Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ..! ty nevíš nic
  • S HD se nemá smysl bavit, jemu by stačilo "F2P" člověče nezlob se, který by si vyrobil z chleba. Mechanika hry je přece prověřená, on nic komplexního nepotřebuje. A když bude chtít, může si vyrobit třeba 100kmx100km herní plochu, na který se bude předhánět se stovkama jeho kamarádů,vždyť to je hlavní metr kvality a zábavy, kterou hra poskytuje. A třeba může koupit i další chleba a vyrobit vzhledově jinýho panďuláka, ale funkče absolutně identickýho...
  • To: HD
    Napsal casual hráč *15* .
  • Takže obyčajný hráč ktorý si to zapne len po večeroch má proste smolu?
  • Kdyz hrajes ruskou vetev tak jasne hra je urcite zabava kdyz anihilujes vsechno v odsahu.

    A btw ten tvuj bajnej simulator hraje tak 1% hracu. 99% hraje arkadovej mod na kterej gajin z vysoka kasle a tak to i vypada. Nehratelna hovadina. A tyhle kecy v kazdem clanku od hry wargamingu jak je gajin supr lepsi, zaplaceny brigadnici nic vic.
  • možná kdyby si hrál ve WT clanové války, tak by si věděl že nejpoužívanější jsou americké a německé jednotky
  • Tak jsi tu vyhodu kup taky, kdyz myslis, ze bez ni nedokazes nic uhrat. Je smesny, kdyz jsi myslis, ze o 20s rychlejsi dobiti oprav z tebe udela automaticky skillera. Pripad uzavren.
  • Tilwaen
    Automatické vyhýbání se ostrovům jde vypnout (Settings → Collision Avoidance System → Off). S tímto bazmekem zapnutým se nedá hrát, aniž by Ti ruply nervy.
  • Tilwaen
    To jo. Byla by z toho určitě hodně zábavná hra :-)
  • To myslis tu tabulkovou lasershow hru? Co je na tom tak HC?
    Mozna akorat to, ze se nekdy sejde x tisic hracu a porada se neprehledna lasershow, neboli slideshow kde nikdo nevi, ktera bije a na konci nekdo zustane a nekdo prijde o lode.
  • Ty reklamy na tebe skacou proto, ze tu hru porad vyhledavas ve vyhledavacich a YT.
  • Magister_Peditum
    O skillu to je, když náhodou nejsou ve hře sovětská letadla nebo tanky.
  • Otřesné preview...Autor neřekl o hře prakticky nic. Evidentně odehrál hodinku, dvě, z menu zjistil, že jsou "jen" dvě větve, takže je obsahu málo a aby se neřeklo, přihodil ještě pindy o grafice.
  • Grafická stránka hry mi přijde naprosto v pořádku. Bitvy trvající půl hodiny? Autor hrál asi jinou hru, nebo jsem promeškal příležitost hrát bitvy delší jak 15 minut. Od toho mám v přístavu víc lodí, stačí točit max. 3. Chyby jsou ve vyváženosti některých lodí (což u bety není divu), v automatickém vyhýbání ostrovů a nepřesné plavbě po waipointech. Hodně zatím chybí týmové hraní (mimo divizí), a propojení klanů s WoT.
  • Pokud ti přijdou nehratelné, bude zjevně problém někde mezi monitorem a židlí. Ona třeba letadla v simulator modu nejsou zrovna jednoduchá a je to hodně o skillu, ne každý na to holt má *13* T6F
  • A nehratelne maskarady od Gajinu je opravdova alternativa pro znalce. Nenech se vysmat.
  • Vojta_Ilavsky
    Na mě teda nevyskočila reklama na YT už pěkných pár let, ani na mobilu.
    Ale souhlasím, cpou to všude jak kdyby to byl Travian.
  • smejki
    odkdy jsou tyhle aspekty v opozici?
  • Ty toho o f2p trhu moc nevíš, co? Víc než 2,5% placítích hráčů má totiž skoro každá f2p. Pro udržení vývoje je nicméně to číslo potřeba vyšší.
  • Shenkster
    Vím o té hře jen minimum a už mě štve...kdykoliv si chci na mobilu na YT pustit nějaké video, vyskočí na mě nepřeskočitelná reklama na WoWarships. Jestli tohle má nalákat lidi ke hraní, tak mě to příjde spíš jako otravování (nucení).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit