Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LOL to su mi ale argumenty :) to ze ma model extremne malo polygonov a to ake shadery ci occlusion tam je mi postaci 720p :) a urcite ked niekto prezentuje svoju hru v trailery nastavi LOW detaily.

    moja poslednanadej je ze to je konzolovy gampelay (co asi aj je kedze tam neni AA)... ale myslim ze rozdiel medzi grafikou na PC a konzolami nebude. toto je slabunke aj na konzole.
  • smejki
    updaty, vole, updaty!
  • Podívej se jak vypadál HL2 při vydání a jak vypadá teď. To nejsou mody ale updaty přímo od Valve. Btw já pořádně nerozumět jazyk tvého kmene. Už mlč za těch pár komentů jsi si uhnal ostudu dost velkou.
  • a co třeba kvalita videa? full HD nahrávka to asi není, že? a jaký detaily jsou ve hře nastaveny? třeba je to medium nebo low. Víš kulový, napřed se předveď ty a pak piš, věty jako že HL2 má lepší grafiku....atd....
  • viem velmi dobre co znamena piss trtko :)
    a hl2 som pred tyzdnom prechadzal a nedaval som tam tie graficke mody.
    hl2 sam osebe vyzera lepsie ako toto.
  • Ty jsi ale kopa vola. Zaprvé zjisti si co znamená "piss", za fruhé jsi kus vola a za třetí HL dostává časté updaty grafiky. Mlč když nevíš.
  • Všem, co píší názory na grafiku bych zdělil, že jsou tak úžasní a měli by vytvořit svůj vlastní graf. engine a udělat nějakou hru. Ale teď vážně. Je spousta her, které nemají dobrou grafiku, ale svoji hratelností(nebo příběhem) se vyrovnají těm high grafickým hrám, co na nás některé společnosti chrlí. A bude-li hratelnost DE3 taková jak slibují, ne-li lepší, tak vás grafika bude mrzet, ale na hru budete vzpomínat v dobrém a řeknete si:,, Jo, fakt nejlepší hra tohoto roku." A sám za sebe můžu říct, že na DE3 se těším a grafika se mi taky líbí.
  • velke hovno. deus ex mal na svoju dobu velmi dobru grafiku. jednu z najlepsich.
  • ja som presiel prvy diel (niekolko krat)... no potom som videl ako dopadol druhy diel (ktory bol aj na konzoly) a preto sa tohto obavam.

    a grafika podarena neni :) a aby bola grafika pekna narocna byt teda nemusi. pozrite napriklad na dead space 2. nenarocna a pekna grafika. alebo posledny splinter cell. robili to na starom engine tomb ridera a vytrieskali z toho maximum. to su hry s peknou a nenarocnou grafikou... toto je kus hovna co sa grafickej stranky tyka a vsetci to viete po vzhliadnuti posledneho traileru :)
  • Az na to ze v dobe kdy vysel Deus ex byla grafika jedna z nejlepsich.
  • len tak mimochodom.. pozrite sa napriklad na niekolko rokov stary half-lige 2.
    to vyzera lepsie nez toto. toto je proste katastrofa. modely, shadery, ambient occlusion.
    priserne.

    dalsie minuska poprosim deticky :) sami dobre viete ze ta grafika vyzera zle. to ze bude hra zla som nepovedal. ale grafika je teda extremne zle...

    piss.
  • IWKYN
    Chci film!!!!! chci film!!!!!!
  • sahim: Kolik ti je? 10! *2* V Deus Ex nejde vubec o grafiku, ale o neco uplne jineho. Kdo hral prvni dil, tak vi o cem mluvim.
    PS: Ja si myslim ze se grafika velice povedla a proste se do te doby v ktere se hra odehrava hodi. A nemusi byt ani treba nejak extreme narocna a spousta lidi si to diky tomu plynule zahraje. *5*
  • Spades
    Prvni Deus Ex mel taky na svou dobu shitovni grafiku, tak se krot a klan se svemu augumentovanemu bohu!!!
  • skoda, ze hlavny hrdina vypada jak metrosexual ...
  • to neni pravda :) hry ako mafia 2 ci crysis som dohral. pekna grafika, radost sa kochat.
    call of duty, medal of honor.... to som ani len prejst nedokazal kedze to vypada jak kopa sraciek. a grafika = atmosfera.
  • Názory lidí jako jsi ty by se měli sbírat a posílat do vesmíru. Věř, že by to byla dokonalá kamufláž inteligentního života na zemi a jakákoliv invaze by byla vyloučena, protože bychom prostě jako hrozba navypadali -> "Já troll válečník, já hloupý ale mít kyj".
  • Taky sa me ten konec roku vubec nezda.
  • NonSuch
    pockat, pockat, pockat, nema to uz nahodou vyjit nekdy za mesic nebo tak? i na ofic strankach to je zacatkem roku 2011 a ne na konci roku...
  • Já jsem koukal a datum vydání je pro svět březen a u nás květen aspoň co jsem se dočetl tak nevim co je na tom pravdy že píšete konec roku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit