Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skoda, ze hlavny hrdina vypada jak metrosexual ...
  • NonSuch
    pockat, pockat, pockat, nema to uz nahodou vyjit nekdy za mesic nebo tak? i na ofic strankach to je zacatkem roku 2011 a ne na konci roku...
  • Já jsem koukal a datum vydání je pro svět březen a u nás květen aspoň co jsem se dočetl tak nevim co je na tom pravdy že píšete konec roku
    • Taky sa me ten konec roku vubec nezda.
  • Lukinsons
    paráda, ty jejich trailery...
  • ta grafika je strasne hnusna...
    proste ked som videl prvy trailer a k tomu dojmi z hrania a rozhovor s vyvojarmi na PC GAMER bol som nadseny. no ako cas ide a hra sa postupne vynoruje tak jedno sklamanie za druhym. najprv ked som videl prvy gameplay, potom dalsie rozhovory s vyvojarmi a dnes toto?
    to vyzera jak hra z PS2. miestami sa ta grafika podoba na posledneho hitmana co je uz dost stara hra.
    po prvom trailery som samozrejme necakal ze hra bude vyzerat ako to CG no ale ani som sa nebal ze to bude vypadat takto hnusne.

    nech sa snazia aby ta hra bola co najlepsia (coho sa obavam lebo uz teraz je vela veci ktore sa mi dost nepacia) lebo grafika to nezachrani. skor naopak. skoda.

    malo to byt PC only.
    • sahim: Kolik ti je? 10! *2* V Deus Ex nejde vubec o grafiku, ale o neco uplne jineho. Kdo hral prvni dil, tak vi o cem mluvim.
      PS: Ja si myslim ze se grafika velice povedla a proste se do te doby v ktere se hra odehrava hodi. A nemusi byt ani treba nejak extreme narocna a spousta lidi si to diky tomu plynule zahraje. *5*
      • ja som presiel prvy diel (niekolko krat)... no potom som videl ako dopadol druhy diel (ktory bol aj na konzoly) a preto sa tohto obavam.

        a grafika podarena neni :) a aby bola grafika pekna narocna byt teda nemusi. pozrite napriklad na dead space 2. nenarocna a pekna grafika. alebo posledny splinter cell. robili to na starom engine tomb ridera a vytrieskali z toho maximum. to su hry s peknou a nenarocnou grafikou... toto je kus hovna co sa grafickej stranky tyka a vsetci to viete po vzhliadnuti posledneho traileru :)
        • sahim: O poslednim splinter cellovi radci prosim nemluv *1* nebo budu muset vytahnou sprosty slovnik. Fuj, Hnus,........ konzolovej port. A serii dead space sem nehral, ale podle videi graficky nenadchne ale ani neurazi.
          • co sa hernej stranky tyka najnovsi splinter cell je sracka co nema obdoby a co nema so splinter cellom nic spolocne. ja vsak pisem o grafike ktora tam je. dobry ambient occlusion, global illumination, celmi dobry bump. pozri sa ako vyzera ta hra a jak vyzera toto.
            • ved to je aj pre mna... vac sa tesim len na najnovsieho illiusina.

              ale cim novsie info tym viac sklamania. najprv pisali ze hackovanie tam ma vyzerat ako hra uplink. (kto nepoznate najdite si uplnik demo) to ma extremne potesilo. no potom som videl ako to tam bude vypadat a bol som sklamany. potom veci ako auto heal, tretia osoba atd...

              hra to bude dobra (dufam) ale bude mat svoje muchy... a kedze deusa 1 povazujem za jednu z naj hier vsetkych cias tak ma to sere.
            • Ale stejne je pro ma Deus Ex jedna z nejocekavanejsich her tohoto roku *3*
            • Tak na tomhle se tada shodnem 100% *1*
    • Spades
      Prvni Deus Ex mel taky na svou dobu shitovni grafiku, tak se krot a klan se svemu augumentovanemu bohu!!!
      • velke hovno. deus ex mal na svoju dobu velmi dobru grafiku. jednu z najlepsich.
        • Spades
          Half life je o 2 roky starsi a mel lepsi grafiku
      • Az na to ze v dobe kdy vysel Deus ex byla grafika jedna z nejlepsich.
    • Názory lidí jako jsi ty by se měli sbírat a posílat do vesmíru. Věř, že by to byla dokonalá kamufláž inteligentního života na zemi a jakákoliv invaze by byla vyloučena, protože bychom prostě jako hrozba navypadali -> "Já troll válečník, já hloupý ale mít kyj".
    • Grafika strašně hnusná na začátku, grafika to nezachrání na konci... Ještě jednou a líp, prosím. *1*
      • Tým asi chcel básnik povedať že keď tá grafika je ( podla neho ) hnusná tak nemôže zachrániť prípadnú zlú hratelnosť ( čo je dosť pokryvená logika , pretože IMHO aj keby bola grafika extra-super-duber-hig-end tak to zlú hru nezachráni, ale prosím , jeho názor )
        • to neni pravda :) hry ako mafia 2 ci crysis som dohral. pekna grafika, radost sa kochat.
          call of duty, medal of honor.... to som ani len prejst nedokazal kedze to vypada jak kopa sraciek. a grafika = atmosfera.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit