Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Videl jsem spoustu portu na PC a o jistote bych s jistotou nemluvil. Uznavam ze port na GTA 4 nebyl zadna velka lambada ale na druhou stranu je treba podotknout ze pozdejsi konzolove porty Rockstaru uz takovymi porodnimi bolestmi netrpeli. Nejde sice o tak rozlehle zalezitosti jako GTA ale stejne pevne doufam ze se toho chopi a daji nam zase do rukou slusne odvedenou praci. Alespon jako GTA 4 po patchich (i kdyz teda by se tam nemuseli objevovat takove ty podivne sedive plochy zakryvajici vjezy do tunelu apod.).
  • Marketingové kecy.. To že GTA V bude na pc vedeli v rockstare ešte pred tým než vôbec nad GTAV začali premýšlať.. GTA IV sa predával dobre /schválne - v poslednom výpredaji na steame som musel čakať takmer 2 dni kým mi prišiel kód na rozbehnutie hry údajne pre obrovský záujem - na 4 roky starú hru nie najhorší výsledok/, je to zabehnutá značka ktorá má na pc svoju históriu, tých pár stotisíc kusov musí v priebehu mesiaca trhnúť ako nič a do 4 rokov verím že aj pár melónov, rentabilné to bude o tom rockstar nepochybuje. Teraz skôr rozmýšla nad tým ako to podať a oznámiť tak aby na tom vyryžoval čo najviac prachov a zároveń ukludnil aj microsoft a sony..
  • Robotron3
    To je pravda, proto jsem také napsal od trojky, takže je zbytečné psát o jedničce a dvojce. Od trojky je další díl GTA evolucí stávajícího konceptu a ne uplně nová hra.
  • Tak to je v podstatě i serie CoD :)
  • Veskoslav
    To není pravda: GTA I a II, podobný koncept atd, pak přišla 3D GTA (III, Vice City, San Andreas) a pak přišla GTA IV. Nevidím důvod dělat GTA "V", když to v podstatě bude GTA IV s novým příběhem.
  • No stres :D http://www.eurogamer.cz/articles/2012-11-19-reklama-naznauje-pc-verzi-grand-theft-auto-5
  • Veskoslav
    Gears of War I, Spec Ops: The Line.
  • Robotron3
    Každé nové GTA je od trojky vylepšený díl toho stávajícího a ne něco zcela nového.
  • Caincz
    Samozřejmě, napsal to přesně tak, jak jsem chtěl já. Je to úplně snadná matematika, ale i tak je snazší hledat v tom nějakou konspiraci :D
  • Boom
    Taky nechci vylepšené GTA IV, ale nový díl.....A pokud to pojede na staré generaci konzolí, tak graficky žádný zázrak.
  • Robotron3
    Ty asi nemáš moc zkušeností s porty na PC, které se dělají po hotové hře na konzolích? Viděl jsi nějaký aspoň jeden jediný takový port? Dobrý? To neni křišťálová koule, ale jistota :)
  • Veskoslav
    Já nechci vylepšenou GTA IV. Já chci nový díl. Tudíž lepší grafiku, optimalizaci (což při hraní 25 fps na pc, které naprosto splňovala jakékoliv požadavky hry a to několikanásobě, první dva dny naprosto nehratelá na pc, při nejvyšších detailech to bylo pauzovací peklo), lepší AI nepřátel, lepší jízdní model, živější město atd. Což jestli GTA V, bude "lepší" GTA IV:) To není ono.
  • Muzes mi prosim ze sve kristalove koule zjistit cisla do sportky na pristi tyden? Diky
  • Robotron3
    GTA5 bude zcela jistě novější a vylepšené GTA4. O tom to snad je. To většina z nás chce :)
  • Robotron3
    To znamená, že pokud GTA5 na PC vyjde, bude to velice špatná a neodladěná verze jako u čtyřky, když při vývoji s PC nepočítají a pak teprve se uvidí, až je vše hotové. Zkrátka historie se bude opakovat a můžeme jen doufat, že tentokrát Lukášovi Grygarovi pc verze na recenzi aspoň poběží hned od začátku :)
  • Veskoslav
    Code a Cole je schyzofrenik:) Tudíž jedna a tatáž osoba, nikoliv dvě různé:)
  • Veskoslav
    Jo všichni se otočte zády:) Microsoft tržně nejvíce vydělávaly pc, pak se mohl šoupnout na vývoj konzolí, Rockstar to samé. Kde by spouštěly ty své slavné videa na předváděčkách a na čem by i ráli, když by nebylo to pc?:) Ale co, pokud GTA V hodlá vyjít na nynější konzole, tak to bude novější GTA IV, nic víc.....A to bude pro mě zklamání. MP 3 sem jim koupil, nebyla to špatná hra, ale kdo ví jak skvělá taky ne. Uvidíme u GTA.
  • Neni Cole Codyuv bratr ? Podle prispevku to tak vypada :D
  • Tak tohle napíše jedině totální blbec, PC verzi rozjel téměř každej i na slabý mašině, spíš si měl dát jako příklad LA Noire
  • Psychotic
    Tak to máš nějaké špatné PS3. Mně se to tedy trhlo leda když při dešti vybuchlo pět aut rychle po sobě, jinak naprostá pohoda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit