Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sice pises o DS2, ale ruku na srdce .. grafika NPCs je v porovnani so svetom okolo (povacsinou v tme) tak na urovni manic minera z pmd, ktori hopsaju a skakaju, ziadne facials az na videjka, alebo ked iSaac leze vymenit diskooblecek, cize z toho pohladu bod pre DX3, v kazdom pripade uvidime final na PC pri fullhd max detailoch.
    su mi veci, zrovnavat tmavu gamesu s takou kde je denne svetlo :) este ze si nevytiahol oblivion etc..
  • claymen
    Jediné co můžu říct k té grafice je, že ta krev je moc lesklá, jako ve všech hrách ostatně :D
  • Nemůžete přeci soudit grafiku podle videa zřejmě z konzole když to eště nemáte v pc nastavené se všemi možnými detaily.A pokud bude obsah jako u jedničky nebo snad eště lepší tak ta grafika bude asi to poslední co by mi kazilo zážitek ze hry. ZA 1 příběh 2 hratelnost 3 ovládání 4 hudba+dabing 5 atmosféra to podle mě určuje kvalitní hru.
    tak peace
  • Eh.. duty calls? (viz EA parodie, kdo by netušil) Se snad domluvili s EA. :)
  • NonSuch
    ta grafika je paradni, nemam s ni nejmensi problem... ale co je primo genialni, je ta art direction dxhr, zvlast ta inspirace rokokem nebo cim, to se holt poznaji francouzi...
  • LTM3
    Nechci neinteraktivní film! Já chci hru! *1*
  • Sahim ma pravdu s grafikou, ale o tu nastastie nejde v tejto hre :)
  • IWKYN
    Ježiš, dyby ta hra měla mít grafiku jako Crisis nebo nejnovější hry, který sou zaměřený na grafiku, tak by šel ten rozpočet do korpu a nezbyly by prachy na takový maličkosti, jako třeba příběh, vybavení, schopnosti atd, který jsou pro tuhle hru zásadní ...
  • Usoudilo dítě podle videa.
  • ved to je aj pre mna... vac sa tesim len na najnovsieho illiusina.

    ale cim novsie info tym viac sklamania. najprv pisali ze hackovanie tam ma vyzerat ako hra uplink. (kto nepoznate najdite si uplnik demo) to ma extremne potesilo. no potom som videl ako to tam bude vypadat a bol som sklamany. potom veci ako auto heal, tretia osoba atd...

    hra to bude dobra (dufam) ale bude mat svoje muchy... a kedze deusa 1 povazujem za jednu z naj hier vsetkych cias tak ma to sere.
  • a zas typicke kecy o crysese ked niekto napise ze nejaka hra ma napicu grafiku... "tak hraj crysis a bla bla" pozri na nove hry ako vypadaju. bulletstorm, brink, dead space 2. ako vyzera napriklad mass effect 1,2. aku peknu a nenarocnu grafiku ma povedzme conviction... no a potom sa pozri na tento trailer. konzole brzdia vyvoj no momentalne je to mne celkom jedno ked vidim ake pekne hry dokazu rozbehat. no toto je fakt katastrofa. aj facial animation je uplne zastarale. proste cele zle.
  • Ale stejne je pro ma Deus Ex jedna z nejocekavanejsich her tohoto roku *3*
  • Tak na tomhle se tada shodnem 100% *1*
  • co sa hernej stranky tyka najnovsi splinter cell je sracka co nema obdoby a co nema so splinter cellom nic spolocne. ja vsak pisem o grafike ktora tam je. dobry ambient occlusion, global illumination, celmi dobry bump. pozri sa ako vyzera ta hra a jak vyzera toto.
  • IWKYN
    Děti, než se tu zabijete, žádná hra neni jenom o grafice! Lidi nehrajou Dotu kůli čupr modelům, že ne? To sou jenom lidi, který si myslí, že Crisis je modla, protože to má usepr grafiku ....
  • Trailet v HD:
    http://www.gametrailers.com/video/adam-jensen-deus-ex/710128
  • sahim: O poslednim splinter cellovi radci prosim nemluv *1* nebo budu muset vytahnou sprosty slovnik. Fuj, Hnus,........ konzolovej port. A serii dead space sem nehral, ale podle videi graficky nenadchne ale ani neurazi.
  • A japato nemáme HL2 ve Steamu? Mlč Warezáku.
  • co trepete kraviny. ja som si teraz natocil hl z mojho stareho DVD a ziadne updaty som tam nedaval a kedze to nemam cez steam tak sa mi tam ani automaticky nestiahli ani nic podobne. tak netrepte kraviny :)
  • Mlč!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit