Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj chtěla bych se zeptat jestli mate taky problémy ze spuštěním hry,mam koupené GTA na CD , a kdyz jdu do slozky kde jsem si gta nainstalovala tak tam mam 3 spouštěče hry neví na ktery mam kliknout jako na hru.....no a mam ze spoustenim hry velky potize bud se mi hra zapne nebo ne ..... *16*sem stoho hodne nastvana.Taky vam to blbne?
    • Jack1947
      GTA V má launcher ne ? takže se spouští asi jen přes to.
  • Ahoj.
    Potřebovala bych poradit. Pokaždé když zapnu hru tak mi to píše že gta.exe přestal pracovat. Co stím?
    GTA mám stažené před CD.
    Předem děkuji všem za případnou radu.
    • Jack1947
      Podporuje to tvůj hardware ze slořky redist doinstaluj vše potřebné... jinak nevím.
  • JITU
    Ahoj ,prosim poradte nekdo. Nelze spustit gta 5 v PC stale hlasi ze activacni kod byl uz pouzit ale dal me to nepusti ,vzdy se zaseknu na strance kde chteji act.kod zadava. Dík *7*
  • Dobry den... po zakupeni na herny pc gta 5 sa hra instalovala ...fungovala aj online ... po tyzdni mi nechce spustit online ..vyskakuje aby som isiel na gta stranku a pozrel novsiu verziu...nechce ma pustit a nefunguje ...hra ano ..no online hra uz nie ..skusali sme kde co ..neviete mi poradit a pomoct... kde je chyba?...dakujem
    • Tilwaen
      Co třeba nainstalovat tu novější verzi?
  • Zderavim mam problem s gta 5 online v kuse my vypisuje ze mam ist na gta 5 stranku a najst online server nejaku novsiu verziu co mam robit
    • Chod dopici
  • Zdravím,
    koupil jsem si rockstar game code na GTA V, samotná instalace mě dost rozčílila, vůbec to nešlo stáhnout. Soubor měl asi 190MB a stahoval se pomalu 12 týdnů + to ještě padalo z důvodu: chyba serveru. Když už se mi povedlo soubor stáhnout, tak mě čekal 70 GB download samotné hry.....ten se poprvé nepovedl a tak jsem musel celý proces od 12 týdenního stahování debilního 190MB instaléru opakovat. když už se i ten 70GB download podařil, spustil jsem hru..a tradááá....nekonečný loading.

    Prosím poraďte co mám s tímto problémem dělat, zkoušel jsem to i podle různých tutoriálů na YT, ale ani jeden způsob nefungoval. Děkuji
  • Chlapy taky jsem to řešil a nešlo to spustit pořád problém při spuštění ´psal že program přestal správně fungovat samozřejmě reinstall jsem nedělal ale pokoušel jsem se opravit to co jsem podělal a je to naprosto banální věc ale pomohlo mi to vyřešit problém. Najděte si na netu soubor update.rpf stahněte ho a pak stači soubor vložit tam kde je uložená hra a do složky update tento soubor vložíte to je vše doufám že vám to pomůže :) pokud jo napiš mi na email Rendi23@seznam.cz
    • a kde jsi ho našel, mě se to nepovedlo.
  • Dobrý den mám originál hru 7x CD ale když se přihlašují do sociál clubu tak mě to furt vrací zpět furt mi to píše abych napsal email znova když jsem ho napsal asi 20x... Prosím o radu Díky :)
    • Mam uplně stejny problem a s passwordem at tam dam jake chci heslo tak kdyz ho chci potvrdit tak to pise že musi obsahovat mala velka pismena a čisla ikdyž tam zadam jaki koliv password tak mně to nepusti už jsem stoho na nervi.
    • Komu nejde spustit hra a má češtinu, je třeba nahrát aktuaizovanou. Zde postup http://www.game-star.cz/grand-theft-auto-v-po-aktualizaci-nejde-spustit/
  • Ahoj.prosím o pomoc.mám win 10 a do aktualizace gta V v červenci vše fungovalo.ale od té doby nelze hru spustit.hra nabíhá,ale pak vyskočí a žeprogram přestal pracovat...řeším to s rockstargames a nic...už jsem z toho mimo.děkuji
    • mám ten istý problém a lezie mi to na nervy... *16* *16* *16*
  • Odinštalovala som si GTA V lebo sa išiel resetovať pc. Teraz som to nainštalovala a chce to od mňa aktivačný kód. (Mám CD verziu) Ja tam zadám Aktivačný kód na môj účet a píše mi to:
    Rockstar Activation Code already in use.
    Ja viem že sa používa veď je môj. A neviem čo s tým.
    Nedá sa nejako z rockstaru vyresetovať kód?
    *13* *13*
    • Mám stejnej problém jako ty,
      snažím se registrovat ale píše to že kót byl použit.
      Rokstáři by se měli přestat starat o update a měli by se radši starat o problémy ve hře *13*
    • asi si tu hru už aktivovala predtím. tak se tam prihlas se svym kontem, asi tam budes mit nejake jmeno a heslo; tady si lidi už neumí ani naistalovat hru *7*
      • No lenže mi to nejde tak či tak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit