, tak je hra hned kravina :)
    • to je věc názoru! Já střílečky normálně moc nehraju, ale Metro nebo Stalkera jsem si vážně užil! Obě hry mají skvělou atmosféru. Naopak, třeba Crysis mě nechytlo nikdy (velká volnost, super grafika, ale to je všechno)
    • Neboj, tak hloupý jako ty to nebude *15*
  • Hanzales
    http://youtu.be/PKPbuN5tgVk?hd=1

    Starší, ale dobré. Já to třeba neviděl, aspoň malá náhražka za to chybějící video ;o)
  • Ataker
    Je možné, že mi to neukazuje žádné video, ale jen čtverec vyplněný bílou barvou? :/
    • Wlad
      To je to "last light"...
      Je to youtube videjko, malo by ti to ist, skus to spustit priamo na youtube.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit