Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co jsi to zplodil za hloupost? Nestačí jen znát cizí slova, je jim třeba také rozumět. Kvantitativní makroekonomie je nesmysl, existuje kvantitativní teorie peněz, a to je teorie vysvětlující inflaci. Makroekonomie řeší ekonomicke vztahy na úrovni státu, nikoli investorů. Moderní marketing si "behaviorálních aspektů" všímá až moc, využívá je ku vlastnímu prospěchu, úspěšně s lidmi manipuluje a ovládá je k jejich vlastnímu neprospěchu. Krize ekonomická je pak především důsledkem krize morální, nikoli důsledkem nastavení ekonomických modelů.
  • Zalezi jak kdy a na cem, nekdy to problem neni (treba kdyz se rozhodnes pro cisty DX11) a nekdy to problem je (kdyzs e treba rozhodnes pro proceduralni svet a OpenGL s podporou grafickych karet z roku 2008 az do soucasnosti..) za pak nekdy clovek nedela nic jinyho nez ze resis celou vecnost komedialni bugy ktery se objevuji pokazde nekde jinde..
  • Ano, ano! Konzole jsou zodpovedny za hladomory, nemoci, vyhynuti dinosauru a za ty zbytky zubni pasty, ktery nejdou vymackat!
  • Jaký naopak, já tu mluvím o rychlosti, chápeš to? O rychlosti. Takže jestli hra bude využívat obrovskou datovou propustnost ps4, tak jak to chceš emulovat na pc s pomalou datovou propustností?
  • Jak chceš emulovat rychlou paměť s pomalou pamětí? Kdy PC, podle tebe, bude mít ram rychlou jako ps4? Zvláště v době, kdy je pc platforma v úpadku a pohasínají i hvězdy jako Dell z důvodu podfinancování oboru?
  • misho8723
    Bože a dakoho to prekvapilo? Však nehovoria, že idú kašlať na PC.. hovoria, že konzolové verzie nemusia byť orezané po žiadnej stránke voči PC verzii - nehovoria, že idú uprednostňovať konzoly - ľudia zase čítajú dačo, čo len oni chcú.. ja nemám žiadny problém s tým, pokým nebude PC verzia obetovaná konzolovým a z týchto vyjadrení, nemám vôbec taký pocit, že by sa prestali starať o PC verziu.. proste týchto pár nasledujúcich rokov nemusia robiť kompromisy kvôli konzolovým verziám, ale potom zase ako PC budú o dosť silnejšie ako nové konzoly, tak sa zase PC verzie ich hier stanú primárnymi.. väčšina ľudí z CD Projektu RED sú PC hráči a sú primárne PC firmou a to sa nezmení.. ja som vedel hneď, ako som si prečítal to interview, tak som vedel, že všetky herné weby budú písať novinky práve len o tejto jednej veci - napríklad, to ako povedali, že nato aby mal vývojár úspech, tak mu musí nadovšetko veriť a potom spraviť svoju robotu na 100 %...čiže tá kreatívna stránka a srdce musia mať prednosť - biznis by mal byť založený okolo vašej vízie.. toto sú slová, ktoré mne najviac udreli do hlavy a nie tam akési nevinné recičky, aby sa ani konzoloví hráči necítili byť vynechaný z ich hier
  • Naopak, už dnes máme u GK běžně 3GB DDR5 a klasické RAM kolik jenom budeš chtít. Ale o tom to není, je to právě o instrukčních sadách x86. Pokud to nebude on-line only, tak věř tomu, že obejít se dá všechno.
  • Ja tomu verim. Jde ale o to, co se vyvojarum vyplati vic ne? Casto mi prijde ze spousta hracu povazuje herni prumysl za nejakej vedeckej obor, kde je jedinym cilem technologickej pokrok. Verim tomu ze se da vydelat slusne i na pc, ale otazka je jak nakladna by takova hra o ktery pises byla a jestli stavajici model pro ne neni vyhodnejsi.
  • No jasny, nechci tu tvrdit ze neco je lepsi nez neco. Jenom chci ukazat ze hrani na konzoli ma taky svoje vyhody. S tim upgradem mas celkem pravdu, ja taky v podstate nemusel po celej tenhle konzolovej cyklus upgradovat pc. Jenze pak tady mas problemy typu konverze gta iv na pc nebo z posledni doby problemy tomb raideru na nvidii. Tohle proste na konzoli neresis. Exkluzivity podle me na 100 procent zustanou. Jsou jednim z duvodu proc tu kterou konzoli kupovat. Koukni se treba na x360. Ten mel taky v podstate pc architekturu a kolik se toho naportovalo.
  • To mě říct někdo komu jsem v minulosti dělal sestavu, tak ho pošlu do háje s tím ať mu to udělá ten "chytrý" kamarád :)
  • To je vcelku naivní představa, protože gddr5 se na pc emuluje dost těžko a protipirátské bezpečnostní opatření rovněž.
  • Aha a ty zly konzole asi spadly z nebe co? Tahle logika se kterou se tu casto setkavam mi prijde uplne postavena na hlavu. Konzole existuji protoze je po nich zkratka poptavka. Kdyby je nikdo nechtel tak existovat nebudou. Nikdo navic nebrani vyvojarum aby udelali hru o ktery pises na pc ne?
  • Ne, je to proto, že Sony už finančně nezvládne vyvíjet vlastní specifickou architekturu a v době multiplatforem to ani není výhodné.
  • To je zas legrační diskuse. Nejvíc tu perlí Robotron takyvývojář a Veskoslav takypcodborník.
  • Urazis vsechny co maji jiny nazor, kazdou chvili poukazujes na neci iq nebo ho nazyvas hlupakem, i lidi, kteri te evidentne prevysuji, coz neni tak tezke. Jsi typicky vycurankovsky zmmrd.
  • Nebo kdybys tahnul do hajzlu a nemel jen blby kecy
  • No jenze PS3 ma uplne jinou architekturu.
  • proč to říkáš mě, já vím že je to holý nesmysl a PS4 exklusivity si zahraješ jen na PS4
  • Takovehle pocitace si stavi nezkusene lamy, ktere si mysli, ze tomu rozumi.
  • Inu, je mi to líto. Takto mě asi donutí si ty konzole přeci jen začít kupovat :(

    Nikdy jsem konzole neměl rád z toho důvodu, že jsem se bál, že kdybych si koupil třeba PS2 a zjistil, jak jsou hry exkluzivně na PS2 úžasné, tak bych nevydržel nekoupit si i XBOX a ostatní platformy pro ony exkluzivní tituly; přičemž PC potřebuji k práci a ke všemu, tak proč k němu nedokoupit trošku lepší výbavu :)

    Nu, asi budu muset na staromládenecká kolena svou pozici přehodnotit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit