Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miserius
    S Maxem to ma spolecny jen studio...Tady nějakej chlápek zastavuje čas a pohybuje se v něm, vrací čas a zastavuje čas v už tak zastavenym času... WTF? To je Max Payne? To byla realisticka strilecka kde se jeho soustredeni prevedlo pro hrace do zpomalenyho casu, rozhodne čas nezastavoval a nepoletoval tam jako nejakej kouzelnik
  • Redakce už neví, co chce. Mám nápad - vytvořte "jen" něco REVOLUČNÍHO sami, vy pisálci!

    Hra vypadá naprosto luxusně a dělá dobré jméno Maxovi! Těším se!!!!
  • To mireni s gamepadem vzdy tyhle gameplay ukazky zabije. *1* Ne, ze bych mel neco proti konzolim, sam na nich hraju, ale v ukazkach to pak budi dojem, ze hlavni hrdina je po obrne.
    Jinak hra me zatim teda nejak extra nenadchla. Grafika je hezka, efekty hratek s casem taky, ale gameplay mi zatim prijde celkem fadni.
    Ale tak treba prekvapi.
  • Měli to spíš pojmenovat Max Matrix.

    Ale tak proč ne, střílečky Remedy umí. Po zklamání s Alan Wakem si rád opět zastřílím.

    Vlastně mě ani nepřekvapuje, že jen to jen střílejda. Stejně velkohubý prohlášení mělo Remedy svýho času o Alanu Wakovi. Prej revoluční způsob boje, otevřený svět, plné využití čtyřjádrových procesorů... a prdlajs. Nakonec z toho byla jen příběhová lineární střílečka zombíků s neuvěřitelně žravou baterkou. :D
  • C-BEAM
    zotrvačnosť i nádej že tieto herné menčestráky raz vyjdú z módy.
  • Na niečo si sa tešil a ono to nevyšlo? Povedz mi viac o tom aký máš hrozný život....
  • No není to žádný zázrak. Vypadá to, že ovládání času udělá z hráče nepřemožitelného boha a minimálně granáty nejsou žádnou hrozbou. Místo všech možných kreativních řešení se triky s časem omezují na stun a sprint, i když to pořád působí líp než souboje v Alan Wake.
  • Odjebaj sa ot teho kkt drevený *1*
  • Mato1987
    Tak potom čo tu robíš priateľu?
  • C-BEAM
    no nič asi som zo súčasných hier naozaj vyrástol... koľajnicové cover-shoot teátro miliónov scriptov a filmečkov mi už nič nehovorí.
  • Yes zábava z QB šla na exkurzi do Microsoftu *3*
  • deridon
    já si hlavně užil tu serialovost, příběh a postavy byly prostě super a když jsem poprvé viděl, jak se blíží temnota a ty stíny mraků se začaly zrychlovat a obraz rozmazávat.. no atmosféra se dala krájet :)
  • Podle mě hodně nevhodně zvolená ukázka, ani sem to nedokoukal, takže pak se možná něco změnilo, ale celá akce od asi 2:30 mi přišla strašně nudná. Vykouknout, zmrazit nehodného, 20x minout, teleport za druhou bednu a opakuj postup. Od takovéto ukázky čekám nějakou dynamiku, ale tady mi přišlo že během 20 sekund ukázal všechno co jakožemax umí a pak jen poskakoval od jedné bedny ke druhé v naprosto obyčejném prostředí (přístav opravdu není ve střílěčkách nezvyklým jevem, červený barel nemůže cyhbět), které je ale bez debat krásně udělané. Možná, že později předvedli něco hodně zajímaveho a já su teďka za mantáka, ale když mě první gameplay začne po 3 minutách nudit, udělali podle mě něco špatne. A taky možná mohl hrát někdo jiný než tohle nemehlo, takhle to vypadá, že se někdo válel tlamou po ovladači a ne že hrál hru. Ale tak Remedy ještě nezklamalo a věřím že hra samotná nakonec bude výborná.
  • Takze Parada uvidime vyzera to byt na konkurenta maxpayne napad zaujimave aj to ticho v tom STOP CASE, Ale gameplay OTRASNY hnusny skurv*ny z KONZOLY, Postoj hlavneho Hrdinu Zdegenerovany vyzera ako nejaka zhrbena opica a fetak. nesympaticka postava a Acting tych ludi vo vysielacke LACNY ! No tesim sa uvidime...Fight na konci specificky super
  • Lol Brain dead wlaking *1*
  • Přesně !! Mám potřebu po microsoftu házet exkrementy *16*
  • Pecka ostani platformy muzou jako jenom zavidet. Remedy jedou bomby. Jako dycky.
  • wenceslaus
    Na mě to zatím udělalo dobrej dojem. Nevypadá to sice až tak moc originálně... hm, ale co pak říct o Assassins Creed, Call of Duty, Battlefield...
  • Paul_cz
    Mám rád Remedy, Max je klasika a Alan byl na PC taky supr, ale tohle vypadá fakt nudně. Po třech minutách jsem měl nutkání to vypnout. A grafika snad ještě slabší než u AW PC, naprosto mdlá.
    Ale aspoň nemusí mrzet Xbouní exkluzivita, tohle ať si tam klidně nechaj. Jen je škoda že na tom Remedy ztrácí čas a plýtvá talent.
  • Koukám na hlavní obrázek a říkam si: "Ty vole, Max Payne 4?!" :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit