Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem si to zkontrolovat a na stránkách hry jsem nenašel ani zmínku o tom, že by to měl být simulátor. Takže v čemže to byla ta výtka? :)
  • Účelem tohohle letadla bylo ničit tanky a jiné pozemní cíle, ne bojovat se stíhačkami nepřítele, na to nebylo dost rychlé ani obratné.
  • a co jako, najdi mi v zaznamech kolikrat se s trefil v tom do jineho letadla
  • jenze v bitve v realu to letadlo nenicilo jine letadla v dogfightech... rozumis se tomu jak hus do piva tak radsi mlc.
  • Taky se mi to moc nezdá, hlavně předtím mi náký letadlo nesedělo tak jsem ho mohl prostě ignorovat a vylítat level s jinýma, jenže teď musim ať chci nebo ne lítat s křápem abych se dostal na další to je úplně nahlavu.
  • To mas tezky pokud chces vydelat, musis mit za sebou masy. A to z hc simulatorem nejde.
  • Rozhodně je to teď lepší než před tím (a přesto to nesnáším :-D), je to čistě o zvyku.
  • To asi proto že ve WT kokpity jsou :D
  • http://www.wehrmacht-history.com/images/luftwaffe/armaments/7.5-cm-bk-cannon-hs-129.jpg
  • Staci si pustit Full Real Battle a muzes si to vsechno vychutnavat i s tim kokpitem. Jiny pohled se tam pak pouzivat neda. Ale na to si priprava kloudnej joy a idealne i pedaly. Jinak Historical funguje stejne jen muzes koukat ze vsech pohledu a u letadel sou popisky.
  • Historical maji ted vic moznosti, je to hloupy, ale jedna z tech moznosti je popisovana jako vojenske cviceni kde bojuji prave vic narodu. Potom je tam stara znama klasicka HB kde tj podle historie. Taky sem z toho byl poprve trochu mimo.
  • Tadle hra by si měla odstranit v popiskách, že se jedná o simulátor! Největší blbost mixovat z 2. sv. letadla proti korejským. S Me 262 si nikdy nezalítám tak jak lítala, spousta letadel má stále poloviční FM (ale už je to lepší) DM (nic moc, Il2 je na tom lépe) Eventy nejsou historicky vůbec přesné jako nasvaz B17 s Fw190 F8 si dělají srandu ne ? :D todle letadlo sloužilo jako stíhací bombardér! G10 hm až na to že by tam měla být K4 protože ta se vyráběla dříve ale nevadí Gajin je jen banda hlupáků co tomu vůbec nerozumí.
  • No to ani fakt neuměj :D
  • Stáhni si HSFX :)
  • Mě štve, že jsem doteď nědokázal rozchodit Freetrack.
  • No BoS bude hotový až na jar, najskôr... Je to nástupca starého IL2, postavený na engine Rise of Flight *14*
  • Popravdě Mám akorát Il-2 : 1946
  • Jak je vidno, někdo nemá rád když má někdo jiný názor a hatuje mě.
    Kdybys aspoň napsal proč mě hatuješ *10* .
  • Jo, ale nenahradí ti to ten skvělý pocit z kabiny letadla *1* .
  • súhlasím *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit