Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z hodně her podle screenu nepoznáš, jaká ta hra opravdu je. Zato u WoW ti to ve hře opravdu dojde, vždyť je to tak debilní jak na tom obrázku *15*
  • Tak určitě nestavím WoW před ostatní MMO.Ano dá se říct,že napůl bych ho pořád hrál ale to spíše z nostalgie,že jsem ho hrál nějakých pár let a znám tam lidi, něco dokázal atd atd... ale jinak zkoušel jsem Warhammer,Rift,Age of Conan ale prostě žádná mě nechytla.Bylo to nejspíš kvůli tomu,že WoW vlastně pokračuje v příběhu Warcraft, který mě hrozně bavil a zajímal.Což vlastně ostatní hry jsem buď žádnou knihu nečetl nebo nehrál předešlé tituly (pokud nějaké byli). Jinak s Diablem to chápu, ale nejsem několika letý hráč Diabla 1 ani 2.Oboje jsem hrál a jednou prošel a Diablo 3 mě baví zatím.Ale nebráním se zahrát Torchlight například nebo osobně mě hrozně bavil Titan Quest to byla opravdu parádní hra na desítky hodin. Bohužel Blizzard umí do těch her dát něco co ať už fanouška nebo jen obyčejného hráče přitáhne což se mi u moc her nestává,až opět na pár titulů. Tím pádem si myslím,že Titan bude nejspíš další Blizzardí megahit (ať už se to 5ti milionům lidí líbit nebude). Určitě ale nezatracuju ostatní hry (podobné WoW,Diablu,SC) předtím než si je zahraju.Zase takový odborník nejsem :D těch už tady je dost na forech :D
  • Alex81
    WoW jsem hrál něco přes rok a hodně si to užíval. Bylo to moje první MMO. Od prvního naprostého tápání až po znalost celého světa a užívání si RAIDů s dobrou partou. Bohužel pak ohlásili datadisk a já nemám rád ty asijské motivy (V žádne hře).
  • ano, to zalezi jak to beres, ja blizzard nemam rad právě kvůli těm jeho vykrádačkám, to ani není to nejhorší, horší je, že blizz fanboys si mysli, že wow je alfa a omega všeho a rovnou ostatní hry odsuzují, tím pádem jsou skoro předem určeny k "záhubě" (f2p). Neříkám, že blizz nedělá dobré, chytlavé hry, to ale neznamená, že ani ostatní hry nejsou dobré, ve stínu Blizz fanousku tak ale vypadaji. Je to podobné jako u Diabla, taky bylo vydáno par podobných her "diablovek", které určitě měli potenciál a nebyly vubec špatné, ale pak vyjde Diablo a dělá kolem sebe takové halo, ostatni se muzou jit zahrabat :) To je muj nazor, nikomu ho nenutim :P Blizzardu se pred mnoha lety podarily udělat průlomové hry a nejak jim to porad zustalo :)
  • Tak nejsem nějaký fanboy Blizzardu.Ale pokud si vezmeš většina jejich her jsou úspěch...ať už to bereš jen z pohledu názvu titulů nebo kvality či z důvodu kolik peněz z každé hry kolik mají dokážou vytáhnout.Takže určitě i další hra od Blizzardu přitáhne velkou pozornost.Tak jsem to myslel.Ikdyž to klidně může být další vykrádačka z jiných MMO.Nemyslím,že to bude propadák jako u jiných vývojářských studií jakéhokoliv žánru.
  • Tak Wow rozhodne neni pro kazdeho, hraju uz nejakou delsi dobu EVE a hlavne Lotro, a protoze tyhle hry uz mam celkem zazity, chtel jsem vyzkouset neco noveho. Uvazoval jsem o Riftu, ale protoze wow ma ten free trial (coz myslim rift ne?) tak jsem to nainstaloval. A opravdu nechapu co na te hre je tak chytlaveho a uzasneho. Vadila mi grafika, ktera je sice hodne barevna, ale hrozne jednoducha - nedetailni a diky tomu pusobi sterilne. Opravdu jsem se v krajine plne zasnezenych stromu citil spis jako v nejakem editoru, kam jeste nebyly umisteny vsechny textury... cert vem grafiku ta je stejne nepodstatna...Questy, tak to je aspon v pocatecnich fazich hole nestesti...napr. lotro to aspon bali do nejake omacky, ktera se vztahuje ke kniham, ale kdyz mi tady zadali prvni questy, prines 6 vlcich tlapicek, zabij deset spionu (co se motaj tady vedle v lese) apod. tak jsem si rikal proc bych mel tohle martyrium podstupovat. Ale co mi vadilo upne nejvic, kdyz jsem dorazil do vetshio mesta a videl ty 85. Tesil jsem se jaky budou mit zbroje a vybavu a vidim fialovy bubliny misto zbroje, postavy sedi na pstrosech, gryfech nebo co to je a kolem nich se motaji chodici slunecnice (vazne ? to neznaji ani v ponikove). Ja se proste tezko identifikuju s postavou ktera ma pulmetrovy oboci, a i ten nejlidstejsi vzhled je jeko krizeny s vlkem a to nemluvim o silenostech se sviticima cervenyma (nebo zlutyma?) ocima. Nejsem zadny hater, ty screeny s asii a pandama se mi libily, dokonce natolik, ze jsem chtel tu hru zkusit (navic ted se battlechest prodava za par supu)...opravdu by me zajimalo co na te hre je tak chytlave a zabavne (ovsem priznavam ji, ze je mnohem barevnejsi nez treba lotro nebo EVE:)) sam bych si tipoval, ze je to spis nostalgie a zvyk co u toho hrace drzi...
  • wow mi nic nerika nikdy sem ho nehral a ani nebudu. Ale nemuzu si pomoct a nezasmat se, kdyz ctu vazny clanky o pandach jezdicich na zelvach atp...
  • Kronoss1
    Po minulém víkendu bez World of Wacraft jsem si myslel, že se pravidelná reklama na též hru na čas neobjeví a hle je tu další. Hráči WoW budou jezdit na pandách .. promiňte želvách, vskutku hodnotná informace, bez které by asi člověk neusnul.
    Zajímalo by mě, kam se s datadiskem podíváme příště. Třeba prozkoumáme Mezopotámii či antické Řecko nebo Řím, anebo se budeme držet asijské tématiky a do hry hodíme svět Naruta a 5 ninja vesnic a celé to uzavřeme Velkou válkou mezi ninji, kde se Madara (promiňte Padara - nesmí se to přeci jmenovat stejně, takže ne svět Naruta, ale Paruta) snaží provést svůj Tsuki no Me plán (neumím japonsky, a tak si nedokážu představit, jak bude název změněn), ale nebylo by to cool?
    Teď mě napadlo, že dneska jsou populární knížky ze série Píseň Ledu a Ohně a seriál Games of Thrones, tak by Blizzard mohl zakomponovat i tento svět do WoW.
    Uvidíme, necháme se překvapit.
  • východní kutlura je zajímavá, to ale neznamená, že se hodí ke všemu
  • to vis, Blizzard je v tomto lepsi nez kdejaky korejci, ti aspon kozy nedelaj uplne vsemu :D
  • me udivuje jak každej druhej čeká na "Titana" jenom kvuli tomu, ze to dela Blizzard:D, ikdyz se otom jeste absolutne nic nevi :D, ale fanboys Blizzardi vi ze to bude supermeganarez pecka
  • Taky nevim co proti Pandám každej má.Neříkám,že je to to nejlepší co mohl Blizzard vybrat.Ale už to tak je.Já kdybych ještě WoW hrál,tak za Pandu hrát asi nebudu, ale Asijská kultura se mi líbí,takže mi to ani tak nevadí.A škoda,že už nehraju, protože bych rád viděl jak to Blizzard zvládne.Když se to lidem nelíbí jasný řekněte svůj názor ale stejně nezměníte to,že to bude hrát cca 10milionů lidí.Hold si WoW dokáže udržet fanoušky/hráče a jestli jste to ještě nespozorovali,tak je WoW nejhranější tudíš nejlepší MMO.Pořád neřikejte,že je to takový nebo makový,protože kdyby to tak nebylo,tak už je to dávno Free to play.Kdyby byl Age of Conan nebo Aion či jiný hry tak úžasně strhující, tak by nebyla ani jedna z těch her Free to play. Už WoW nehraju, ale vim,že když si ho zase zaplatim, tak u toho tak 1-2 měsíce strávim jen abych prošel nové dungeony a Raidy.To mě na WoW vždy bavilo a bavit jistě bude.A bohužel tohle mi zatim žádné jiné MMO zatím nenabídlo a to jsem zkusil dost MMOček.Snad bude Guild Wars 2 dobrý a udrží mě pár měsíců.Jinak si počkám na Titan kterej Blizzard připravuje a možná i koupim MoP než vyjde Titan
  • Nu, a když přišlo Wotlk, tak jsem přestal i já... já bych bral WoW tak jak bylo, hezky do 60lvl, hezky jak to bylo, nádherná hra. Jak jak přišel Cataclysm, končil jsem, hrál jsem to u bratrance a už mi to celkem nic neříká, prostě jsem se té hry takříkajíc přejedl. A že tam dali pandy? Supr, byly v W3, ale... Howgh.
  • Mám rád východní kulturu - sám cvičím karate-do a pěstuji bonsaje a tak tahle tématika je pro m jako stvořená:-)
  • Odrůst teenagerskému věku a zároveň se těšit na pandy... To je prosím trošku protimluv, ni?
  • Tak pro hráče, kteří se WoW lore zabývají je tohle těžko překvapivé, že? A co je na tom dětinského? Já už i teenagerskému věku dávno odrostl a na MoP se moc těším:-)
  • Panda na želvě?Nevím jestli se mám smát,nebo brečet...
  • World of Smurfcraft: Wrath of the Glitch King!
  • Ja chci Zelvy ninja!!! hmm dalsi DLC? :D
  • Kdyz ono nejde o to,ze chteji vydelavat.To prece kazda spolecnost.Jde ale o to,jakym zpusobem to delaji a jak se stavi ke svym zakaznikum,jak moc si jich vazi atd.
    A at se na to divam z jakehokoliv uhlu,tak pristup blizz k hracum se mi nelibi a je dost podobny Activisionu a jeho praktikam s CoD.
    Cimpak to asi bude?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit