Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fordzy
    Zajímavé video z tvorby německého dabingu. https://youtu.be/gUK2Y0V0cvM zahlédl jsem jednu pěknou cutscénu, která ještě nikde nebyla ukázána.

    Kromě toho se o KC začal zajímat Tyrone Magnus. https://youtu.be/OeUmPcSyNPU
    Pomalu ale jistě se KC dostává do mainstreamu.
    • KC je uz tejden v nejprodavanejsi 10, takze uz v mainstreamu davno je.
  • Odlozit cestinu bylo to nejlepsi rozhodnuti, mohli se venovat naplno vecem, ktere jsou pro hru podstatnejsi a nenechavat cestinu na lidech, ktery by ji zprznili.
    Co se tyce me, tak rozumim anglictine stejne dobre jako by mluvili cesky a myslim si ze uz by to melo bejt dneska bezny.
    Ale i ja tam chci cestinu, ne abych tomu rozumnel, ale abych si hru uzil maximalne immerzivne a na to je potreba ne jakakoli cestina, ale KULTOVNI cestina a presne takova muze byt, jenom kdyz se na ni vrhnou sami Warhorse.
    Osobne hru budu hrat asi az s ni, mezi tim aspon treba vyjde mod, kterej udela realistictejsi zranovani v soubojich. Prichazet o zivot az potom co mam na nule staminu to pro me spolehlive zabije.
    Jinak to vypada na megabombu a jsem si jistej, ze na steamu dosahne hned po vydani 1. pricky v global sellers, gratulace do WH, zaslouzite si to! *4*
    • S tou staminou to takhle není. Když dostaneš ránu do nechráněného místa, zraňuje tě to, když slabou zbraní do brnění, tak ti to ubírá jen staminu. Když už staminu nemáš, zraňuje tě to taky. Minimálně to tak bylo v betě a fungovalo to dobře.
    • a zkusils nekdy zabit na jednu ranu chodici zelezarstvi?

      pokud vim, tak bez zbroje dostavas hity rovnou do cervenyho
      • takze ty si vazne myslis, ze potrebujes staminu na to, aby tvoje zbroj fungovala?
        Bud te rana pres zbroj zrani, nebo nezrani, tvoje stamina s tim nema nic spolecnyho.

        Tim ze dostanes ranu, ktera te zrani mas prijit o zdravi a staminu zaroven.
        V zavislosti na typu zbrani v jinem pomeru.
        • kdyz nemas staminu, tak neuhnes/nenastavis plnou zbroj a dostanes to do citlivyho mista

          tyhle resitele hovadin u her me vzdycky udivujou, treba kdyz v tahovkach rozporujou procentualni sanci na zasah, hra je jen abstrakt, herni mechanika bud funguje nebo nefunguje, tvuj pohled na herni mechaniky muzes aplikovat treba ve vlastni hre
          • Hej... úplně jsi mi připomněl, jak se někdo u Xcomu rozčiloval, že když má 93% šanci na zásah, tak někdy mine. A že 93% je tak vysoká pravděpodobnost, že by měl na 100% zasáhnout :-D
    • Tak pokud chceš češtinu ne kvlůi porozumnění textu, ale kvůli realističnosti, tak ti stejně bude k ničemu. Protože vzhledem k časovému období tam bude moderní čeština úplně stejně realistická jako angličtina nebo němčina.
      • Shlédni starý český film "Jan Žižka", nebo "Proti všem" a pak si polož otázku, jestli by to bylo lepší v jiném jazyce. Období děje připravované hry a výše uvedených filmů je zhruba stejné.
      • nesouhlasim
      • ucho
        tady nejde o realističnost, tady jde o pocit věrohodnosti. je jedno, že se tu tehdy nemluvilo jako dnes. rozhodně se tu nemluvilo anglicky. ta krajina je česká, příběh je český, český dabing by hře prostě slušel, působila by tak jako tak věrohodněji. na nějakou češtinu tehdejší doby sere pes, to tady nikdo nechce.
        • presne tak.
  • Pro mě je hlavní, aby ve hře bylo objasněno, proč nikdo nepoužívá kadibudky, kterých tam je všude hafo.
    • Coffin.Corner
      Pobavilo mě, když jsem včera koukal na stream nějakého rusa co hrál demo a nepřístupné části hry byly oplocené přenosnými železnými plůtky a u cesty stála Toi Toika.. *4*
    • To bude hlavní tahák závěru trilogie.
  • Magister_Peditum
    Tak cutscény bude mít hra super... Teď ještě gameplay, ale věřím tomu že to bude gut.
    • Co tu máte všichni s těma cutscénama? (pokud to teda všechno není ironie, která z holého textu nejde tolik poznat). Po shlédnutí posledních videí bych právě i docela věřil té hratelnosti (že snad i ty divné souboje budou nakonec fajn a sandbox svoboda bude asi dost nadprůměrná). Ale zrovna animace a cutscény jsou hrozný low-budget podprůměr a grafika na dnešní dobu takový průměr (doskakování textur a past gen nasvícení). Absence motion capture je tam děsně znát (teda doufám, že tohle nebylo děláno přes motion capture). Většina pohybů působí děsně izolovaně a ne přirozeně. (je znát, že animátor řešil pohyb ruky a zbytek těla neřešil)
      • Magister_Peditum
        Ty jsi asi neviděl ten útok na podhradí v tom německém preview...
        • Viděl. Ale podle toho tutoriálu co naskočí hned po něm, tohle asi není typická ingame cutscéna a vhodný statistický vzorek, ale hlavní intro cutscéna co rozjíždí a uvádí celou hru? Ano, ty mají kvlůi tomu trošku jiný rozpočet, než celý zbytek. Pro srovnání, jak po technické stránce vypadali intro animačky třeba před sedmi lety: https://www.youtube.com/watch?v=YJ_KtvVvolY Ale když se podíváš jak vypadají normální dialogy a cutscény (gamepaly videí už je fůra) ta kvalita je prostě jinde.
          • hrušky a jabka. Ta "7 let stará ukázka" cos poslal je render, kterej navíc nedělal CDPr ale externí studio (Platige Image) který se specializuje na tyhle renderovaný věci a filmový efekty atd.Společný se hrou to má maximálně základ modelů do zbrushe.
            • Mamlas: A ty pořád nechápeš, že to intro v KCD a všechny filmečky ve hře jsou renderovány ve stejném enginu jako zbytek hry. Mají tam stejnou krajinu, stejné nasvícení, stejné 3d modely, jen si mohou dovolit víc postav na scéně. Je tam lepší mimika, protože je ručně dělaná, zatímco ve hře při rozhovorech je automatická podle dabingu - dělat ručně mimiku na tisíce slov rozhovorů opravdu nechceš.
            • Ale přesně o to mi jde. Že úvodní animačky jsou prostě obecně něco jiného. S jiným budgetem, jiným smyslem pro detail, mnohdy úplně jinými technologiemi. To že má hra hezké intro (což KC má) ještě neznamená, že většinu hry nebudeš koukat na šilhacící NPC, co divně špulí rty a pro jistotu háže pár defaultních gest pořád dokola a vypadá to spíš směšně.
          • Fordzy
            Ty si opravdu Mamlas. :D Cutscény jsou po filmařské stránce naprosto top. A až uvidíš gameplay s ultra detaily, tak se pos...
          • Grafika podprůměr nebo průmer? Jsi asi hrál jinou hru. Už v betě je to super. A podle videi atd bude grafika top možná nejlepší grafika, která kdy byla. Už ten les atd vypadá super.
            Hry neděláte a když se někdo o něco snaží tak jen umíte prskat.
            • Far cry 5 zrovna dobrou grafiku nemá tedy. Mě se moc nelibí a ani ta far cry4 ne.
            • Kámen: Tak přesně takový asi ne. Blbě se to srovnává protože většina takových open world je dnes docela do fantasy nebo scifi = je to celé stavěné do jiné atmosféry. On je vávrův llse vymodelovaný jakože celkem hezky. Ale imho tomu dnes už (proti konkurenci) schází dést postprocessing efektů, lepší nasvětelní apod. Když se na to podíváš po technické stránce, tak je takový Horizon nebo Far Cry 5 prostě o pořádný kus dál. (a to říkám i jako velký odpůrce FC série). Když vidíš třeba les v Kindgdoms come, tak si řekneš "no dobrý no". Když bojuješ v noci za deště v lese v Horizonu, tak ti padá čelist.
            • Jo grafika je super, říkej jsi co chceš. Les takový jaký je tady jinde nenajdeš.
            • "nejlepší grafika, která kdy byla"
              Já jako chápu něčí nadšení. Ale nejsou tahle tvrzení fakt trošku extrém?
          • Ty si ujasni, k čemu se vyjadřuješ. Každá cutscéna je v KCD dělaná s herci a motion capture, některé komplikovanější cutscény jsou údajně už předrenderované a do hry jsou vložené formou filmečku. Těch cutscén by tam mělo být celkem okolo 3-4 hodin. To, co se tobě nelíbí nejsou cutscény, ale prostě jen rozhovory, při kterých hráče zabírá externí kamera.
  • No já vám nevím, jestliže oni tam mají anglické herce, tak jsem rád, že slyším JEJICH hlasy a jakmile to někoho napadne předabovat do češtiny, tak to akorát zprasí. Určitě nikdo nenadabuje Henryho líp než Tom McKay
    • Je dobrej to mas pravdu, urcite palec nahoru za to ze radsi zainvestovali do jednoho, za to poradnyho dabbingu, nez to hned pred vydanim vetvit do EN/CS
  • Koukám že tam hraje i Vávra (0:20)
  • Kdyby někdo nevěděl, tak to vydají i na gogu 14 dní po oficiálním releasu.
    • Tohle mě úplně dostalo. Uvažoval jsem, že bych si předplatil level, kdyby k tomu dávali KCD. Ale když je to na gogu, tak to je pro mě jasná koupě *1* na tom gogu. Pochybuju, že k předplatnému levelu budou dávat hry na gog.

      Tedy váhal jsem, řekl jsem si, že k tomu přistoupím opatrně podle recenzí atd... ale ten gog mě tak nadchnul (nemluvě o poslední upoutávce) a jsem tomu rád že war horse mají dostatečné sebevědomí, aby svou hru dali na tuto platformu. A co bylo hlasu, které láteřily nad tím, že to tam dají za pár let protože se bojí upirátění. Osobně si myslím, že tímhle gestem jdou správným směrem. Byl bych tomu rád, kdyby šli podobně jako cd project red. Že si dají tu péči a budou nabalovat dávat další obsah a nakonec třeba i ty věci, které nestihli doladit. Komunita tu péči jistě ocení a lidé budou ochotní koupit případný další akt. Já tedy ano.

      Je těžké si držet tyhle dny odstup, aby člověk pak nebyl zklamaný. Pevně doufám v úspěch *3*
  • alladjex
    Už se těším. ;)

    Před pár lety, když sem KC backnul sem si říkal, že to bude chtít nový komp. Netušil, jsem že si budu kupovat tak 3x dražší než obvykle na stříhání videa. KC se na něm bude hrát určitě skvěle ;] jupí. Držím jim palce
    • oba víme, že na pracovní komp hry nepatří, akorát se tím zasviní a zpomalí, kup si ještě jeden na hraní a dělo si nech na video *4*
      • přesně tak, a když budeš často honit, vyschne ti mícha.
        • to zní hrozně, bereš na to nějaké prášky?
  • Trailer se vazne povedl. Pekne sestrihany sceny v souladu se soundtrackem, kterej ma podle me hlavni zasluhu na epicnosti toho videa. ( BTW, Jo Blankenburg - Hiraeth, https://www.youtube.com/watch?v=QK3C8_OvRyk ).
  • Parada *14* *14* i ta mimika se zda lepsi. Uz se nemuzu dockat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší