Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    Kdyby to nebylo proti pravidlům tak napíšu že si de*il.....

    Trole ... to nerní na tebe ale na toho tydýta nad tebou.
  • walltar
    Ne taureni odjeli do Tyrie a rozdali si to se lvím králem .... *1*
  • WoW a warcraft jako takový je po vizuální a příběhové stránce hra pro děti v tom má pravdu. Blizzard sice pořád tvrdí jak temné a děsivé mají univerzum ale proboha vždyť to je k smíchu neříkám že všechna fantasy musí být notně plná násilí a zabíjení ale ať z toho blizzard nedělá něco co to není.
    PS: kdo nevěří před pár měsící bylo na jednom konkurenčním nejmenovaném vebu (ano mám na mysli eurogamer) tvrzení nějakého týpka z blizzardu kde právě o snaze zachovat temnou atmosféru světa warcraftu hovořil. No tři minuty jsem se válel pod stolem než mě smích přešel.
  • EuroSamurai
    A co Taureni ty už nejsou ťu ťu ňu ňu?
  • A ne jediny.. GW2 > WoW a D3 *16*
  • Raději zůstanu u kvalitní vykopávky, než abych se zabýval pochybným pozlátkem zkonstruovaným pro dnešní americké teen "hardkoráře".
  • walltar
    Popíral sem to snad někdy?

    Ti aspoň udělali pořádné MMO a né single s paskvilní nutností být pořád připojený.
  • To jseš no. Arenanetu.
  • No CoD je taky úspěšné, Justin Beaber taky může působit úspěšně ale to nic nevypovídá o kvalitě. Ty blizárdí patvari jdou mimo mě a některé jejich zajímavé hry jsou zabity otřesnými omalovánkymi
  • walltar
    Musíš napsat: "It's not a bug, it's a feature" *1*

    Ale je pravda není to DRM je to otravná ochrana proti dupování itemnů .... já bych teda radši hrál singl a měl zablokovaný ten jejich shop.
  • Ty žiješ v minulosti. Oprosti se od vykopávky jako Diablo 2. Diablo 3 jede!
  • walltar
    Fa ... Fa ... Fa ... FANBOY!
  • A to je DRM? To je pouze featura hry.
  • V tom pripade se s nami ostatnimi podel, jak hrat singl bez neustaleho pripojeni na net *2*
  • Rozhodně bych jedinou jejich hru nenazval jako "perfektní", to je hodně odvážné tvrzení... V každém případě i oproti Diablu 2 se jedná pouze wowkoidní komerční derivát něčeho, co by se dalo nazvat nástupcem v sérii.
  • Barevní poníci zažívají různá dobrodružství v magické zemi. Je to teďka pecka mezi muži nad 20 let.
  • Už jsem asi hodně starej, když neznám nejnovější módu mladejch :-/, ale o tom little pony slyším poprvé
  • Ty taky pořád blekotáš jako jsou zlí a búbúbúbúbú.

    Ale že dělají perfektní hry si neuvědomuješ. Jo, Diablo 3 má v singleplayeru input lag, takže působí trochu zpomaleně a neresponzivně, ale to nic nemění na tom, že je to perfektní hra. Nemůžu se dočkat, až budeme s kamoši dělat Inferno závody s HC postavami. Kdo doběhne za víc mobů vyhrává.
  • Od čeho je taky ten článek vydán v rámci programu "Game Fanatics", že... *4*
  • A taky aby potěšili početné fanoušky My Little Pony. To je od nich velmi chvályhodné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší