Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No vypadá to ještě nudněji, než v trailerech :DD u tohodle si hate nemůžu odpustit *4*
  • maros.goc
    :) nechcel som sa Vás samozrejme dotknúť, ani si uťahovať :) ja vlastne zdieľam rovnaké pocity ako vy, tiež som čakal niečo viac ako len obyčajnú TPS ....
  • mondzi
    Vyzera to ako dalsia hra od Remedy.
  • ales.smutny
    Pán Aleš není znechucený, má Remedy a jejich hry rád :) Ale prostě po vše tom mluvení o časoprostorových trhlinách, revolučním gameplayi apod čekal něco jiného, než střílečku s krytím :)
  • Jack1947
    Jede to na podobným enginu?
  • maros.goc
    nejako som to nepochopil..o čo tam vlastne šlo :) osobne som tiež očakával niečo iné, niečo adventúrnejšie s príchuťou cyberpunku, než prostoduchú strieľačku ala Max Payne :) narozdiel od pána Aleša ma to ale neznechutilo :) ale aby som z toho bol na větvy to nie
  • Co ty textury panebože? To je jenom lenost vývojářů. Textury nežerou žádny výkon, tak na mě nechoďte s malým výkonem. Ty textury jsou stejně humusné jako u Alana a to je jinak Alan graficky nádherná věc...
  • N0isy
    Hra vypadá pěkně, ale tohle si pod pojmem next-gen opravdu nepředstavuji a abych u toho slintal, to také není.
  • mne sa to paci. normalna casual hra, ktora ma predat co najviac. neviem co akoze autor cakal... asi Braid 2
  • kennyB
    Čistokrevná střílečka bez hrátek s časem by asi byla lepší, takhle je "hrdina" skoro nesmrtelnej, sakra *7*
  • Vegen
    Pár nesmyslů už v ukázce rozbíjí hubu i selskýmu rozumu :D
  • To hraje dite nebo dospely, ktery se snazi deti nalakat ?
  • Preed
    No neviem co pan Smutny cakal,ale vzhladom na to,ze je to exkluzivitka tak to ziadny underground nebude aby sa to predavalo,okrem toho,vsak Remedy robili vzdy hry ako toto,tak v com je problem? :) mne to z toho prislo ako celkom zabavna TPSka,resp. ten combat,oni riskovat velmi nebudu,ale hrat to nebudem kedze mam ps4.
  • Mato1987
    1. v tom pevne verím, len dúfam, že to bude skorej ako to bolo s alan wake-om
    2. engine je úplne nový, v jednom interview to sám Sam Lake potvrdil
    3. čo ti na tom príde zvláštne?
    4. Remedy už nevlastní práva na Max Payne značku
    5. určite áno, väčšina herných ukážok z press konferencií sú vo finálnej hre niekedy úplne zmenené
  • Miserius
    Vystřel - zastav čas - přemísti se - vystřel ... opakuj po dobu 8 hodin... Konec hry


    Ale graficky se mi to líbí
  • Krescz
    na me to udelalo docela dojem, ale to i Watchdogs pred lety a jak to dopadlo...necham se prekvapit *4*
  • Ja som AW akurat teraz dohral a dobre to bolo! Aj AN malo nieco do seba.
  • 1. Tohle vyjde i na PC, stejně jako Alan Wake.
    2. Engine (samozřejmě vylepšený) vypadá jako Alan Wake, vč. detailů jako lození po žebříku a v neposlední řadě kamera nalevo nebo napravo místo uprostřed, stejně jako AW.
    3. Je schovaný, střílí po něm a kulky nadzvedávají dřevěná prkna... ehm ?
    4. Proč se to nejmenuje Max Payne 4 ?
    5. Umí říct i něco jiného než "Vidí ho někdo?" ?

    Nicméně vypadá to, že by to mohla být zajímavá a dobrá hra, docela se těším.
  • Bože vývojáři, vraťte se v hrách do FPS pohledu a dejte to na PC s k+m. Tohle běhání z krytu do krytu už mě vážně unavuje, hra ztrácí tempo a je to pořád to samé. Zlatej Brutal Doom.
  • Mato1987
    že? aj mne to silne evokuje max payna :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit