Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechce sa mi čítať článok, tak sa vyjadrím len k nadpisu. Je trošku urážlivé označovať fanúšikov pôvodných R6 za nerdov a posledný R6 mi tiež nepríde ako úplný mainstream.
  • https://youtu.be/T7-iAAgFjeU?t=49
    *1* u toho jsem se bavil. Dokonalý zvuk smrti. *1*
  • To jsem zvědav, zda bude znova podobná hra a bude mít slušný rozpočet. Door Kicker je mrňavá hra.

    Ty akční hry které se z toho staly jsou jiné hry. Mělo to pěkné obaly i slušnou hudbu. AI byla nejvíce blbá co jsem kdy ve 3d hře z toho roku viděl. Zejména AI spolubojovníků. Sledovat jak čistí místnost vaše komando bylo jako sledovat komedii.

    Jeden otevřel, díval se do místnosti a jestliže tohle přežil, tak tam hodil granát na který se také díval. Poté oslepen vlezl do místnosti a nějak to dopadlo. Také tam bylo moc zbraní které neměli smysl. Kulomet například.
    *1*

    Tohle třeba bude námět pro Kickstarer projekt s podporou investora jako to mají jiné velké a pěkné hry. Aby to byla simulace, tak to chce prachy. Udělat nějaký pravý model munice a vest. Jo, to by bylo. Dnes tohle nikde není. Vždy to je prostřelí anebo neprostřelí. Dopady to má snížení zdraví anebo nic.
  • PreidaQ
    Absolutní nostalgie. První akční hra, kterou jsem kdy v životě hrál. To když mi ji někdy v roce 98-99 koupili rodiče. Paradoxem je, že mi snad rok trvalo, než jsem se vůbec dostal přes druhou misi, protože jsem nevěděl, jak dát civilistům pokyn k tomu mě následovat. Tím spíš větší překvapení bylo, když se přede mnou odemknul i celý zbytek hry. Také si pamatuji neskutečnou frustraci ze dvou přítomných stealth misí.

    Perlička na závěr je, když mě ve školní jídelně oslovil neznámý člověk s tím, že slyšel, že mám RS a chtěl ho půjčit. Nemohl jsem odmítnout, ale nakonec mi dalo hodně práce s tím, dostat z něj hru zpátky. Od té doby jsem se poučil a stal se obezřetnou lakomou sviní.

    PS: Ještě bych rád dodal, že i přes svůj nostalgický vztah ke starým RS Siege považuji za velice důstojné pokračování série, ačkoliv multiplayerově zaměřené.
    • Jack1947
      Hmm já takhle přišel o SWAT4 a DOOM3... pujčování her nedůvěryhodným osobám není nic moc...
      • Tak sis to vypálil znova. U pirátských verzí to zrovna moc nebolí *5*
  • Lukyz
    Díky za článek! R6 je bohužel pro mě mrtvá značka, po skvělém Rogue Spear a ucházejícímu Raven Shieldu už to nikdy nebylo úplně ono, což potkalo i Ghost Recon sérii.

    Intro RS si vybavuju dodnes. *14*
    • U ravenu byl zase Gospič.
  • Jack1947
    Evoluce, Devoluce, revoluce...
    • Veskoslav
      Víš, co znamená slovo devoluce? Asi ne, když ho používáš tady.
      • Jack1947
        Jo a je mi ta tvá retardace u zadku *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit