Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chod dopici
  • Zderavim mam problem s gta 5 online v kuse my vypisuje ze mam ist na gta 5 stranku a najst online server nejaku novsiu verziu co mam robit
  • Zdravím,
    koupil jsem si rockstar game code na GTA V, samotná instalace mě dost rozčílila, vůbec to nešlo stáhnout. Soubor měl asi 190MB a stahoval se pomalu 12 týdnů + to ještě padalo z důvodu: chyba serveru. Když už se mi povedlo soubor stáhnout, tak mě čekal 70 GB download samotné hry.....ten se poprvé nepovedl a tak jsem musel celý proces od 12 týdenního stahování debilního 190MB instaléru opakovat. když už se i ten 70GB download podařil, spustil jsem hru..a tradááá....nekonečný loading.

    Prosím poraďte co mám s tímto problémem dělat, zkoušel jsem to i podle různých tutoriálů na YT, ale ani jeden způsob nefungoval. Děkuji
  • Mám stejnej problém jako ty,
    snažím se registrovat ale píše to že kót byl použit.
    Rokstáři by se měli přestat starat o update a měli by se radši starat o problémy ve hře *13*
  • bordel máš ty v hlave !!!!
  • a kde jsi ho našel, mě se to nepovedlo.
  • mám ten istý problém a lezie mi to na nervy... *16* *16* *16*
  • Chlapy taky jsem to řešil a nešlo to spustit pořád problém při spuštění ´psal že program přestal správně fungovat samozřejmě reinstall jsem nedělal ale pokoušel jsem se opravit to co jsem podělal a je to naprosto banální věc ale pomohlo mi to vyřešit problém. Najděte si na netu soubor update.rpf stahněte ho a pak stači soubor vložit tam kde je uložená hra a do složky update tento soubor vložíte to je vše doufám že vám to pomůže :) pokud jo napiš mi na email Rendi23@seznam.cz
  • Komu nejde spustit hra a má češtinu, je třeba nahrát aktuaizovanou. Zde postup http://www.game-star.cz/grand-theft-auto-v-po-aktualizaci-nejde-spustit/
  • Dobrý den mám originál hru 7x CD ale když se přihlašují do sociál clubu tak mě to furt vrací zpět furt mi to píše abych napsal email znova když jsem ho napsal asi 20x... Prosím o radu Díky :)
  • Ahoj.prosím o pomoc.mám win 10 a do aktualizace gta V v červenci vše fungovalo.ale od té doby nelze hru spustit.hra nabíhá,ale pak vyskočí a žeprogram přestal pracovat...řeším to s rockstargames a nic...už jsem z toho mimo.děkuji
  • No lenže mi to nejde tak či tak
  • asi si tu hru už aktivovala predtím. tak se tam prihlas se svym kontem, asi tam budes mit nejake jmeno a heslo; tady si lidi už neumí ani naistalovat hru *7*
  • Odinštalovala som si GTA V lebo sa išiel resetovať pc. Teraz som to nainštalovala a chce to od mňa aktivačný kód. (Mám CD verziu) Ja tam zadám Aktivačný kód na môj účet a píše mi to:
    Rockstar Activation Code already in use.
    Ja viem že sa používa veď je môj. A neviem čo s tým.
    Nedá sa nejako z rockstaru vyresetovať kód?
    *13* *13*
  • Nevíte prosím někdo, proč když dám ve hře Escape, jako že se chci podívat na mapu, tak mi to hodí chybu že program přestal pracovat a hra se vypne. Zkoušel jsem i reinstal, ale nepomáhá.
  • Zdravím,
    poradíte mi, proč když hraju online GTA V na PC, nemám ve hře žádné jiné hráče než sebe?? Mise a všechny úkoly plnit můžu, jsem online, ale nevidím žádné spoluhráče/soupeře. Žádné bílé tečky na mapě. Kde je chyba?? Moc díky za rady co s tím.
  • chtěl bych se zeptat,koupil jsem si GTA 5 PC instalace proběhla v pohodě zapnul jsem hru chvilku jsem hral a pak jsem chtěl jit hrat online kliknu na to čekam a nic.. vždycky se mi ukaže že to mam zkusit znovu nebo později ale nejde to už 2 dny.. prosím o radu nevím co s tím:(((
  • Uživatelský jméno mám Řízek a podle mě s háčkem neprojdeš, protože já s Řízkem taky ne...:D
  • Tak tohle mě pobavilo...:D:D:D
  • Musíte si založit nový admin účet ve Windows...Vaše uživetelský jméno obsahuje nepovolené znaky. Měl jsem ten samý problém...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit