Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a uplně největší trhák by byl kdyby přestali dělat hry pro pc
  • Něco mi říká že Mi se stane členem tvého kultu. Lezení do cizí záádele mu de dobře
  • Ani ty tu nejsi mezi svými kamarády schizofreniky co si stavějí brutusálně výkoný sestavy za pusu a zametení listí.
  • Tu kartu si vytáhl z které popelnice?
  • U Mi doma sedí před komplem celá rodina i se psem a přemýšlí nad co nejtrapnější hláškou to je pak bezkonkurenční
  • http://www.troll.me/images/achievement-unlocked/achievement-unlocked-successfully-troll-someone.jpg
  • Veskoslav
    Jak říkám, grafiku tam chtěl takovou on. Já jsem chtěl jinou. AMD deska to sice je, ale s Intelem si docela rozumí:) Byla ještě možnost to udělat s "Buldozerem" od AMD, ale další co chtěl byla i7, naštěstí netrval na nějaké dané. Občas je totiž lidem těžko vysvětlit, že danou věc je lepší takto než jinak. Ale jinak máš pravdu, ta sestava není ideální. A SSD mi přijde zbytečné. Navíc šílené drahé.
  • Mě skyrim jede skvěle na komplu za 30 000,- jak ostatně píši níže. Já však nevěřím že někomu jede skyrim s 80ti modifikacema na 40 fps na komplu levnějším než za 25 000,-
  • AMD deska s Intel procesorem? *2*
    Grafiku 660Ti či lepší, resp. 7950 či lepší, protože ta 650 moc investice do budoucna není.
    A rozhodně SSD, kdo to zkusí, nikdy těch peněz nebude litovat.
    Na BluRay bych se vykakal.
  • Rhulad
    Docela si protiřečíš ! Tam napíšeš, že se pc už nemusí upgradovat co dva roky a do herního pc za 30 klacků narveš v podstatě lowend grafiku, která bude mít problém i s těmi slavnými mody u Skyrimu... možná by to chtělo trochu přemýšlet a méně trolovat
  • Smysl i7 mi fakt pořád uniká - je to zbytečnost i kdyby pro budoucnost. Když s klidně i i3 se nic moc (razantně) nezmění -.-

    Jinak pro ostatní: Za 30 000,- s GK za 8k,- no.
  • Veskoslav
    Kdyby sis přečetl, co píšu jinde, věděl by jsi proč je tam ta karta.
  • Ale jen proto, že většina investorů akceptuje obecný model kvantitativní makroekonomie. Lidstvu by daleko víc prospěl alternativní přístup kombinující v sobě větší množství behaviorálních aspektů a humanismu, to co máme před sebou bude vždy hazardní hrou s přemírou ztrácejících subjektů. Krize má nejen morální aspekt, přímáme-li za logické věci platní pouze v případě ideálního nastavených všech proměnných, nakonec nemůžeme dopadnout jinak, než špatně.
  • to mas pravdu ale zase z druhy strany byla by blbost zabit nejotevrenejsi platformu s asi nejvetsim potencialem(nerikam ze vyuzitym)....na svete mas tolik fungujicich PC ze ani kdybys secetl vsechny konzole co kdy vysli by to cislo neprekonali....samo sebou kdyz odectes kancelare mas to cislo odost mensi...ale furt je to pro vydavatele slusna cislovka.....jen je potreba privest lidi zpet k PC....cemuz jde Valve vstric CDP nezustava pozadu a napr SEGA tez nepovazuje PC za mrtvou ci skomirajici platformu,)

    a jen kvuli tomu ze lidem se ted nechce hrat na PC je podle me blbost tu platformu brat jako mrtvou nebo postupne umirajici,) to se o PC tvrdilo uz pred 13lety...a mame je tu stale,)
  • Moc pekne, vypada to vazne dobre, urcite si prectu. Diky za tip. Mam rada Zaklinace a tesim se i na Zaklinace3 na pc, hrala jsem jednicku i dvojku
  • Veskoslav
    Moje karta je druhá. Pěkné:)
  • resshi
    Jednalo se o tento odkaz: http://goo.gl/IgvF7
  • Gordar
    Bylo by to racionální rozhodnutí. PC jako herní platforma je dnes na majoritních trzích prostě vzadu a po příchodu nových konzolí se to těžko změní když se to nezměnilo ted, v době kdy by mělo mít PC největší potenciál vůči konzolím. Rozhodují zde pouze prodeje.
  • Veskoslav
    Jo tak já to bral, co mám ještě dané v pc, sestavy, co jsem dělal na přání:) Jsou tam ceny cca z prosince, kdy ten pc šel jako dárek sestře od kamaráda. Grafická karta tam byla původně SAPPHIRE HD 7850 OC, ale on ji tam prostě nechtěl a trval na téhle, že mu to nějaký kamarád poradil. Nechtěl jsem se hádat tenkrát.
  • Řešení grafické jednotky je zcela neuvážené povaze trhu. AMD HD 7870 OC/7950/GTX 660 Ti při dnešních cenách vychází podstatně lépe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší