Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paulcz
    Spíše to je otázka ovlivňování trhu že ? :) S rozvojem nezávislých studií mi to začíná být tak trošku u zadku, jelikož si každý najde své. V tom je síla PC.
  • Kompromis? "Když nám pirátíte hru, tak my vymyslíme své opatření pro zisk"
  • Ne ne ještě si nepřesvědčil že to myslíš vážně.
  • Tak když to tak bereš, tak si uvědom že PC je rošířenější a téměř v každé domáctnosti (dva pc v domě není problem) oproti XBOX nebo PS. Už z to hlediska je logické že bude i více pirátů u téhle platformy.
  • jen aby to na PS3 zas nemělo problémy s kolísáním FPS
  • P.S.
    ale kdybych moc chtel tak koupim ps3 a zahraju to na plazme v obyvaku ve svym dome *6*
  • ja jsem ješte žadne gta nehrál a ani neplanuju takže me to moc netrapi
  • kostejnesmrtelny
    Vzhledem k tomu, že poslední hra od Rockstar, která mě nějakým způsobem oslovila, bylo Vice City, nechává mě tahle zpráva naprosto klidným. Dělejte jak umíte, kluci *3*
  • Nejsem zadna ovce. Novej hardware kupuju zasadne jednou za mesic.
  • Přesně tak poslední dobou všechny multiplatformní hry prezentujou na pc a k tomu maj připojenej ovladač od xboxu :D
  • "to konzole"
    Jo jde vidět že tomu rozumíš :D :D
  • Shaker
    jasne a takovej xbox je neprolomitelnej co? vrat se zpet na zem...
  • Tak jasnacka, ze vsude vyhlasujes, ze tvuj pocitac je herni, kdyz si musis jako otrok kazdej tejden kupovat novej HW, aby ti to neco utahlo... a pak se ti to stejne zacne skubat, protoze ten tvuj zbastlenej pocitac ze zbastlenejch komponenet ktery si navzajem rozumi malokdy nebude fungovat!!!
  • Muj pocitac je herni platforma! To ze tvuj ne to je tvuj problem :D
  • Asi nevidí tu obchodní příležitost, ani zájem trhu. Možná se pletu a jen vynáším soudy, aniž bych měl informace o celé problematice, ale trochu se mi zdá, jako by R* měl pomyslné klapky na očích, jako mají koně a vidí jen přímo před sebe, místo aby se trošku rozhlídl. Pokus o přirovnání.
  • Povedal si o Rockstar, ze je shit, tvoja argumentacia na naozaj vysokej urovni. Mozes si o nich hovorit co len chces ale hovorit o nich ako o "shit" firme, to je proste smiesne.
  • nejspis nikdy, a proto budu pirat R* gamesy do konce myho zivota, jejich rozhodnuti. at zhorej devvky.
  • Port? Nejde o port, jako o shipping krabic, o poplatky a taxy, jde o zaplacení slotů na krámech, jde o sjednání a rozšíření podpory ... vůbec si neumíš představit, co ten celkovej náklad znamená. V celkovym součtu je vydání hry na platformu Pc pouze dobrá vůle... našli si novej trh, našli si konzolovej trh, kterej je uživý a tak do něj cpou všechno. Počítač není v dnešní době herní platforma.
  • Uprimne je mi to u zadele jestli to vyjde na pc nebo nevyjde, ja si kvuli R-shitu zcela jiste konzoli kupovat nebudu. Ono se stacilo podivat v jakovem stavu vydali GTAIV a musi byt vsem jasne kam tahle firma miri.
  • přesně na Saints Row jsem neměl čas a zvolil bych radši GTA V ale když nebude žádná škoda....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit