Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mozna nezaslouzi ale kdo ma koukat na tu hruzu na PS3 nebo Xboxu, vzdyt to pomalu vypada jako na atari v dobe prvnich pentii
  • Stillson
    Co je to za blbost? Tohle jsou debaty o ničem. Ano sice jsem stahoval dříve snad všechno co šlo. Byl jsem mladý a neměl jsem peníze. Za rok jsem koupil tak 2-3tituly, které mi za to stály.
    Nyní koupím (podpořím vývojáře) když mi hra přijde zajímavá a chci jí.
    A jinak na Xbox znám tolik lidí co stahuje hry :D, takže stahujou i konzolisti.
  • :) áno ale aspon majú čo hrat:D:D
  • To je pro mě novinka, já myslel, že to na pc bude jakože automaticky.. hmm, ať to udělají jak chtějí, jen ať to na pc je. Akorát teda pokud to bude port, tak ať je optimalizovaný, myslím z hlediska nároků na hw, protože to bývá katastrofa.
  • Nevim no já zas měl za to že socky hrajou na konzolích za pár šupů.
  • Mato1987
    nedávno som spomínal že jeden z tých dvoch bratov je obrovský fanboy ps3...takže sú len tri možnosti, pôjdu po vzore rdr, tzn. že GTA V na pc nevýjde, alebo po vzore GTA IV, tzn že GTA V výjde na PC ale s otrasnou optimalizáciou a o pol roka neskôr, alebo pôjdu po vzore MP3 a GTA V vyjde na PC dva týždne neskôr spolu s perfektnou optimalizáciou.
  • tiež pravda... ale zasa nadruhú stranu ma mrza mody ktoré boli možné na pc a hra bola v podstate nekonečná ( gta 4 )
  • Podle mě si to PC (s)hráči nezasouží. Stejně by to ty socky zas stahovali.
  • No a? hráme to čo pcčkári? hráme... hráme to v slušnej grafike? hráme... ja viac osobne nepotrebujem.
  • Mato1987
    Neviem, mne sa z toho druhého traileru zdalo, že tam boli použitý motionscan, ale nie som si istý, keď som videl tie tváre v druhom traileri , hneď sa mi vybavili ksichty z la noire...no ako hovorím môžem sa mýliť
  • Myslím si, že to dopadne ako RDR... po porte Maxa ktorý im na PC moc nezarobil sa na to pekne vy*erú.
  • Je to s prominutim blbec Vykone masiny? Kde zijeme? rok 2008? Rychle zapomel ze prave PC je dostalo kde ted jsou. Jsou to arogantno sme.i nic vic

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit