Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grafiku vem čert, ale že hlavní hrdina, soudě podle hlasu, od útlého věku zapaloval jednu od druhé, to mě trochu štve ("seven foot tall man who has been smoking cigarettes since childhood"). Bleh, na to si budu zvykat těžce.
  • claymen
    Jediné co můžu říct k té grafice je, že ta krev je moc lesklá, jako ve všech hrách ostatně :D
  • Nemůžete přeci soudit grafiku podle videa zřejmě z konzole když to eště nemáte v pc nastavené se všemi možnými detaily.A pokud bude obsah jako u jedničky nebo snad eště lepší tak ta grafika bude asi to poslední co by mi kazilo zážitek ze hry. ZA 1 příběh 2 hratelnost 3 ovládání 4 hudba+dabing 5 atmosféra to podle mě určuje kvalitní hru.
    tak peace
    • A přece jenom, jak bychom dopadli, kdyby byly hry jen o grafice. *3*
  • Eh.. duty calls? (viz EA parodie, kdo by netušil) Se snad domluvili s EA. :)
  • NonSuch
    ta grafika je paradni, nemam s ni nejmensi problem... ale co je primo genialni, je ta art direction dxhr, zvlast ta inspirace rokokem nebo cim, to se holt poznaji francouzi...
    • No právě ... a já co mi tam tak nesedí :( . Cyberpunk musí mít asijské prvky ... chci katanu a kradmý pohyb !
  • IWKYN
    Děti, než se tu zabijete, žádná hra neni jenom o grafice! Lidi nehrajou Dotu kůli čupr modelům, že ne? To sou jenom lidi, který si myslí, že Crisis je modla, protože to má usepr grafiku ....
    • a zas typicke kecy o crysese ked niekto napise ze nejaka hra ma napicu grafiku... "tak hraj crysis a bla bla" pozri na nove hry ako vypadaju. bulletstorm, brink, dead space 2. ako vyzera napriklad mass effect 1,2. aku peknu a nenarocnu grafiku ma povedzme conviction... no a potom sa pozri na tento trailer. konzole brzdia vyvoj no momentalne je to mne celkom jedno ked vidim ake pekne hry dokazu rozbehat. no toto je fakt katastrofa. aj facial animation je uplne zastarale. proste cele zle.
      • IWKYN
        Ježiš, dyby ta hra měla mít grafiku jako Crisis nebo nejnovější hry, který sou zaměřený na grafiku, tak by šel ten rozpočet do korpu a nezbyly by prachy na takový maličkosti, jako třeba příběh, vybavení, schopnosti atd, který jsou pro tuhle hru zásadní ...
        • Spades
          bez uz s tim crysisem doprdele omg
          Podivej se na hry postavene na UE3 enginu (Gears of War, UT3, ME a ME2)
          Ty hry maji srovnatelne dobrou grafiku s crysis, a jsou oproti nemu prakticky nenarocne. A delat v tom enginu je o hodne lehci, nez vyvijet si svuj vlastni engine, takze doufam, ze to je jen na konzolich a ne na PC
          • Tak srovnatelnou urcite nemaji,ale osobne me to zily netrha,hry nehraju kvuli grafice.Kdyz hra krom toho ,ze se dobre hraje i dobre vypada tak je to milej bonus.
            Me tenhle stav celkem vyhovuje,na konzoli nemusim resit vubec nic a na PC si vystacim v podstate na vsechno s mou obstarozni gf8800 *1* ,kterou uz mam nejakej ten patek
      • Usoudilo dítě podle videa.
  • Trailet v HD:
    http://www.gametrailers.com/video/adam-jensen-deus-ex/710128
  • Všem, co píší názory na grafiku bych zdělil, že jsou tak úžasní a měli by vytvořit svůj vlastní graf. engine a udělat nějakou hru. Ale teď vážně. Je spousta her, které nemají dobrou grafiku, ale svoji hratelností(nebo příběhem) se vyrovnají těm high grafickým hrám, co na nás některé společnosti chrlí. A bude-li hratelnost DE3 taková jak slibují, ne-li lepší, tak vás grafika bude mrzet, ale na hru budete vzpomínat v dobrém a řeknete si:,, Jo, fakt nejlepší hra tohoto roku." A sám za sebe můžu říct, že na DE3 se těším a grafika se mi taky líbí.
  • len tak mimochodom.. pozrite sa napriklad na niekolko rokov stary half-lige 2.
    to vyzera lepsie nez toto. toto je proste katastrofa. modely, shadery, ambient occlusion.
    priserne.

    dalsie minuska poprosim deticky :) sami dobre viete ze ta grafika vyzera zle. to ze bude hra zla som nepovedal. ale grafika je teda extremne zle...

    piss.
    • sice pises o DS2, ale ruku na srdce .. grafika NPCs je v porovnani so svetom okolo (povacsinou v tme) tak na urovni manic minera z pmd, ktori hopsaju a skakaju, ziadne facials az na videjka, alebo ked iSaac leze vymenit diskooblecek, cize z toho pohladu bod pre DX3, v kazdom pripade uvidime final na PC pri fullhd max detailoch.
      su mi veci, zrovnavat tmavu gamesu s takou kde je denne svetlo :) este ze si nevytiahol oblivion etc..
    • a co třeba kvalita videa? full HD nahrávka to asi není, že? a jaký detaily jsou ve hře nastaveny? třeba je to medium nebo low. Víš kulový, napřed se předveď ty a pak piš, věty jako že HL2 má lepší grafiku....atd....
      • LOL to su mi ale argumenty :) to ze ma model extremne malo polygonov a to ake shadery ci occlusion tam je mi postaci 720p :) a urcite ked niekto prezentuje svoju hru v trailery nastavi LOW detaily.

        moja poslednanadej je ze to je konzolovy gampelay (co asi aj je kedze tam neni AA)... ale myslim ze rozdiel medzi grafikou na PC a konzolami nebude. toto je slabunke aj na konzole.
        • Sahim ma pravdu s grafikou, ale o tu nastastie nejde v tejto hre :)
        • Mlč!
    • Ty jsi ale kopa vola. Zaprvé zjisti si co znamená "piss", za fruhé jsi kus vola a za třetí HL dostává časté updaty grafiky. Mlč když nevíš.
      • viem velmi dobre co znamena piss trtko :)
        a hl2 som pred tyzdnom prechadzal a nedaval som tam tie graficke mody.
        hl2 sam osebe vyzera lepsie ako toto.
        • smejki
          updaty, vole, updaty!
        • Podívej se jak vypadál HL2 při vydání a jak vypadá teď. To nejsou mody ale updaty přímo od Valve. Btw já pořádně nerozumět jazyk tvého kmene. Už mlč za těch pár komentů jsi si uhnal ostudu dost velkou.
          • co trepete kraviny. ja som si teraz natocil hl z mojho stareho DVD a ziadne updaty som tam nedaval a kedze to nemam cez steam tak sa mi tam ani automaticky nestiahli ani nic podobne. tak netrepte kraviny :)
            • tak ted ses prozradil *1*
            • A japato nemáme HL2 ve Steamu? Mlč Warezáku.
  • IWKYN
    Chci film!!!!! chci film!!!!!!
    • ... tak to neee, snad vsichni vime jak tohle vetsinou dopada!
    • MrSanta
      Film by mohl být fajn, já chci ale hlavně špičkovou hru, která se nebude muset stydět před prvním a jedinečným Deus Ex.
    • LTM3
      Nechci neinteraktivní film! Já chci hru! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit