Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jo, já čekal, kdy to nějaký inteligent zase vytáhne. Tenhle argument už začíná být dost trapný.
  • jo zatimco na xbox to bude teprv az 2 dny pred vydani na torrentech ze *1* ...a ten port kolik to zabere cca 1-3% nakladu co stal vyvoj cele hry *3*
  • Myslim si, že investovat do Pc vydání pc verze kvuli tomu, že to pak 90% lidí postahuje.. .:D
  • jo přesně za to R* stojí za nakopání do ř).(ti
  • Drahe R*ckshit dnes je na PC taková hromada sandboxových her že když nějaké GTA V na PC nevyjde aspoň budu mít dost času na jiné hry takže neudělat PC verzi něčeho co už máte vpodstatě hotové to je jen vaše chyba *1*. Ať už vám platí za exklisivitu cokoliv konzoli si kvůli R* rozhodně pořizovat nebudu ikdyž si ji klidně můžu na delší dobu půjčit od bráchy nezajímá mne radši hraji na PC v lepší grafice s lepším komfortem atd. Je to jen vaše ztráta.
  • asi jsi tomu spravne nerozumel, oni nechteji nakopnout tebe ke koupi, ty musis nakopnout je;-)
  • zatím Sony tvrdilo, že zpětná kompatibilita s PS 3 nebude. Stejně jako nebyla ani u PS2 a PS3.
  • Jojo, je to uplne stejna situace jak u GTA4. Taky o PC verzi pred vydanim nechtel Rockstar rict ani slovo a tvarili se ze nebude. Pockali ze 3 mesice po vydani, az opadly prodeje konzolovych verzi a pak to teprve ohlasili a zacli tomu delat reklamu. Vubec bych se nedivil, kdyby cast tymu ted dodelavala optimalizace konzolovych verzi a druha cast uz delala na PC konverzi. Ale driv nez ty cca mesice po vydani konzolovky budou delatze nic a deti budou mit na forech histericky vylevy *6*
  • eeeee
    Chvili jsem nechapal o co ti jde. Ano, na tomto pc nemam nastavenu prezdivku. Zajimave, ze to neni svazano s uctem, ale prohlizecem. Ale jsem to ja, nastesti me ikonka identifikuje jednoznacne.
  • eeeee
    To moc nechapu. Ja hraju hry kvuli zabave. A tedy hraju takove hry (software), ktere me bavi, bez ohledu na hardware, na kterem to bezi. Kdyz mam paradni hru na psp, tak ji hraju a bavim se na psp, prestoze je hw daleko slabsi nez vita, ta je daleko slabsi nez ps3 a ta je daleko slabsi, nez top herni pc. Vsechny uvedene platformy mam a hraju na vsech, podle chuti, jde mi o ty hry a zabavu kterou poskytuji, nikoli o ten hardware. Nehraju na tabletu, protoze tabletove hry a dotekove ovladani mi nesedi, nebavi me, prestoze ten tablet je vykonnejsi, nez to psp. A co se tyce ps3, tak tam proste porad vychazi dobre, zabavne a originalni hry. A proto je PS3 stale slusna masina na hry, prestoze existuje vykonnejsi hardware.
  • Souhlas. Třeba já koupím X360 verzi hned, jak to vyjde. A PC verzi holt až bude někdy na Steamu v akci.
  • h0p3
    nikdy
  • A tohle me ma nakopnout k tomu, abych si hru na PC koupil? Cejtim nepopsatelnej odpor k tomuhle svinstvu s neurcitym vydavanim PC her. Za ty leta jsem si vybudoval takovou alergii, ze bych ty hry nehral a taky nehraju ani po maximalne vychvaleny recenzi a ani po 50% sleve!
  • Asi aj ja mam nejaku vadnu PS3, lebo po par misiach som to koli sekaniu vzdal a pockal si na PC verziu.
  • dilinja
    a Red Dead Redemption bude kdy?
  • posila
    Vlastnim Xbox a nechce se mi verit, ze by prezentovana videa a screenshoty byly z konzolove verze.
  • Né, tak podle popisu to tak přeci fungovat mělo ne? :) pokud nefungovalo byla chyba u nich a né na mém PC. Každopádně jsem si zvyknul na snížené detaily, ale AA mě totálně bilo do očí :), protože všechno bylo nechutně kostrbatý a kostkovaný což byla hrůza nejvíc k smíchu na tom bylo právě to že u San Andreas AA bylo :D. A hru jsem hrál až takj rok po vydání a to už mody byli no.
  • tak tak. pridej este ludi co si kupia z bazaru nejaku lacnu konzolu len aby mohli hrat gtacko (iste vysoke percento hru na konzolu aj tak upirati ale zvysok si ju proste kupi.) takto za polroka vyzmychaju z konzoloveho trhu maximum a pak hura na PC kde ma hra obrovsku zakladnu.
  • Ano presne o tomto type ludi som pisal nizsie, vsetko na max bez rozmyslu a ako bonus najviac vadi ze to nemalo AA, ktore by to zatazilo este viac :D Ale teraz vazne, v dobe vydania neboli este finty ako FXAA, ktore maju maly dopad na vykon, takze sa naozaj necudujem ze tam AA nedali.
  • Mě jen u GTA IV vadila optimalizace jinak se to hrát dalo, splňoval sem požadavky pro maximum, ale nemohl jsem to na max detaily hrát což je docela škoda a tvůrci do hry nedali ani blbý antialiasing, který byl i v GTA San Andreas to pro mě bylo zklamaní :D (naštěstí mod AA přidal)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit