Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přesně tak, taky z toho cítim BLADE RUNNERA, co se týká toho světa. Jinak enginem a graficky mi to připomíná MASS EFFECT 2, kde byla grafika hezká. Takže už jen čekám na hratelnost a kvalitně sepsanej scénář. Nikdy jsem si nepředobjednal tolik her jako na letošní rok :-)
  • Nezapomenu na tu radost kdyz sem zachranil bratra v DE 1. *4* .Jestli to bude aspon s polovicky ta dobry jako 1.dil tak to bude skvela hra a grafiku neresim, ale neprisla me spatna.

    ps:Deus ex a fallout 2 rulez!
  • NEEEEE, radši nez hru bych asi bral film, presne strizeny jako trailery a hlavne s tou hudbou co je v trailerech, PERFEKTNI a film by byl DOKONALEJ, takovy trosku modernejsi BLADE RUNNER :)) prosiiiim film :))
  • ... tak to neee, snad vsichni vime jak tohle vetsinou dopada!
  • asi jsem spepej-ale nikde tam nevidim psano,ze hra vyjde koncem roku. Vsechny predobjednaky na amazonu zatim jeste maji prvni kvartal. Nehazejme flintu do zita...
  • Tady je jeste jedno video, ktery jsem zatim nevidel.. to prvni
    http://gamefiltr.cz/clanky/detail/16_293-dva-nove-trailery-deus-ex-human-revolution-potesi--datum-vydani-uz-mene.html
  • ehm-koncem roku ?? ...
  • Prosím, nech to neni superhrdina so zabudovaným gulometom v ruke. More reality :/
  • Hups, to patřilo níž.
  • renesancí
  • No právě ... a já co mi tam tak nesedí :( . Cyberpunk musí mít asijské prvky ... chci katanu a kradmý pohyb !
  • trailer jsem ještě neviděl, ale že to nebude graficky špička bylo jasné už z prvních záběrů. To DX2 na svou dobu špička byl, hlavně fyzikou (i když dost nedopracovanou), reálnými stíny...byl jednou z prvních velkých her, co nabídla všechny vychytávky, které jsou dnes samozřejmostí. Vyšla před HL2 a Doom3, které samozřejmě šly ještě dál, ale technologie byla u DX2 výborná.

    DX1 na druhou stranu byla ve své době hra graficky zcela průměrná, jen si vzpomenu (a občas i vidím) ty fialové obrysy rozplizlé textury okolí a musím se smát. Na svou dobu to byla navíc extrémně HW náročná hra... quicksave trval snad minutu a quickload to samé. A přesto, byl je a bude DX nejlepší (PC) hrou (ne pro všechny, ale pro více lidí, než jiné hry- viz třeba anketa PC Gameru tuším). Takže....grafiku vem čert. Horší než průměrné to nebude, takže naprosto OK.
  • tak ted ses prozradil *1*
  • Tak srovnatelnou urcite nemaji,ale osobne me to zily netrha,hry nehraju kvuli grafice.Kdyz hra krom toho ,ze se dobre hraje i dobre vypada tak je to milej bonus.
    Me tenhle stav celkem vyhovuje,na konzoli nemusim resit vubec nic a na PC si vystacim v podstate na vsechno s mou obstarozni gf8800 *1* ,kterou uz mam nejakej ten patek
  • A přece jenom, jak bychom dopadli, kdyby byly hry jen o grafice. *3*
  • Od téhle hry očekávám všechno možné. Akci, adventuru, rpg, jen ne Deus Ex, poněvadž by hrozilo zklamání z toho, že to Deus Ex nebude a třeba tak zavrhnu vyvedený kousek(pro vysvětlenou: třeba F3, nebyl to Fallout, ale byla to výtečná hra). A když tam nakonec bude to, co bylo tak dobré na legendárním prvním dílu, tak to bude příjemný bonus.
  • MrSanta
    Film by mohl být fajn, já chci ale hlavně špičkovou hru, která se nebude muset stydět před prvním a jedinečným Deus Ex.
  • Grafiku vem čert, ale že hlavní hrdina, soudě podle hlasu, od útlého věku zapaloval jednu od druhé, to mě trochu štve ("seven foot tall man who has been smoking cigarettes since childhood"). Bleh, na to si budu zvykat těžce.
  • Spades
    bez uz s tim crysisem doprdele omg
    Podivej se na hry postavene na UE3 enginu (Gears of War, UT3, ME a ME2)
    Ty hry maji srovnatelne dobrou grafiku s crysis, a jsou oproti nemu prakticky nenarocne. A delat v tom enginu je o hodne lehci, nez vyvijet si svuj vlastni engine, takze doufam, ze to je jen na konzolich a ne na PC
  • Spades
    Half life je o 2 roky starsi a mel lepsi grafiku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit