Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kolik hracu hraje RB? Ted jsi vem kdyby meli ve WT jenom RB a SB. Tak zkrachujou protoze ti co hrajou arkady prejdou k WoT nebo k AW. Tohle si zadny developer F2P hry neveme na triko.
    Asi jsi jenom WG hater, ktery nechape politiku WG, ktera jim prinasi uspech.
    Na ktere stavi taky Obsidian s AW. Proc nedela Obsidian simulator ale jenom arkadu po vzoru WG?
    Asi vi proc.
    Stejne tak bys postupoval ty kdybys vlastnil firmu. Nebudes investovat cas a penize do neceho o co nebude zajem nebo minimalni.

    Vojto: houpani ti ve WOT nezhorsuje zamereni ale je to otravni. Rikam, ze pokud chteji mit 10m vlny ve hre a pak zamerovat s kymacejicim se zamerovacem v 10m vlnach tak preju prijemnou zabavu, nebo spis bliti.
  • Kr.Pa
    Nebo lodě nebudou vůbec, nejde to udělat moc realisticky.
  • A proto vsichni treba ve Warthunderu hrajou arkady. Oh wait! Vzdycky je nekdo kdo chce mit trochu realismu a s*re ti na XP grind.

    Btw presne proto jsou tyhle hry odpad. Vsechno navic je zbytecna prace. Vymyslet odlisnosti mezi tankama / classama je zbytecna prace. Naperem to vsechno stejny. Udelame jenom dalsi a dalsi tiery kde bude vic hp a dmg. Vsechny mapy udelame taky stejny. Kazdou cestou pujde dojet kamkoliv. Skvela mapa. Hloupy hrac chce jenom rychle skocit do bitvy, namlatit co nejvic dmg xp a penez a jit dalsi. Protoze ve hre vlastne nic jinyho neni... *3*
  • Vojta_Ilavsky
    Já to mám zaplý od začátku. Nějak jsem si nevšim že bych netrefoval. Aspoň nějaká výzva, i když na úkor výsledku.
  • Zbytecna prace. Kazdy by to vypinal jako ve WoT houpani po vystrelu.
    Nebo po prvni hre prestal hrat protoze by mu bylo blbe z houpani zamerovace, navic by nic netrefil a vydelal malo XP a kreditu.
    Vyslo by to pro WG na stejno, zbytecna prace.
  • Zayl
    Tak pokud chcete zabít dvě, tři odpoledne tak to není špatné. Mě bohužel rozmazlil model poškození a balistika z WarThunderu a tak mě ty HP bary zrovna moc neberou. Taky toho contentu zas tolik není, jak bylo zmíněno, ale tak je to beta. Myslím, že wargaming má šanci vytvořit solidně úspěšnou hru, hlavně teda proto, že tímhle tempem budou lodě ve WarThunderu tak za pět let.
  • : ))
  • alebo by to stacilo zapracovat ako mod ktory by to len rozsiril a kto chce hrat s vlnami a burkami tak si tiez pride na svoje...proste dat hracom tu volbu :)
  • Co? Nechápeš jednoduchý pojem?
  • Poznámka: nejedná se o slang Wargamingu, ale o klasifikační symbol pro trup lodě používaný v americkém námořnictvu.
  • Torpedoborce
  • WT je taky dobra hra. Jsou tam taky problemy ale je to jinaci jako WoT a je to jen dobre.
    Hlavne RB.
  • Vojta_Ilavsky
    Kdo nebo co jsou DD? Ve Wargaming slangu se neorientuju.
  • Davat snizenou viditelnost pri spatnym pocasi je naprosta blbost.
    Pomohlo by to akorat DD, ktere by rvaly radosti. Pak by vsechny ostatni lodi trceli nekde v rohu. Hratelnost ostatnich lodi = frustrace.
    Nez neco navrhnete musite u takovych veci taky myslet. Uz ted kdyz nahodi kourovku tak je nevidis na 3km. Proxy spott je 2,4km
    Stejne tak autor recenze nechape, proc nemuze se znicenou lodi hned do dasli bitvy. Lidi v bitve se taky musi snazit a ne jen najet mezi nepratele a umrit. Rychlost vyzkumu (zisk XP) bude mit stejnou jako ten co je v bitve celou dobu a snazi se.
  • A vidíš, já hraju WarThunder už přes 2 roky a nikdy jsem jim nezaplatil ani korunu. A ano hraješ "neustále to samé" ale stejně jako Battlefield nebo jiné akční online hra je vlastně bitva pokaždé jiné. Může se stát že se naháníte 15 minut po mapě a taky může být během 5 minut vymalováno. Dokonce bych i tvrdil, že tahle hra je zatím ze všech her od wargamingu nejvyrovnanější a nejzajímavější. Každá loď má nějakou roli a i nízké tiery si můžou zahrát proti vysokým tierům anižby byli potravou pro děla.
  • Vojta_Ilavsky
    Tak zrovna to počasí by mohl být osvěžující herní prvek. Snížená viditelnost, obtížnější kormidlování atd.
    EDIT: A troufám si tvrdit že to spolu s lepším jízdním modelem a pokročilejší fyzikou chybí WT. Správně dávkovaný realismus, tak aby to bylo pořád zábavný.
  • hra ma velmi chytila a je to konecne nieco ine a originalne... a celkom rychlo sa leveluje na vyssie Tiers
  • Mluvit o nudne a prazdne hratelnosti u hry, ktera je zalozena na opakovani toho samyho grindu porad dokola a umele zpomalovana proto, aby donutila lidi zaplatit mi prijde trochu zvlastni. *15*
  • Hyperbolu ... to je vůl, kaviárové tousty
  • Graficky pokulhava, lol. Co by jste tam chtely mit?
    Hraje se to uplne paradne. PC, stary krap a mam vsechno na max ve FHD.
    Nechapu proc kazdy chce 10m vlny, bourky, dest, mlhu, noc ve hre. Pak z 20 strel trefi jednou a bude pekne frustrovan. Hra ma byt zabavni a ne se pri tom nervovat s ovladanim lode a mirenim v 10m vlnach. Uvedomuje si nekdo, ze kdyby se ta lod houpala pri mireni, tak mame vsichni morskou nemoc a nikdo to nebude hrat.
    Veze jdou znicit a pak uz nejdou ani opravit.
    http://i57.tinypic.com/zxsodz.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit