Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když už západní tématika, tak by bylo spíše lepší něco jako dračí bojivníci...znělo by to sice blbě (to pandy taky :-D), ale s lore warcraftu by to bylo na pi*u ;)
    • PreidaQ
      Pandy, dračí bojovníci... západní tematika? Nepletou se ti čoveče tak trochu světové strany?
  • Myslím, Blizz by měl jít do karantény - nechtěl bych vidět to jak nakazí těmahle sr*kama třeba Valve. To bysme se pak dočkali Pand-Lifu 3 v čele s postavou jako např. Pandon Freeman
    • Nebo by náhodou mohli začít dělat F2P sr*čky plné zelených, červených a modrých čepiček že?
      Zajímalo co by Valve dělalo kdyby neměli toho tlusťocha který ze sebe sype jeden podlézavý kec za sebou, a co se týče Half-life 3 nebo Pand-Lifu 3 myslím že bys byl rád za oboje, bohužel to ale vypadá že ještě dlouho nebude ani jedno. V poslední době asi dočkáš jen dvou kopírek starších her.
      *15*
    • Pravda, Diablo 3 názorným způsobem nastiňuje budoucí směřování této korporace pod vlivem zlého Activisionu...
      • Ty taky pořád blekotáš jako jsou zlí a búbúbúbúbú.

        Ale že dělají perfektní hry si neuvědomuješ. Jo, Diablo 3 má v singleplayeru input lag, takže působí trochu zpomaleně a neresponzivně, ale to nic nemění na tom, že je to perfektní hra. Nemůžu se dočkat, až budeme s kamoši dělat Inferno závody s HC postavami. Kdo doběhne za víc mobů vyhrává.
        • Rozhodně bych jedinou jejich hru nenazval jako "perfektní", to je hodně odvážné tvrzení... V každém případě i oproti Diablu 2 se jedná pouze wowkoidní komerční derivát něčeho, co by se dalo nazvat nástupcem v sérii.
          • Ringwraith
            Díky Trole, vytvoření této fiktivní postavy Snížka Váničního jsem věnoval nějaký čas. *1*
            • Nechceš hodit link na nějaký "zajímavý" ofiko topic, ze kterého jsi čerpal? *4*
          • Ty žiješ v minulosti. Oprosti se od vykopávky jako Diablo 2. Diablo 3 jede!
            • To Snížek: Právě jsi perfektním způsobem prezentoval nové krédo vedení Blizzardu... *3*
            • walltar
              Sem nevěděl že máš podíl ze zisku .... tak to potom jo to se omlouvám sem myslel že si blb a ty si jenom hřeješ polívčičku.
            • Nejde o kvantitu ale kvalitu..
            • Brnkni mi až GW2 prodá 6 mega kopií v prvním týdnu.
            • walltar
              Kdyby to nebylo proti pravidlům tak napíšu že si de*il.....

              Trole ... to nerní na tebe ale na toho tydýta nad tebou.
            • Raději zůstanu u kvalitní vykopávky, než abych se zabýval pochybným pozlátkem zkonstruovaným pro dnešní americké teen "hardkoráře".
  • Jinak náhodou musim uznat že je to od Blizzardu skvělej tah, Panda nejoblíbenější zviřátko asiatů a naopak bílí evropani a američani známí z minulosti svou loveckou vášní, kdy doslova vybili některé druhy nebo násilně přivedli na hranici vyhynutí, si konečně budou zase moc zařádit a lovit ve velkém ony chráněné vymírající pandy, prostě paráda... Hemet Nesingwary už určitě chystá velkou výpravu do Pandarie na pořádnej Big Hunt.... *1* Takže nevim proč si lidé stěžujou, jak milovníci tak odpůrci pand budou spokojeni...
  • WoW pandadisk, jinymi slovy - smoulove utoci, protoze jinak se tyhle splasky nedaji nazvat, ted uz ve WoW chybi jen pokemoni a ponici a je vymalovano. D3 recyklovane pozlatko v lesku predchoziho dilu pokulhava za vsim co tuhle hru delalo kralem sveho zanru, kam jenom ten Blizzard speje ... nejspise do pr ...

    No co hlavni je, ze se prodavaji miliony kopii a stado bude opet nazrano.
    • zato tys to vsecko prokoukl ... jsi jednicka
    • Tak Blizz naopak vydelava jako nikdy predtim, a ze dela stupidni hry? To je myslim netrapi...Podle meho posledni dobrou hrou od Blizz byl BlackThorne, potom bouhzel grafici zjistili jak ve fotosopu prifdat saturaci ...
  • *16* *14* Oh sh*t, dragon turtles?! F*ck yeah, let's rock this thing bejbe! *14* *16*
  • Vrook
    hahaha they see me rollin' they hatin'
    • walltar
      Sakra tady už to začíná být jak na 4chanu .... trolls trolling trolls trolling trolls.
      • Vrook
        Ale právě narozdíl od Fourchanu je tady naprosto nucenej prvoplánovej trapnej trolling. Nikdo tady nepíše nic přirozeně a spontánně. Úplně vidim, jak každej sedí nad klávesnicí půl hodiny, než vypotí nějakou wannabe ne/duchaplnou sračku a pak jí ještě půl hodiny upravuje. Jo a nesnášim slovo trolling, sem si vzpomněl.
        • walltar
          Tak to já píšu vždycky tu první blbost co ze mě vypadne. *1*
          • Vrook
            To je správný ale.
    • Ringwraith
      No tos nás tady vytrollil, Snížku. *1*

      Edit: Ne, lhát se nemá. Ve skutečnosti jsem to byl já. Svůj nadnesený portrét extrémně ortodoxního Blizzard fandy jsem poskládal z několika osob postujících na oficiálních fórech Diabla 3.
      Vemte to jako extrémní případ, který už nikde nechcete vidět. *3*

      Also, I had fun being a jerk. *1*
      • Vrook
        Počkej co? Ten edit nechápu. Sorry for my wakebaked mind..
        • Ringwraith
          Tak původně jsem tě obvinil, že jsi ten otrapa Snížek Váničný. Protože s trochou představivosti by se tak dal tvůj koment interpretovat.

          Ale pak jsem se přiznal, že to jsem já. *1*
          • Vrook
            Jo takhle. Už dobrý.
      • Oh boy, you f*cking attention whore! *5*
        • Ze to pises zrovna ty *1* .
        • Ringwraith
          Look who's talking! *5*
      • walltar
        Ty chodíš na oficiální fóra D3? Tam sem byl snad jenom když sem se v neděli nemohl nalogovat do hry a je to hrůza ... měli by to tam přejmenovat na HURR DURR: The ret*rd factory ....
        • Ringwraith
          Tak kde lépe získáš představu o fanbase dané hry? *4*
          • walltar
            Podle mě u některých her je lepší tuhle představu nezískávat. *3*
  • Hoj... prý je ve WoW možnost si nechat rovnou vytvořit postavu na 70 lvlu. Jak?
  • wowko už nehraju ale mám hodne postav na max. levelu, na pandy se teším protože questovní lokace budou zase plné a zase na chvíli ožije world pvp
  • Ja chci Zelvy ninja!!! hmm dalsi DLC? :D
    • World of Smurfcraft: Wrath of the Glitch King!
  • Tak pro hráče, kteří se WoW lore zabývají je tohle těžko překvapivé, že? A co je na tom dětinského? Já už i teenagerskému věku dávno odrostl a na MoP se moc těším:-)
    • Já jsem v jeden čas přečetl všechny knihy a zajmal se o Lore a o pandách tam nepadlo ani slovo. Což jednoduše znamená že Lore není nic konstantního, ale Blizzard si ji upravuje dle potřeb, aby vyhovovala marketingu.
      • Lore se vyvíjí a (znovu-)objevení kontinentu Pandaria ho imo nijak nenarušuje. Jinak ta má poznámka se týkala spíš nových mountů:-)
    • Taky nevim co proti Pandám každej má.Neříkám,že je to to nejlepší co mohl Blizzard vybrat.Ale už to tak je.Já kdybych ještě WoW hrál,tak za Pandu hrát asi nebudu, ale Asijská kultura se mi líbí,takže mi to ani tak nevadí.A škoda,že už nehraju, protože bych rád viděl jak to Blizzard zvládne.Když se to lidem nelíbí jasný řekněte svůj názor ale stejně nezměníte to,že to bude hrát cca 10milionů lidí.Hold si WoW dokáže udržet fanoušky/hráče a jestli jste to ještě nespozorovali,tak je WoW nejhranější tudíš nejlepší MMO.Pořád neřikejte,že je to takový nebo makový,protože kdyby to tak nebylo,tak už je to dávno Free to play.Kdyby byl Age of Conan nebo Aion či jiný hry tak úžasně strhující, tak by nebyla ani jedna z těch her Free to play. Už WoW nehraju, ale vim,že když si ho zase zaplatim, tak u toho tak 1-2 měsíce strávim jen abych prošel nové dungeony a Raidy.To mě na WoW vždy bavilo a bavit jistě bude.A bohužel tohle mi zatim žádné jiné MMO zatím nenabídlo a to jsem zkusil dost MMOček.Snad bude Guild Wars 2 dobrý a udrží mě pár měsíců.Jinak si počkám na Titan kterej Blizzard připravuje a možná i koupim MoP než vyjde Titan
      • me udivuje jak každej druhej čeká na "Titana" jenom kvuli tomu, ze to dela Blizzard:D, ikdyz se otom jeste absolutne nic nevi :D, ale fanboys Blizzardi vi ze to bude supermeganarez pecka
        • Tak nejsem nějaký fanboy Blizzardu.Ale pokud si vezmeš většina jejich her jsou úspěch...ať už to bereš jen z pohledu názvu titulů nebo kvality či z důvodu kolik peněz z každé hry kolik mají dokážou vytáhnout.Takže určitě i další hra od Blizzardu přitáhne velkou pozornost.Tak jsem to myslel.Ikdyž to klidně může být další vykrádačka z jiných MMO.Nemyslím,že to bude propadák jako u jiných vývojářských studií jakéhokoliv žánru.
          • ano, to zalezi jak to beres, ja blizzard nemam rad právě kvůli těm jeho vykrádačkám, to ani není to nejhorší, horší je, že blizz fanboys si mysli, že wow je alfa a omega všeho a rovnou ostatní hry odsuzují, tím pádem jsou skoro předem určeny k "záhubě" (f2p). Neříkám, že blizz nedělá dobré, chytlavé hry, to ale neznamená, že ani ostatní hry nejsou dobré, ve stínu Blizz fanousku tak ale vypadaji. Je to podobné jako u Diabla, taky bylo vydáno par podobných her "diablovek", které určitě měli potenciál a nebyly vubec špatné, ale pak vyjde Diablo a dělá kolem sebe takové halo, ostatni se muzou jit zahrabat :) To je muj nazor, nikomu ho nenutim :P Blizzardu se pred mnoha lety podarily udělat průlomové hry a nejak jim to porad zustalo :)
            • Tak určitě nestavím WoW před ostatní MMO.Ano dá se říct,že napůl bych ho pořád hrál ale to spíše z nostalgie,že jsem ho hrál nějakých pár let a znám tam lidi, něco dokázal atd atd... ale jinak zkoušel jsem Warhammer,Rift,Age of Conan ale prostě žádná mě nechytla.Bylo to nejspíš kvůli tomu,že WoW vlastně pokračuje v příběhu Warcraft, který mě hrozně bavil a zajímal.Což vlastně ostatní hry jsem buď žádnou knihu nečetl nebo nehrál předešlé tituly (pokud nějaké byli). Jinak s Diablem to chápu, ale nejsem několika letý hráč Diabla 1 ani 2.Oboje jsem hrál a jednou prošel a Diablo 3 mě baví zatím.Ale nebráním se zahrát Torchlight například nebo osobně mě hrozně bavil Titan Quest to byla opravdu parádní hra na desítky hodin. Bohužel Blizzard umí do těch her dát něco co ať už fanouška nebo jen obyčejného hráče přitáhne což se mi u moc her nestává,až opět na pár titulů. Tím pádem si myslím,že Titan bude nejspíš další Blizzardí megahit (ať už se to 5ti milionům lidí líbit nebude). Určitě ale nezatracuju ostatní hry (podobné WoW,Diablu,SC) předtím než si je zahraju.Zase takový odborník nejsem :D těch už tady je dost na forech :D
    • Odrůst teenagerskému věku a zároveň se těšit na pandy... To je prosím trošku protimluv, ni?
      • Mám rád východní kulturu - sám cvičím karate-do a pěstuji bonsaje a tak tahle tématika je pro m jako stvořená:-)
        • východní kutlura je zajímavá, to ale neznamená, že se hodí ke všemu
          • Na WoW se mi líbí právě jeho různorodost. Navíc tu už dlouho nebyla západní hra s "asijskou" tematikou (naposledy jsem hrál Jade Empire a Shogun).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit