Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Mě to naopak vyhovuje více. Předtím mi to přišlo takové moc chudé. A ovládání mi taktéž nepřijde nějak těžké, když většina příkazů je kousek odWASD (když člověk nelítá na joysticku). Podle mě to bude asi o zvyku. Jakmile se naučíš, že T-ě-ě dá takový a takový rozkaz, tak to půjde automaticky jako nákup AK-47 v CS 1.6, kdy všichni víme 4-2,8-2,8-4,1-3 a jde se:-D
  • seprah
    jsem zvědav, od posledního patche jsem neměl moc času hrát, tak snad to nebude žádná hrůza.. hraju zatím jen arcade, jsem spíš víkendovej hráč, takže počítám, že mi to zážitek nijak nenabourá..
  • wenceslaus
    Omlouvám se games.cz a sypu si popel na hlavu...
  • No nevim teda. Zatim sem okoukával jen zběžně, ale je v tom celkem solidní maglajz. V tom vyzkoumávání se teď vůbec nevyznám, takže ten postup úplně nechápu. Ale to podělali, to jsou příkazy v bitvě... Stačilo dřív zmáčknout dvě tlačítka, ale teď se to musí složitě proklikávat, což při manévrování moc nepomůže.
  • Veskoslav
    Jelikož hraji arkády (HB mi naprosto nejdou, když už vzlétnu, tak to napálím o 30 metrů dál do stromu), tak jsem spokojený. Strom je sice podobný z WoWp, ale přijde mi přehlednější než ten minulý. Dále jsem uvítal systém odměn, které vidím hned po dokončení mise. Nemusím tedy rozklikávat jednotlivá letadla a zjišťovat, co a kde se vylepšilo. Zlepšilo se i cca o 20 fps, efekt rozmazávání při stoupání či klesání je fajn. Za mě dobré. Ale nemůžu soudit u jiného než arkádového módu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit