Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Konečně diskuse, kde nemusím tuto jistě skvělou hru bránit. *4* Snad sem Dan Vávra zavítá. Akorát video už si pouštět nebudu, protože zavání spoilerama.
    • A to pracuješ ve Warhorse, že máš potřebu tu hru bránit?
      • Mart9
        To ne, ale ten hejt byl nezasloužený, což tahle diskuse potvrzuje.
    • ucho
      jako vypadá to, že na začátku někdo zemře.
      • Mart9
        Jo, koně. To sem viděl už dávno.
  • Schoval bych tam někam jako easter egg šíleně těžkou polystyrenovou palici z pohádky O statečném kováři *15* tématicky by to ladilo.
  • Docela pobavilo jak mluví anglicky a pak do toho "kurwa"... :D
  • Vypadá to moc pěkně. Sice takový styl her nehraji, ale tohle si určitě koupím. Příběh, realistické chování protivníků a celkově celého světa, skvělé vybrané válečné období a to vše v nádherném CryEnginu III - není co dodat. *1*
  • Obrázky vypadaj parádně, dabing mi přijde taky super..tak ještě aby to mělo trochu českou duši, až to budem hrát *3*
    • Bez českýho dabingu asi těžko.
  • Tak cz dabingu se asi nedočkám:/ I když malá naděje tu ještě je.
    • Nauč se anglicky, na střední škole se ti to bude hodit.
      • Ty jsi ale vtipálek.Líbí se mi u tebe to vlastenectví.
        • Me se u tebe libi, jak schovavas neznalost jazyku za vlastenectvi a prednost.
        • V dnešní dobé globalizace snad ani nemá cenu se učit česky. Učíš se jazyk kterým mluví 1 promile lidské populace na zemi... Jako jo, musíš chodit do školy ale já na hodinách češtiny ani nedával moc pozor *7*
          • Proč tedy komentuješ v češtině? Jsem přesvědčený o tom, že tvoje úroveň angličtiny je na expertní úrovni. Určitě máš i rozhraní telefonu, PC/operační systém v AJ, na filmy koukáš je v AJ bez titulků a tvoje první, které si řekl mamince, bylo "mother".
            • 0011
              A proč máš ty nick postavičky z anime psaný v romanji? Neumět anglicky natolik, abych nerozuměl filmu bez titulků tak si dneska zahraju maximálně tetris. Origo windows mám sice v češtině a mámě říkám mami, ale kdybych byl závislý na tom co přeloží do češtiny tak se na hraní rovnou vykašlu. Nehledě na to bych tam měl rád kvalitní český dabing, ale lepší kvalitní anglický než nekvalitní český. Nemáme moc dabérů který by se mohli srovnávat se jménem jako je Brian Blessed, který dabuje jednu z rolí v KCD a je to mezinárodně uznávaný divadelní herec a mimo jiné i tohle dodá hře punc po celém světě, narozdíl třeba od Lábuse nehledě na to jak moc si ho vážím, tohle je prostě fakt.
            • Tak osobně sem OS a telefon měl vždycky v angličtině. Je to praktičtější.
            • Ja nerikam aby všichni mluvili stejne, treba Francouzi se asi nebudou učit anglicky, ale je zbytečne aby tak malý národ jako češi mel svuj vlastny jazyk. A ve svete se na gramatice taky moc nebazíruje, když se podívaš na nejaké sportovce nebo youtubery kterí nejsou puvodem z US tak mluví lamane anglicky a všichni jsou happy. a tak to ma být *3*
            • *první slovo
    • Nadabujem si hlavní příběhovou linii sami, stačí šest dobrovolníků a asi tak dvanáct víkendů v nahrávacícm studiu, určitě se někdo najde, není to žádná věda.
      • Tak ale beze srandy, Fénix Prodabing by se toho klidně ujmout mohl. Ne, že bych je zase tak miloval, ale oni by na tom jen vydělali.
  • MickeyMutant
    Kdyby se heslo REX, FAMILIA ET ULTIO z latiny převedlo do italštiny jako CAPO, FAMIGLIA E VENDETTA, tak by mohlo místo jílce středověkého meče zdobit pažbu nějaké palermské lupary nebo třeba kapesní hodinky Dona Salieriho.
  • Je to teda čím dál tím lepší, tohle opravdu supr i hudba.
  • TheGGG
    u traileru Kingdom Come: Deliverance - A Blacksmith's Tale jsou komenty v diskuzi velice pozitivní a nadšené... chtě nechtě, člověk musí cítit trochu té národní hrdosti a pýchy
    SNAD to dobře dopadne a já budu moci být zase hrdý čech. Přeci jen v posledních letech nás ve světě reprezentovala jen ARMA III
    • Ten nazev je nejaky divny. Nedavno tu nekdo psal, ze kovarina je hodne osekana.
    • Hrdý Čech máš být stále, a to zejm. na základě svých vlastních činů.
    • A Truck simulatory.
      • A Milda Zemanovic
        • K*nda sem, k*nda tam

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit